Announcement

Collapse
No announcement yet.

Daljsi sesni ali krajsi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daljsi sesni ali krajsi?

    Hey, mene pa samo zanima neko tako vprasnje, in sicer, ali mislite da je bolse da na sesn odigras vec handov kaksnih 1000 ali je bols da jih samo okoli 200, pa cez neki casa spet nov sesion?
    Ta uprasanje me bolj zanima zato, ker verjetno rabis nekaj casa da se skoncetriras na igro, in da se "ogrejes"...
    ker verjetno po 100 handih se pomoje se ne uklopis tok na mizo...
    Je kaksen ze mogoce vidu kje kaksno anketo, koliko handov je priporocljivo na sesn odigrat?
    lp Rok

  • #2
    kratki pa sladki!
    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • #3
      Pri takih debatah je predvsem bolš govrt o času in ne številu handov ker je ta številka odvisna od števila in tipa miz, na katerih igraš. Drugače pa nikjer nisem zasledil nekih splošnih nasvetov okol idealne dolžine sešna. Pač odvisno od posameznika kok časa je lahko skoncentriran, a rabi nekej časa da se ogreje kot si reku al ne itd. Pa spet tud od števila miz. Vsaj men hitreje popusti koncentracija če igram velik miz naenkrat.
      Lahko ti samo rečem da se pr men pojavlja neko čudno naključje da so bli do zdj usi res dolgi sešni tud najslabši sešni Pa mislm da nism edini kar se tega tiče.

      Comment


      • #4
        To me zanima, zato ker ko se nevem po recimo 15 min igranja, ze recimo podablam, mi je pol bedno koncat, in cez 20 min spet igrat naprej ker pac ne zdrzim da nebi igral ko mi gre dobr

        Comment


        • #5
          Ja to pa res nima smisla da bi po 15min nehu, sploh če ti gre dobr... -EV

          Comment


          • #6
            no no tak kratki pa sladki pa spet ne onlinek :lol: :lol: :lol: ,pač to vprašanje je res malo tak tak,ker je čist odvisno od posameznika,od dobrega počutja itd. treba najt sam zmagovalno formulo,v glavnem igraj spočit pa dobre volje pa naj bo to 15 min al pa 3 ure..drugače pa ultra dolgi sešni so redko redko pozitivni ja :lol:
            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

            Comment


            • #7
              heh jst mam take sesne po okol 400 handov skos orng v minusu...
              medntem ko mam pa tja do 1000 bl k ne skor skos plus, oziroma ko sem po recimo 1 uri, zelo v minusu, probam nekako igrat brez tilta, si lepo przgem musko, in igram tok casa da ne pridm do + oziroma saj tok mal minusa da mi je vsec nekako se motiviram...

              Comment


              • #8
                Kaj pa če sploh nebi gledal na stanje na BRju za kak teden dni recimo? Bi blo še najboljše.
                u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                Comment


                • #9
                  1wayman wrote: Kaj pa če sploh nebi gledal na stanje na BRju za kak teden dni recimo? Bi blo še najboljše.
                  jp sm na enem inštrukcijskem saitu kjer sm se pogovarjal z enim od coachov na to temo in je rekel nekak tako pač :
                  ne gledat vsakih pet minut kaj se dogaja v cashiru oz. kako gre graf gor/dol ampak se rajš skoncentriraj na to da delaš vedno prave odločitve rezultati bodo prišli ...
                  "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                  Comment


                  • #10
                    Ubistvu je tko da igraš tok dolg kolk si pač skonentriran in spočit, kakšne so mize itd. Naj bo to 10 min al pa 10 ur. Ne oziraj se na winnings sproti, ker ti bo samo zbijalo voljo do igranja oz boš ratal scared money (mel boš dabl na eni mizi pa boš recimo dobil dober hand pa nebos hotu igrt ker se boš ustrašu za winnings). Mej neko okvirno sliko o tem a si up al si down, sam ne pa skoz HEM/PTR cekirat (ti odvrne koncentracijo). Igrej tok miz kokr ti je komot, če si še začetnik sta ti 2 več kot dovolj.
                    our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                    Comment


                    • #11
                      Sam igram nekje 2-3h na dan, cca 1500+ handov na dan in se mi zdi dovolj. Igram skoncentrirano kar je najbolj pomembno. Če mi pa ni do igre pa takoj vidim, po 200-300 handih, da igram in se silim je boljše prenehat vzet kakšne 2-3 dni pauze in imaš potem zopet željo do igre.
                      No kar ti hočem povedat je da moraš sam pri se bi vedet, koliko časa lahko igraš da igraš optimalno igro.
                      Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

                      Comment


                      • #12
                        Sam igram nekje 2-3h na dan, cca 1500+ handov na dan in se mi zdi dovolj. Igram skoncentrirano kar je najbolj pomembno. Če mi pa ni do igre pa takoj vidim, po 200-300 handih, da igram in se silim je boljše prenehat vzet kakšne 2-3 dni pauze in imaš potem zopet željo do igre.
                        No kar ti hočem povedat je da moraš sam pri se bi vedet, koliko časa lahko igraš da igraš optimalno igro.
                        Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

                        Comment

                        Working...
                        X