Announcement

Collapse
No announcement yet.

Self exclusion from poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Self exclusion from poker

    Torej, zanima me, če ste kdaj uporabili to opcijo oz. ste o tem razmišljali. Sam sem pri svojem poker klientu ravno sedaj zablokiral svoj račun za 7 dni. Razlog je v veliki količini dela za faks, ki je povrhu vsega tako huronsko dolgočasno, da se poker ikona praktično klika kar sama od sebe. Posledica tega pa je nemalokrat slaba igra (predvsem ker si zaradi slabe vesti ne morem vzeti potrebnega časa za igro), povrhu vsega sem še v downsvingu in 2+2 hitro nanese 4. Edina stvar, ki me neizmerno živcira pri celotni stvari je to, da nimam toliko lastne discipline, da se moram posluževati takšnih skrajnih ukrepov...toliko o zasvojenosti :P
    Torej, kako je kaj pri vas?
    "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

  • #2
    Moral bi tut jst to nardit, že ki mam ogromno dela za fax... Sam vseen si raje pustim, pa odigram kak quick sitngo ko se mi res neda učit... Glih tok da malo pomiri možgane... Če ga neb smel igrat bi skos o pokru razmišljau - Sm že zbrisal klient pa sm ga hitro nazaj dal ko sm ugotovu da sm prebral knjigo in sploh nevem o čem se je šla, ki sm skos razmišljal o pokru haha.
    Sm pa na čist istem kot ti glede razmišljanja... Danes sm se odloču da se učim do teme, pol pa poker
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      Jaz osebno nimam tezav z ne igranjem med izpiti, se mi pa trenutno vseeno ne da uciti )

      Comment


      • #4
        Nimaš sistema, sam to je narobe. Js mam trenutno izpitov za popizdit velik, ampak ne trpijo ostale zadeve zarad tega. Vsak dan ob 8ih zjutri na faks in tam ostanem za knjigami do 4ih popoldne. Tut če sm lih sred računa ob 4ih zaprem knjige in jih spet odprem naslednje jutro ob 8ih. Tko je popoldne še zmer dost časa in za jogging in za poker ali kakšno kofe. je pa res, da morš tistih 8ur delat in ne bljuzit naokol. Tut sam sm se včas po cele dneve učo, vmes šou na kavo, pa kosilo itd in sm v celem dnevu manj preštudiral k zdej v 8ih urah. Zdej ta sistem pokam že mesec dni in sm noro zadovoln, je pa res da je treba met voljo prvih neki dni vstajat ob 7ih zjutri, sam se hitr navadiš
        I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

        Comment


        • #5
          Svaka cast da se uspes ucit z takim volumnom! Me spominja na case ko sem bil se 1. letnik )

          Comment


          • #6
            spravi se ucit v kako knjiznico, ucilnico... nekam, kjer ni v blizini racunalnika in pokra...
            problem je edino, ce se ucis ponoci, ker je vse zaprto

            Comment


            • #7
              azo wrote: Svaka cast da se uspes ucit z takim volumnom! Me spominja na case ko sem bil se 1. letnik )
              Če bi mi en reku, da bom tuk zadev preračunal ko sm se vpisoval bi mu reku, da je prfunen Sj zato sm pa prvi letnik rukno k za hec Sam kmal vidiš da brez tega pač ne gre. Je pa bolš tko k da cel dan po mal delaš in zgubiš cel dan. Tko vsaj mam kej od dneva
              I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

              Comment


              • #8
                Kje ti pa rata 8 ur držat koncentracijo? Svaka čast...
                "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                Comment


                • #9
                  No, sej nekaj nas pa je
                  Sej sem že sam priznal da nimam nobene samodiscipline in pravtako nobenega sistema. Za učenje oz. za seminarske pa praktično nujno rabim comp ker stalno delamo neke seminarske in je treba pisat+podatke iskat. Hvala bogu da samo do konc tega mesca gužva potem pa konec za upam da dooooolgo (glede na to da zaključujem študij) Sicer sem pa porajtal da bi bilo fajn če bi self exc. obstajal tudi za tele forume, facebook ipd. zadeve
                  Čeprav mi je tale celotna zadeva dala mislit da bo tudi v prihodnje treba poker vzeti nekoliko drugače, predvsem veliko bolj načrtno izbirati termine igranja...
                  Drugače pa svaka čast Sleepy tudi z moje strani...8 ur koncentracije skupaj...mission imposible
                  "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

                  Comment


                  • #10
                    Ma sej grem vmes na kosilo, pa na kak kofe na avtomat tut skočim, tko da efektivno bi reku da je nekje 7 urc bolj kot 8. Ne morš pa začet z 8 urami, ampak morš počas dodajat, to je tko k poker, na začetku tut ne boš 8 urnih sešnov mel, počas pa lahk do tega prideš. Je pa dost skupinskega dela, ker reševanje inžinirskih problemov zna bit zelo dolgotrajna in mučna zadeva, če se je lotiš sam
                    Vse se da, sam sistem morš met. Sej se ni treba urnika držat k pijanc plota, sam nared si nek plan in ga prilagajaj dokler ne najdeš pametne rešitve.
                    Drgač pa mam res enga sošolca, ki si en mesc pred izpitnimi roki zbriše facebook profil, da ga ne bi slučajno zavedlo
                    I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

                    Comment


                    • #11
                      Kriza, jst sm 8 ur povprecno ponucal v srednji soli cez celo leto Zdj na faksu bo pa res treba mal povecat minutazo, da naredim par izpitov :P
                      [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                      Comment


                      • #12
                        Je pa tut res da je lazje 8urc resevat "racunske" naloge ali pa se na pamet ucit kot pa resevet kake naloge ki zahtevajo kreativnost.

                        Comment


                        • #13
                          Ni res. Če dobiš npr en del slovenije in moraš na tem delu sprojektirat drenažno-namakalni sistem to zahteva več kreativnosti kot karkol kar sem se do zdej učo. V projektiranju je kreativnosti ogromno, v bistvu je smisu projektiranja kreativnost. Se pa strinjam, da je precej drugače delat nekaj takšnega kot pa 8 urc se drkat eno snov, ki jo morš znat skor na pamet. To pa tut js ne zdržim dolg
                          I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

                          Comment


                          • #14
                            js bi pa kontra rabu

                            Comment


                            • #15
                              jst mam sistem 10 -20 BI gor, tako, da ko pride do tilta in high stakov, potem reloadam, dokler ne sprašim vsega, nakar sledi razmislek in pavza. ravno sedaj sem sredi take pavze, ki bo trajala do konca mesca. razlog pa včeraj skajenih 600 usd na 15/30 FL in 2/4 CAP. oboje nori kreki. tak da ja, takle stop loss pri meni obstaja, ker ne želim imeti prevelikih vsot na računu, ker bi šlo vse na mizo, as seen before. :|

                              Comment

                              Working...
                              X