Announcement

Collapse
No announcement yet.

PokerRoom na štajerskem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PokerRoom na štajerskem

    Ena vesela novica za vse ljubitelje žive igre :P
    Odprl se je nov klub na štajerskem koncu...podrobnosti tukaj ne bom objavljal zaradi vsi vemo česa!
    Oddaljenosti od večjih krajev:
    Celje - 30km
    Slovenska Bistrica - 25km
    Ptuj - 30km
    Maribor - 45km
    Velenje - 60km
    Krško - 45km
    Vse dodatne info za interesente na PM
    P.S. upam da je dovoljeno tole na forumu, drugače pa prosim mode da zbrišete temo...
    lp

  • #2
    par slikic za boljšo predstavo...je bilo na hitro slikano, tako da ni najbolj pospravljeno





    Comment


    • #3
      Zgleda luštno, pospravljeno pa res ni, hehe
      Mimogrede. Kaj pomeni ta Boad Beat Poker Room?
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Mene samo vseh klubih moti, ker dajo prevelik povdarek na mizo. Hudiča nej nekdo kupi stole, da se bo dalo sedet na njih več kot eno uro. Ne pa ko da si na vrtu pa mal počivaš od prekopavanja.
        ...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...

        Comment


        • #5
          hehe...smo online grindali pa je par stvari ostalo tam kamor je odletelo bile so pa želje po slikah tako da sem pač v tem stanju pofotkal.
          glede imena so bile dolgo dileme potem je pa prišla ta izpeljanka iz "bad beat"...BO in AD so kratice "šefov" - če verjameš al ne si pa eden redkih, ki si opazil sploh tisti O vmes... :P

          Comment


          • #6
            100jko wrote: Mene samo vseh klubih moti, ker dajo prevelik povdarek na mizo. Hudiča nej nekdo kupi stole, da se bo dalo sedet na njih več kot eno uro. Ne pa ko da si na vrtu pa mal počivaš od prekopavanja.
            to je le začasna rešitev...stoli so iz bivše gostilne drugače - pride pa tudi to porihtano s časom, je zaenkrat prevelik zalogaj vse naenkrat
            P.S. če ma kdo kako idejo glede stolov za zmerno ceno bi bil hvaležen

            Comment


            • #7
              Ceu cajt maš nekje popuste na nake pocenske "računalniške stole" iz umetnega usnja. Cene se gibljejo okoli 30eu/kosu. In že te stoli bojo boljši od večine, ki jih najdeš v klubih po sloveniji...
              ...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...

              Comment


              • #8
                mene pa moti na mizi les na igralni površini.

                Comment


                • #9
                  Odslej imamo tudi "skrito" skupino na FB, kjer se bo sprotno obveščalo o igri, tako da vsi zainteresirani ki vam ni do prejemanja SMS-ov mi dajte link od profila na PM in vas dodam v skupino...

                  Comment

                  Working...
                  X