Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rake- mnenje - igralnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rake- mnenje - igralnica

    Čer. Mene pa zanima, če se splača igrat fiftye kjer si ne delam ogromnega plusa, malo nad ev, na pokerstaru kateri nimajor akebacka, na dan pa odigram okoli 200 turnirjev, in če se ne, kam naj se presedlam? hvala
    P.S.: pa želel bi igrati na igralnici v kateri je denar varen in hitro dostopen

  • #2
    Res da na PokerStars nimajo direktnega rakebacka, imajo pa zato VIP Program, kjer lahko zamenjaš FPP točke za denar v njihovi VIP trgovini.
    Drugje kot na PS tudi nimajo Fifty50 turnirje, ampak le "navadne" Double or Nothing SNGje.
    Kaj to pomeni, da "ne delaš ogromnega plusa"? EV tukaj ne igra vloge, mimogrede.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      In je veliak razlika med vip trgovino ter rbjem ? Skoraj skos sem break even, saj verjetno je kriva moja sama igra, ampak rb bi mi super prišel !
      Ker kot vidim so v trgovini sam bonusi za 10, 10 ,10 ,10 potem 50 in tako dalje ko zbereš določeno št pik. Igral sem nekaj časa na tiltu in je bilo glede tega dosti bolj dobičkonosno ali sem otim?

      Comment


      • #4
        Če sem prav zasledil si v eni drugi temi napisal, da odigraš dnevno 200 turnirjev za 7$?
        Torej vplačaš na en turnir 0,4$ rejka/feeja in za to dobiš 2.2VPP točki.
        Če jih odigraš 200 dnevno in igraš 25 dni v mesecu, je to 11000 VPP na mesec.
        Če bi držal tak tempo bi brez težav postal Supernova na PokerStarsih, kar pomeni, da bi imel okoli +28% rakebacka.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Pr0fy wrote:
          Ker kot vidim so v trgovini sam bonusi za 10, 10 ,10 ,10 potem 50 in tako dalje ko zbereš določeno št pik. Igral sem nekaj časa na tiltu in je bilo glede tega dosti bolj dobičkonosno ali sem otim?
          Več različnih bonusov je v trgovini.
          To o čemer ti govoriš so Stellar awards (nebeške nagrade).
          http://www.pokerstars.com/vip/stellar/
          Glede na to, koliko VPPjev si zbral v letu, lahko kupiš te bonuse za 1FPP v njihovi trgovini.
          Poleg tega pa lahko kupiš tudi denarne bonuse.
          http://www.pokerstars.com/vip/store/?cat=cash-bonus
          Recimo $4000 za 250.000 FPP (tega se jasno najbolj splača), $1500 za 100.000 FPP, itd...
          Ti denarni bonusi zgoraj predstavljajo največji delež rakebacka.
          Tretji bonusi so pa "milestone bonusi", prvi je pa na voljo šele pri 200.000 VPP.
          http://www.pokerstars.com/vip/store/...one&prod=cb-03
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Ja odigram , ampak so vmes tudi 3jke! Igram povprečno 9 ur dnevno. Ma majo zakompliciran tale njihov vip sisten, kako bi mel 28 % ce nebi doibval tedensko tako kot pri ft ? oprosti ce sprasujem bedarije

            Comment


            • #7
              Ma nič ni zakomplicirano, precej izi je in dober sistem.
              Zbiraš FPP točke in jih zapravljaš za denarne bonuse.
              Rakeback na PokerStars = kupovanje bonusov iz trgovine.
              28% rakeback je nekako "letni" rakeback. Se pravi v enem letu bi dobil nazaj za 28% plačanega rejka, če bi naredil 100.000 VPP točk, s tem dobil $1.200 nebeških nagrad in kupil v trgovini še $4.000 bonusa za 250.000 FPP.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                zdaj razumem bom verjetno kar ostal tu! hvala!!

                Comment


                • #9
                  jaz bi na tvojem mestu še malo premislil kako naprej. najbrž ne boš vsak dan, celo leto igral 9 ur in breakeven fifty50 za $7+0,40 zato da boš konec leta dobil vsega skupaj $5200 za generiran rake, ker v tem primeru boš igral za $1.6 na uro.
                  dodatna žalost je v tem, da ne boš igral 9 ur na dan vsak dan, in bo zelo težko priti do supernova in 100k vip, res da imaš nekaj overheada po tvojem planu, vendar resnično dvomim da boš dosegel supernova z $3 in $7 fifty50. če ne boš dosegel 100k vip bo pa tvoj *rakeback* občutno manjši in ne boš grindal kot kitajec za $1.60 na uro ampak še za manj.
                  torej moj predlog: kupi si training site kjer imajo najboljše SnG videos in začni premagovati igro na nižjem buyinu z much lighter volume in veliko boljšim ROI. stvar je v tem da lahko teh tvojih $5200 profita narediš na miljon in en drugačen način z veliko manj truda.

                  Comment


                  • #10
                    Glede na to da igraš izklučno SNGje lahko na drugih igralnicah dobiš boljši "rakeback". Poleg tega ob morebitni zamenjavi igralnice ponavadi dobiš welcome bonus, ki ti lahko prinese lep kupček denarja. Na naketerih igralnih obstajajo tudi mesečne lestvice namenjene zgolj SNG igralcem. V tvojem primeru (po podatkih ki si jih napisal zgoraj) bi dobil za prvo mesto(daleč pred konkurenco) $500.
                    Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

                    Comment


                    • #11
                      AtomAnt, katero stran mi pa svetujes če smem vprašat ? da si pogledam videje ? Ali bi bila dobra izbira coach za 1 session, da pregledam tiste najnujnejše leake ? oz največje.
                      Igralec pokra saj zato sem razmisljal, ampak nevem katera je dovolj dobra, in da ni komplikacij pri dvigih etc...

                      Comment


                      • #12
                        Praktično povsod so neke "komplikacije" oz. pač potrebno je opravit določeno birokracijo (pošiljanje dokumentov, ipd).
                        Temu se ne boš mogel povsem izognit, tudi na PokerStarsih ne
                        Če še nimaš MoneyBookers računa, ti priporočam, da si ga odpreš.
                        Povežeš s svojim TRR računom in si še naročiš MB debetno kartico. Tako bodo depoziti/dvigi najbolj enostavni.
                        Več si lahko prebereš na oddelku MoneyBookers.
                        Če se boš vseeno odločal za menjavo strani, ti priporočam Poker770 (iPoker mreža).
                        Fifty50 seveda nimajo (te so samo na PokerStarsih), imajo pa zato navadne DON turnirje, poleg tega je rakeback dober - za več info glede tega pa kontaktiraj našo podporo.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          Hvala Corey, trenutno bom kar ostal na pokerstarsu, vsaj zaenkrat , ter probal odpraviti svoje leake, kontaktiral sem že pajka, da bi imela 1 session, po potrebi tudi več, da vidim na čem sem

                          Comment


                          • #14
                            nisem 100% prepičan, ker ne sledim SnG pretirano, ampak se mi zdi da ima bluefirepoker od phil galfonda najboljši SnG team. pred private coachingom bi jaz veliko raje vzel traning site. Vprašaj na forumu če ima kdo že račun in si ga deliš ali kaj podobnega.

                            Comment


                            • #15
                              Hvala, zakaj pa bi moral najprej vzet training site ? Bi imel več od tega ?

                              Comment

                              Working...
                              X