Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najcenejši mobilni internet na hrvaškem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najcenejši mobilni internet na hrvaškem

    zdravo
    zanima me, kako do najcenejšega mobilnega interneta na hrvaškem... predvidevam, da vas veliko na tem forumu igra poker tudi na dopustu, tako da imate mogoče kakšne nasvete, kje se splača, kje ne... kateri paket itn...
    sam sem gledal pri t-mobile, ampak nimam občutka, koliko prenosa dejansko potrebujem. zadevo bom potreboval praktično samo 2 meseca
    hvala in lp

  • #2
    netr wrote: zdravo
    zanima me, kako do najcenejšega mobilnega interneta na hrvaškem... predvidevam, da vas veliko na tem forumu igra poker tudi na dopustu, tako da imate mogoče kakšne nasvete, kje se splača, kje ne... kateri paket itn...
    sam sem gledal pri t-mobile, ampak nimam občutka, koliko prenosa dejansko potrebujem. zadevo bom potreboval praktično samo 2 meseca
    hvala in lp
    O hrvaški ponudbi žal ne vem ničesar. Sam za igranje uporabljam Mobitelov "neomejeni" paket in zadnje čase zaradi okvare priključka zunanje antene igram namesto UMTS zgolj preko GPRS/EDGE povezave. Količina prenesenih podatkov mora biti trenutno dokaj majhna, a igranje je povsem tekoče, branje foruma in e-pošte pa ni problem.
    Ps.: povprašaj še malo na hrvaškem poker forumu
    Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

    Comment


    • #3
      Malce si preberi tudi to temo:
      http://www.alter.si/tabla/showflat.p...00/an/0/page/0
      Purpose, proper prior planning, passion, patience, persistence and perseverance prevent piss poor performance.

      Comment


      • #4
        že lansko sezono sm opazu da je imelo zelo velik hotelov, campov, hostlov, lokalov,.. wireless net tko da nevem če se ti še splača sploh vzemat

        Comment


        • #5
          Hvala fantje za info... problem je samo v tem, da bom jaz na vodi... torej ne bo hotelov in malo marin, da bi lahko bil priklopljen na wireless... tako da opcija o brezžičnem internetu je neizbežna
          Dejansko za brskanje in igranje ne potrebujem dosti prenosa, torej bi morali zadostovati že osnovni paketi...

          Comment

          Working...
          X