Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Tajska :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2011 Tajska :)

    Nekje sredi Januarja odrinem za vsaj 6 mesecev na Tajsko Najverjetneje v Phuket.
    Trenutno se menim z enimi Angleži iz 2+2 ampak ne vem, če bo kaj iz tega... zato bom vprašal še tukaj, če bi bil mogoče kdo zainteresiran za poker hišo
    Sam prej še nisem bil na Tajskem tako, da se lahko precej motim o stroških itd. ampak imam to Tajsko v glavi že celo leto in sem nabral precej enih informacij
    Da podam en primer poker hiše in pa stroškov:
    http://www.siamrealestate.com/detail...swimming-pool/
    Hišica(zgornji link) z bazenom in delnim pogledom na morje(blizu najlepših plaž:P) bi prišla 300€ na osebo, če bi šli 4. Plus, če bi našli hišo brez posrednikov bi bilo verjetno še nekoliko ceneje.
    Seveda je potrebno na koncu prišteti še elektriko,internet... tako, da če bi hoteli biti malo več v luksuzu bi najemnina z vsem verjetno prišla ~€500 na osebo ( ne glede na to koliko nas bi šlo ). Dodajte še vsaj €500 za hrano/zabavo itd. in na koncu bo vse skupaj verjetno blizu €1000 oziroma lahko še precej več kdor hoče več zabave
    Nebi rad, da bi šel nekdo, ki je z bankrollom tko/tko in bustne ko smo tam... ker bi bilo to za vse zelo neprijetno Ne bom rekel kakšen budget rabite ampak, če si ne morate dat na stran vsaj 7-8k€ potem tole verjetno ni za vas.
    Ker je tole precej "majhen" forum za take podvige ne pričakujem preveč zainteresiranih ampak, če bi bil kdo... pošlji ZS.
    In pa, če ne drugega lahko tisti, ki ste že bili na Tajskem podate par nasvetov ( če se ne motim je nekdo pol leta nazaj napisal, da se vozi z skuterjem po Phuketu ampak sem pozabil kdo in v katerem topicu )
    Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

  • #2
    zakaj se tega r0ka ze ne bena iz foruma?
    You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

    Comment


    • #3
      Imam v planu iti v tiste konce v drugi polovici februarja in bi crashno v Phuketu za kak teden ali dva tako da če ti uspe dobiti lep plac in bo soba za enga padalca, se priporočam.
      p.s.: Letalsko karto si/boš kupil kje?

      Comment


      • #4
        upam, da bom kdaj imela takšen BR za kaj takega :/ . Drugače pa vso srečo in da boš redno poročal kolk si jim vzel!!

        Comment


        • #5
          kaboom podam en nasvet...do not use drogs heheh

          Comment


          • #6
            samo za info viza velja 3 mesece potem moras zapustiti drzavo!!!!

            Comment


            • #7
              shuri wrote: samo za info viza velja 3 mesece potem moras zapustiti drzavo!!!!
              če kazga ladyboya poročiš, ti mal podaljšajo...
              "It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."<br />[br]The smartest man alive - Al Bundy

              Comment


              • #8
                kaboom98.
                Jz bi ti predlago da se obrnes na Markona Mačiča. On je bil lletos na Tajskem par mescov kolker vem in se eni iz pobi s portala royalflush.si. Lahko pa tudi tam na njihovi strani malo povprasas na forumu.
                Mislim pa da tisti ki se je vozo po tajskem okoli ko si spraseval ima nick Gemblr, ce se ne motim. ( nisem pa cisto 100)
                Lp

                Comment


                • #9
                  fkndonksalwayswin wrote: [quote=shuri]samo za info viza velja 3 mesece potem moras zapustiti drzavo!!!!
                  če kazga ladyboya poročiš, ti mal podaljšajo...
                  Jaz bom rajši visa run naredil enkrat haha
                  gojkovich wrote: kaboom podam en nasvet...do not use drogs heheh
                  Vem - Nočem preživet naslednjih 30let v tajskem zaporu =)
                  Drugače pa glede cen, da me nebi kdo narobe razumel... v kolikor je meni jasno se, da na Tajskem "dobro" živet že za precej manj kot €1000/mesec ampak hiša bo verjetno precej odaljena od morja - brez razgleda itd.. Na 2+2 maš tud folk, ki si ne predstavlja kako kdo preživi na tajskem z manj kot $3000 in pa tudi extremi ki zapravljajo več kot 10k$ na mesec.
                  Sam sem tudi na začetku mislil, da se bo dalo z 500€/mesec živet kot kralj ampak luksuz stane Sploh phuket...
                  Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

                  Comment


                  • #10
                    seos lp....mi smo tud že zmenjeni 3je da štartamu konc decembra oziroma prvi tedn v januarju dol za 3mesce, plus tega da je kr neki zainteresiranih da bi za 3tedne prišli dol pogledat)...za hiško se pa en kolega meni ki je bil že letos spodi 4mesce...vzeli bomo hiško , ki nas pride 75k na mesec njihove valute če jo vzamemo za 3mesce, tko da 1500e na mesec)...tko da mormo prit na vezo pa se kaj dobit spodi...

                    Comment


                    • #11
                      js bom tut verjetno v januarjo uletel 3 tedne

                      Comment


                      • #12
                        dro18 wrote: zakaj se tega r0ka ze ne bena iz foruma?
                        Kaj je spet naredil ta lump?!
                        Drugače pa uživajte na Tajskem!
                        Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                        Comment


                        • #13
                          Tud mene mika sam sam bi su cenej varianto
                          F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                          Comment


                          • #14
                            Kok so potni stroški 1k€?

                            Comment


                            • #15
                              Če že mora biti Phuket, bi lokacijo hiške vsekakor spremenil in se prestavil na zahodno obalo. Patong, Karon, Kata če želiš dogajanje; in višje če nisi toliko mahnjen na feštanje.
                              Če bi šel za 6 mesecev zagotovo ne bi rezerviral in plačal bajte vnaprej. Verjetno (upam) se ne boš prve dni že usedel za fotelj in v njem obležal - naredi si okviren spisek bajtic za rezervo in si vzemi dva tri tedne dopusta ter testiraj okolje in place, da ugotoviš kje ti je najbolj kul (povsod je kul, ampak da bi si za 6 mesecev določil luknjo, brez da bi sploh že bil tam, mi je rahlo mimohod).
                              Na Tajskem živi ogromno pokerašev iz 2+2, zato bi se zagotovo prej dogovoril za srečanje z njimi v Bangkoku in na Phuketu - in dali ti bodo bistveno boljše info, kot jih dobiš takole po forumih ali webstraneh. In boljše info o lokacijah in boljše info o dogajanju in valda boljše info o tvoji poker hiški, ki ti jo bodo zrihtali bistveno ceneje. Škoda bi bilo ne uporabiti teh info (za vsak slučaj imaš itak s sabo par linkov do rezervnih variant z neta).
                              Ne plačati rezervacije preko neta - če že, potem vplačaj samo neko simbolično akontacijo in plačaj preostanek na mestu samem. Zna manj glava boleti... Ne se bati, da bojo vse hiške pograbljene, ker je ponudba vedno večja od povpraševanja.
                              Da bi šel na Tajsko za 3 tedne in se ugnezdil v neki super iber extra fajni vili z mehkim finim foteljem pred računalnikom - hhh, tole mi je pa res mimohod... Porkamadona folk - greste ja na Tajsko....
                              The guy who invented poker was bright, but the guy who invented the chip was a genius.

                              Comment

                              Working...
                              X