Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kje resno začeti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kje resno začeti?

    Lp,
    to je moje prvo sporočilo tle, pa je še kr pomembno, tko da upam da sm ga dau na pravo mesto
    No, u glavnem me zanima, kje predlagate da naredim depozit, z ugodnim rakebackom, da začnem igrat mikrolimite... Da razložim mal bol... Igram že kak mesec za denar na Full Tiltu in Party Pokru, vendar nism vpisal nobenga rakeback deala in moj prijatu mi je povedal, da je to skor obvezno če misliš resno igrat, ker če ne zgubljaš enostavno preveč denarja.
    Jst bi še kr rad sicer igral na Full Tiltu, sam nevem če se mi splača naredit kak večji depozit prav zaradi tega.
    Zanima me, če mi lahko predlagate kje naj si ustvarim account in začnem igrat? Žal sem picajzlast in mi je pomembno da je tudi software spodoben, ker če mi krvavijo oči ko igram me to preveč moti
    Pa vsi ostali nasveti bi bli tut dobrodošli
    Hvala
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

  • #2
    Poglej Poker770, prek pokerpro dobiš dober deal, za info pa kontaktiraj pokerpro support.

    Comment


    • #3
      Mislim, da lahko dobiš rakeback deal tudi na že obstoječi FTP račun.
      Pobrskaj po forumu, neki se je že pisalo na to temo.

      Comment


      • #4
        Tnx za hitra odgovora... Sm pogledau tkoj najprej na forum, pa se mi zdi da sem zasledil glih da se ne da na FTPju to nardit... Bom še mau pogledau... Pa tut za poker 770 bom prečekirau
        tnx
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • #5
          Kontaktiraj FTP support, pa ti oni zrihtajo rakeback, se mi zdi da se tko da...

          Comment


          • #6
            http://www.pokerpro.si/forum/viewtopic.php?id=6300
            Tukaj so kak dan nazaj omenili, da se da. Mogoče najboljše, da kontaktiraš brt-a.

            Comment


            • #7
              onlinek3xxx wrote: Kontaktiraj FTP support, pa ti oni zrihtajo rakeback, se mi zdi da se tko da...
              Bom probau, tnx
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #8
                Anubis88 - In ? Kateri poker room se ti zdi najboljši ?

                Comment


                • #9
                  anubis88 če hočeš imet RB na že obstoječem računu na FTP, je najlažje pa najhitreje če se na http://www.rakebackpros.com registriraš pa vneseš vse potrebne podatke.

                  Comment


                  • #10
                    Tnx, ste me vsi napotili tam in je ratal...
                    Zdj pa k igri
                    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                    Comment


                    • #11
                      A mors njim kak mail poslat al sami uredijo? pri vpisu sm dal podatke id pa une potrebne.hvala v naprej

                      Comment


                      • #12
                        Sam registriraš se na uni spletni, pa če napišeš da nisi dal kode pri vpisu ti odobrijo v par dneh. That's it
                        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                        Comment

                        Working...
                        X