Announcement

Collapse
No announcement yet.

sistem poker online igralnic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Še moj komentar... Igram LIVE in ONLINE, pa sem v live igri mogoče doživel še večje "NAŠTIMALKE" kot ma online ampak % manj pogosto. Recimo na live turnirju je za mojo mizo imel eden izmed igralcev poker že na turnu, drugi pa je imel barvo z asom, seveda sledil je BUM BUM BUM ALLIN, river pa je modelu z barvo prinesel royalflush! Na naslednjem live turnirju sem imel v roki A4s in samo limpam, flop A44 zopet BUM BUM BUM ALLIN po premsileku plačam in model mi obrne AA! Res pa da se mi na netu pogosteje dogajajo takšne in podobne situacije. In moje mnenje je, ne bom pa trdil, da imajo vsi poker site-i nastavljene swinge, ker to njim prinaša večji zaslužek v cash igri, na turnirjih morjo pa tud kdaj ovčke in ribice izplačat. Drugač bi pa te ovčke in ribice prenehale depositat, ter igrat in kdo bi potem hranil vse pokerproje, in igralnice!?? Pač če igraš online moraš to vzet v zakup in to upoštevat kot del variance, ter takrat ko si v downswingu poizkušat izgubit čim manj denarja, ko pa pride upswing pa vzet kar se da. Te swingi morajo obstajat drugače online poker ne bi tako cvetel, kot cveti! ZMAGOVALEC V ONLINE POKRU JE TISTI KI DELA POZITIVNO NIČLO ALI MINIMALNO IZGUBO, TAKRAT KO MU NE GRE. Takrat ko karte letijo znamo vsi igrat, ni težko. Ko pa ne gre pa rado pride do kakšnega nepotrebnega tilta in potem je vse NAŠTIMAN! Naštiman je kvečjemu tako, da enkrat enemu daje drugič drugemu bolj kot bi bilo to realno, potem je pa vse odvisno od igralcev.
    Pa ne vem zakaj ste vsi tako nestrpni s svojimi komentarji. V upanju, da ne spljuvate tudi mojega posta.
    LP!

    Comment


    • #17
      Dejte prosim pejt do prvga kamna pa se udar dvakrat po glavi, nimam druge rešitve. Js se včasih res sprašujem če se ljudje hecate al ste res tuk neumni...
      I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

      Comment


      • #18
        Ko je govora o tem kako je online ves nastiman se zmer spomnim handa iz domine, ko je mihic pfr zarinu AK nasprotnik je imel tud AK pa lepo nasprotniku namece do riverja royalflush
        Aja, pa ko te ravno zanima kako delujejo tile random generatorji je zadeva taksna,da lahko generirajo nakljucne stevilke iz vecih nakljucnih stvari kot je naprimer temperatura sobe v katerih so namesceni racunalniki itd itd
        [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

        Comment


        • #19
          idl3r wrote: Ko je govora o tem kako je online ves nastiman se zmer spomnim handa iz domine, ko je mihic pfr zarinu AK nasprotnik je imel tud AK pa lepo nasprotniku namece do riverja royalflush
          Rigged deck ti rečem

          Comment


          • #20
            js sem v eni noči v live game dobil straight flush in royal-flush (oba izplačana) še ena v live .. js u roki J,10 in gremo FLOP: j,j,3 (reisa mudel-kličem) pade 10 se z all-inirama in mi pokaže 3,3 river 3 .. torej j,j,3,10,3 .. v live igri )
            Js pravim da sta online in live game... vse je naštiman)
            Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

            Comment


            • #21
              sleepyidiot wrote: Dejte prosim pejt do prvga kamna pa se udar dvakrat po glavi, nimam druge rešitve. Js se včasih res sprašujem če se ljudje hecate al ste res tuk neumni...
              hehehehehehe..
              pokerstars je sigurno naštiman,3x na leto imam downswing ,ki se pri točno 40 ban ustavi in sledi 50 ban upswinga,tedn dni breakeven,to se mi je zgodilo že 2x ! na starsih si morš stvari zapisovat,logično je če nekomu na bubblu ostane par žetonov,ta folda in maš ti v sb KK,da ma chipleader na bb AA ,A x,X X,zato v tem primeru limpamo kinge,foldamo na raise al pa takoj na flopu in jim rečemo v ekran "ni vam ratalo".. treba je delat zapiske in skozi leta prideš do nekega vzorca,ki pa kdaj je naštiman hand..
              za fair poker pa treba it špilat na italjanske strani itd.
              Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

              Comment


              • #22
                se opravičujem vsem tistim, ki morajo brati poste nas nekaterih ki ne obvladamo poker jezika in se potem tukaj razburjajo in devajo nepotrebne komentarje...
                za enkrat moj BR raste in ne pada, zato ni bilo vprašanje zastavljeno zaradi tega...
                če pa že pokru posvetim nekaj časa pa mi bi bilo zanimivo vedeti na kakšen način delujejo programi...
                bom pa drugič raje v googlu izbrskal, da ne boste preveč prizadeti

                Comment


                • #23
                  Tatos81 wrote: se opravičujem vsem tistim, ki morajo brati poste nas nekaterih ki ne obvladamo poker jezika in se potem tukaj razburjajo in devajo nepotrebne komentarje...
                  za enkrat moj BR raste in ne pada, zato ni bilo vprašanje zastavljeno zaradi tega...
                  če pa že pokru posvetim nekaj časa pa mi bi bilo zanimivo vedeti na kakšen način delujejo programi...
                  bom pa drugič raje v googlu izbrskal, da ne boste preveč prizadeti
                  eh ne se sekirat,saj zato pa je forum da vprašaš pa še to so te teme,ki človeku poepšajo dan..
                  Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                  Comment


                  • #24
                    Vzdržite se komentarjev, ker bo mossad temo prej ali slej izbrisal
                    play wit heart not wit ego

                    Comment


                    • #25
                      Tatos81 wrote: se opravičujem vsem tistim, ki morajo brati poste nas nekaterih ki ne obvladamo poker jezika in se potem tukaj razburjajo in devajo nepotrebne komentarje...
                      za enkrat moj BR raste in ne pada, zato ni bilo vprašanje zastavljeno zaradi tega...
                      če pa že pokru posvetim nekaj časa pa mi bi bilo zanimivo vedeti na kakšen način delujejo programi...
                      bom pa drugič raje v googlu izbrskal, da ne boste preveč prizadeti
                      Vse kar rabiš vedet je to, da je stvar random in random za vse. Ne moreš nikakor vedt, kaj bo in kaj bi bilo.
                      In tut ti nisi nič posebnega. Ni nobene logike, da bi pokerstars točno enmu igralcu, zaradi kakršnihkoli razlogov (upswing, downswing, črnc, belc, 40BI, 50BI, gay, pek, republikanc) določu posamezen algoritem in hand. Ja, DN sproti pregleduje mize in igralce ter lastnoročno štela decke na serverju
                      Vse kar PS rab je nenehno rake-anje handov, da dela svoj profit.
                      Vse kar pa mi rabmo je pa mišljenje fishov, da je stvar odvisna od lucka.
                      AIEV graph coach.

                      Comment


                      • #26
                        Če pa te zanima kaj več pa veselo branje.
                        Stay hungry. Stay foolish.

                        Comment

                        Working...
                        X