Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dan brez pokra!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dan brez pokra!!!

    Ne vem, kako vi dojemate igro poker, ampak meni se le ta skozi mota po glavi. Da se razumemo, poker igram zgolj zaradi zabave in užitka, pa vseeno skozi razmišljam o tem, kako razviti boljšo igro, kako nadigrati nasprotnika, kje imam šibke točke, ... itd. Zavedam se, da včasih glede tega prav pretiravam, kaj o tem misli moja boljša polovica, bom pa kar zamolčal.
    Danes pa je bil poseben dan. Dan, ko sem odmislil poker in se posvetil drugim stvarem. In veste kaj, prav je tako. Odkar sem se seznanil z igro, zahvala gre mojemu žlahtniku, ji posvečam ure in ure mojega prostega časa. Vendar je prav, da za dan ali dva popolnoma izprežem, ne glede, kako mi gre in se posvetim tudi drugim, bolj pomembim stverem v življenju.
    In prav zaradi tega, se bom jutri še z večjim veseljem usedel za mize in užival naprej.
    Zakaj ta post. Ker je poker igra, ki me navdušuje in zabava, ne bi pa želel postati odvisen od nje. Zato želim poudarit, da je potrebno kdaj pa kdaj pozabit na igro in čas posvetiti tudi drugim stvarem. Prav zaradi tega, bo sesti za mize spet zabavno.
    Ne vem, kako ostali občutite to, vendar mi tak dan - poker off - spet napolni baterije.

  • #2
    I found myself in that

    Comment


    • #3
      Agreed. Čeprou treba je delat na pokru 24/7 če hočš km pridt imo .
      Discipline is key to success.

      Comment


      • #4
        Js diham, jem in sanjam poker.
        In ne, ne zdi se mi, da bi bil zasvojen s pokrom.

        Comment


        • #5
          Sick life! :|

          Comment


          • #6
            čestitam!
            tudi sam sem svoji boljši polovčki predlagal brezmesni dan in res ga bo treba upeljati!!
            le tako naprej, želim ti, da bi ob prostih trenutkih sproščen užival vse kar je lepega v življenju

            Comment


            • #7
              ne moreš seksati, pa razmišljati o pokru.
              biti v službi, pa razmišljati o pokru.
              biti na pivu s prijatelji, pa razmišljati o pokru.
              loviti ribe, pa razmišljaš o pokru.
              .
              .
              .
              če se ti to dogaja, potem si zasvojen.
              in potem en dan na silo ne igraš, pa si vesel, ker si s tem dokazal, da nisi zasvojen.
              po moje si stem dnevom brez pokra dokazal, da si res do konca zasvojen.......
              don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

              Comment


              • #8
                maliprofi wrote: ne moreš seksati, pa razmišljati o pokru.
                biti v službi, pa razmišljati o pokru.
                biti na pivu s prijatelji, pa razmišljati o pokru.
                loviti ribe, pa razmišljaš o pokru.
                Uf, tako hudo pa spet ni :lol: .
                Ali potem nisem zasvojen??? !!! :lol: :lol: :lol:
                Si vzel preveč dobesedno. Kar sem želel poudarit je, da je da poker zahteva ogromno časa in da je prav, da daš prednost tudi drugim stvarem.

                Comment


                • #9
                  Sicer se strinjam z vsem, kar si napisal, nekaj me pa bega...kaj je v življenju bolj pomembnega od pokra?? :lol:

                  Comment


                  • #10
                    In pol 15 minut pred koncem dneva pises po poker forumu :>

                    Comment


                    • #11
                      hm, potem si res bolj odvisen kot jaz

                      Comment


                      • #12
                        vse v redu in prav me pa bega ena stvar ??? ali to potem pomeni da je nogometaš zasvojen z nogometom k cele dane brca žogo da je košarkaš zasvojen k cele dane meče na koš da je fernando alonso zasvojen z formulo če jo vsak dan vozi ??? res da si omenil da igraš poker za zabavo vendar ali je to res zasvojenost ? sej pač če ti je ena stvar všeč se rad pogovarjaš o njej, razmišljaš o njej gruntaš kako postati boljši itd praviš da misliš da včasih ker pretiravaš z pokrom wtf pač ti je kul se menit o tem... men gre tud na k.... ko se nekateri ob hladni pivički ure in ure pogovarjajo o tem ali je bil offsajd ali ne pa vseno ne rečem nekomu da je dosadan oz. da pretirava ...
                        konec koncev je stvar vsakega posameznika kaj in kako bo kaj delal v življenju tako da če meniš da rabiš frej dan od pokra oz. katere koli druge stvari si ga pač vzemi ...
                        gl
                        "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                        Comment


                        • #13
                          men prov najeda ko grem vn pa prihajajo do mene pa me sprašujejo kako je en to odigral pa če je prov pa kako je zgubu bla bla zato pa so forumi

                          Comment


                          • #14
                            Ne vem, kako vi dojemate alkohol, ampak meni se le ta skozi mota po glavi. Da se razumemo,alkohol pijem zgolj zaradi zabave in užitka, pa vseeno skozi razmišljam o tem, kako spiti čim več, kako premagati svoje pivske kolege, kje imam šibke točke, ... itd. Zavedam se, da včasih glede tega prav pretiravam, kaj o tem misli moja boljša polovica, bom pa kar zamolčal.
                            Danes pa je bil poseben dan. Dan, ko sem odmislil alkohol in se posvetil drugim stvarem. In veste kaj, prav je tako. Odkar sem se seznanil z alkoholom, zahvala gre mojemu žlahtniku, mu posvečam ure in ure mojega prostega časa. Vendar je prav, da za dan ali dva popolnoma izprežem, ne glede, kako mi gre in se posvetim tudi drugim, bolj pomembim stverem v življenju.
                            In prav zaradi tega, se bom jutri še z večjim veseljem usedel za šank in užival naprej.
                            Zakaj ta post. Ker je alkohol stvar, ki me navdušuje in zabava, ne bi pa želel postati odvisen od nje. Zato želim poudarit, da je potrebno kdaj pa kdaj pozabit na pitje in čas posvetiti tudi drugim stvarem. Prav zaradi tega, bo sesti za šank spet zabavno.
                            Ne vem, kako ostali občutite to, vendar mi tak dan - alko off - spet napolni baterije.
                            Če bi napisal tak post, kaj bi porekli??
                            je pijanec, ali ni???
                            P.S
                            zanikanje je druga stopnja zasvojenosti......
                            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                            Comment


                            • #15
                              :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
                              Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                              Comment

                              Working...
                              X