Announcement

Collapse
No announcement yet.

čudna zadeva SNG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • čudna zadeva SNG

    Ali je to normalno, da POKERSTARSI nimajo več sng ... oz. meni jih ne kaže?? sem instaliral na novo se prijavil .. in mi napiše da naj spremenim filter nastavitve, sem ponastavil filter vendar nič od sng-jev... Potem sem nastavil, da mi kaže sgn v poteku in jih je full ... zdej pojma nimam kaj bi lahko blo narobe... ??? ma kdo kakšno idejo ????
    Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

  • #2
    Možno, da je restart kakih serverjev. Sam se ne morem logirat v klienta.

    Comment


    • #3
      :d :d :d :d :d :d
      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

      Comment


      • #4
        glih sem kolega poklical, ja zgleda res restartajo ...
        Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

        Comment


        • #5
          ja starsi so adijo vsej za nekaj časa spet fbi pomoje
          "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

          Comment


          • #6
            Restartajo server pomoje..=)

            Comment


            • #7
              Lol
              ..........

              Comment


              • #8
                Nekaj mora bit na tem da imam 30 buyinov downsinga v parih dneh. banda
                play wit heart not wit ego

                Comment


                • #9
                  malgaj back to reality :lol: :P
                  kdaj je restart,nič ne piše al pa jaz ne vidim..
                  Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                  Comment


                  • #10
                    ne bit žleht vse bodo dali nazaj k server uploada
                    play wit heart not wit ego

                    Comment


                    • #11
                      Res se nekaj čudnega dogaja na PS, ker so izginili tud vsi kvalifikacijski turnirji za Areno, pa jez sem imela velike težave se prijavit na PS, mi je izpisovalo Unknown connection type, pa preko pokerstarsa sploh ne moreš kontaktirati podpore uporabnikom. :|
                      Turnirji so se pa kr na sredi ustavli
                      Jaz sem jim poslala preko maila vprašanje kaj se dogaja že pred dobro uro, pa še vedno ni nobenega odgovora, kar je tud čudno, ker ponavadi, vsaj po mojih izkušnjah, zelo hitro odgovorijo.

                      Comment


                      • #12
                        Imajo neke hujše tehnične težave, in jih poskušajo rešit, kot pišejo na 2+2...

                        Comment


                        • #13
                          Na eni mizi turnirja sem našla tale odgovor administratorja: We continue working to resolve current site issue. Normal play will resume as soon as possible. Once we are able to do so, all currently paused/frozen tournaments will be cancelled and rolled forward
                          Hehe medtem, ko sem tole tipkala, so že uspel popravit :lol:

                          Comment


                          • #14
                            fegeti .. se prijavo na turnir igral cca 1h in zdaj že več kot 1h ni igre ... jao pa glih dans ko nimam cajta celo noč ))
                            Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

                            Comment


                            • #15
                              kotnikdenis wrote: fegeti .. se prijavo na turnir igral cca 1h in zdaj že več kot 1h ni igre ... jao pa glih dans ko nimam cajta celo noč ))
                              Sej zdej spet dela

                              Comment

                              Working...
                              X