Announcement

Collapse
No announcement yet.

Učenje z pouproji in proji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Učenje z pouproji in proji

    Živjo. Forum obiskujem že nekaj časa in nikjer nisem zasledil podobne teme. Stvar je pa sledeča... poker igram nekje 2-3 leta, in ker nisem imel nobenih večjih rezultatov sem se odločil da bi pomoč posikal na temu forumu. Glede na to da nisem čisti začetnik, in večji del razumem me zanima če obstaja kateri igralec na forum, ki bi se zmano učil ter me stejkav. Sliš se preveč nerealno da bi to sploh kdo hotu.
    Zamislu sm ti pa ta " projekt " nekak tkole:
    spade: dobim coacha, ki bi me stejkal ob 100/200$ lahko tud več odvisno od njega
    diamond: igrala bi nekje od 3-4 ure dnevno... vikendi tud več
    :heart: profit bi si delila 40/60 kar mislm da je pošteno glede na to, da bi me stejkal in deliv ure zmano
    :club: igrv bi pa SNG in MTTje... kasneje tudi cash
    Tole je še neki zgodovine http://www.pokerprolabs.com/topshark...&pnid=1&tt=sng
    To je iz moje strani use... glede profita sm pa mislu 40% zame 60% za coacha
    Upam da se bote zagrebl Optimistinčo gledam na ta post :P Hvala vsem

  • #2
    :lol:
    ..........

    Comment


    • #3
      Ampak si res optimist ...
      When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

      Comment


      • #4
        WinningStreak wrote: Ampak si res optimist ...
        hahah vem ja sam poskust ni greh

        Comment


        • #5
          Če dejansko obstaja (semi)pro ki to dela, sm tut sam zainteresiran

          Comment


          • #6

            ..........
            Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

            Comment


            • #7
              Ma men je usen a je on semipro al pa pro lahko je tud amater sam da je bolši od mene

              Comment


              • #8
                Opt1m15t wrote: Ma men je usen a je on semipro al pa pro lahko je tud amater sam da je bolši od mene
                Evo jaz sem "Amater", pa te lahko učim COD2

                Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

                Comment


                • #9
                  Megalodon wrote: [quote=Opt1m15t]Ma men je usen a je on semipro al pa pro lahko je tud amater sam da je bolši od mene
                  Evo jaz sem "Amater", pa te lahko učim COD2

                  khmmm... k smo glih pri codu

                  Comment


                  • #10
                    fanta mism da bi se oba ogla naučit cod2 igrt ka sm ga jest preigrv prek neta tolk ta kr galva boli pa zamenju tolk klanov al kva so bla una sranja tko da prosm

                    Comment


                    • #11
                      tut js sm tega preigrou tok da kr glava boli..sam se s tem nebi lih hvalu :lol:
                      Do what you love and fuck the rest.

                      Comment


                      • #12

                        rastafarai*** :d

                        Comment


                        • #13
                          djte raj pokazat kšn graf, ne pa tole

                          Comment


                          • #14
                            Ehhh vi ste zelenci prot nama z r0kom Pubheroes! :P
                            Uh se je gor tale video :heart: Aced!

                            [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                            Comment


                            • #15
                              idl3r wrote: Ehhh vi ste zelenci prot nama z r0kom Pubheroes! :P
                              Uh se je gor tale video :heart: Aced!

                              LOL! AIM!
                              Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

                              Comment

                              Working...
                              X