Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pomoč pri izbiri poker rooma, networka !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pomoč pri izbiri poker rooma, networka !

    Probal že kar ene par različnih roomov, pa se nikakor ne morem ustalit... Je pa res da sem nov igralec, s pokrom ravno začel, tako da bi prosil če lahko napišete kje kaj drugi igrate, oz kaj mi priporočate...Nekako pa se nagibam v smer Goalwina, Bwina, mogoče poker Noridca ali pa NOiQ poker... Starsev, full tilta, ter party pokra mi ni treba priporočit, sem jih že probal, pa nekako to ni to, čeprav je tam največ prometa...

  • #2
    Kaj zdej fantje se boste kej razpisali, al bomo kar pri temu ostal...

    Comment


    • #3
      nekteri bojo predlagal ongame, nekateri entraction, nekaj jih mo reklo merge, drugi stars, tretji ftp, redki cake in super redki cereus.
      v bistvu si vse naštel že sam. če misliš da so vsi enako pošteni se odločiš za tistega kjer ti igra/bonitete najbolj leži.

      Comment


      • #4
        Če boš igral nizke limite je itak povsod povno ovčk tko da je čist usen ker room zbereš, je pa dobr pogledat kje maš največ ugodnosti: bonusi,rakeback, rakerace, ...

        Comment


        • #5
          Igra kdo pri William Hillu ali pa na Bet365, kakšne imate kaj izkušnje z tema dvema velikanoma...

          Comment


          • #6
            pet potem rajše na poker770 kjer pri nas dobiš še dober deal...igralci so pa isti na vseh teh 3h straneh

            Comment


            • #7
              išč čim višji RB deal če igraš micro limite, ker ovc je povsod dovolj

              Comment


              • #8
                Kje pa igrate kaj tisti ki se z pokrom ukvarjate že dalj časa... Nebi škodilo če bi vedel kje se nahaja večino pokerašev, z katerim sitom imate najboljše izkušnje...

                Comment


                • #9
                  markX - A si že naštudiral kej kje se najbolj splača igrat ?

                  Comment

                  Working...
                  X