Announcement

Collapse
No announcement yet.

Živa igra - psihologija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Živa igra - psihologija

    Pozdravljeni,
    Nisem zasledil še pametne teme na tem področju, pa sem se odločil nekaj povprašati na to temo.
    Velja seveda predvsem za igralce, ki igrajo dostikrat in pogosto v živi igri.
    No morda isto velja tudi za online igralce, boste že sami povedali.
    Ob daljšem igranju v živo se o določenih igralcih kot tudi o ne-znanih igralcih ustvarite neko mnenje.
    Če igralce poznate in veste, da so dobri igralci - ali z njimi kdaj prehajate na višji nivo.
    Kaj pa z "enostavnimi" igralci, ki nikoli ne zaprejo top para ali celo second para.
    Kako reagirate na zbadanja in komentarje drugih igralcev na igri o vaši igri , še posebej če ste
    pred tem naredili kakšno napako in so ostali videli vaše karte. Ali kdaj namenoma nervirate igralce
    z namenom, da jih potisnete v tilt in potem skušate to izkoristiti ? Kako se odzovete na "konfliktne"
    sitaucije, kjer je bilo jasno, da je nasprotnik namenoma naredil ne-legalno potezo, da bi videl vašo reakcijo.
    Kako odreagirate, ko v zaporedju 3-4h izgubite več večjih potov ?
    Govorimo pa o limitih, ki so NL1000 ali višje.
    Zanimajo me pač vaše izkušnje/zanimive zgodbe na tem področju ter seveda kaj priporočate.
    When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

  • #2
    ne igram teh limitov in nimam pravih odgovorov na vprasanje.
    edino na tole: Kako odreagirate, ko v zaporedju 3-4h izgubite več večjih potov ?
    usedem se na kolo in grem domov

    Comment


    • #3
      lol... kje se pa igra nl1000 in višje?
      You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life.<br />[br]- Winston Churchill

      Comment


      • #4
        Ob malo jačih turnirjih u perli, tko ku je biu zdej PPT pride 5€/5€, 10€/20€ tudi več pomoje, če je prava banda
        Drugje pa nevem

        Comment


        • #5
          dro18 wrote: lol... kje se pa igra nl1000 in višje?
          dro ob vsakem malce večjem turnir-ju z ME 1500€+ se to dogaja kar redno ... recimo že pri nas v Gorici.
          Jaz štejem pod NL1000 že 2/4 igro, kjer se igra deep stack.
          Da ne govorimo o kakšni Nemčiji ( Baden-Baden, Berlin, Nemško-Češka meja),
          Franciji (Pariz, Monte Carlo), Avstriji (Dunaj), Anglija ( London) itd itn.
          Zadnjič sem videl tudi v San Remu in Benetkah, da je bilo kar precej akcije an teh limitih.
          Lokacij je kar precej, samo najti jih je potrebno in biti ob pravem času na pravem mestu ...
          When you fold I will show you the bluff, when you call I will show you the nuts.

          Comment


          • #6
            A pol k double upaš je pa NL2000?
            AIEV graph coach.

            Comment

            Working...
            X