Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker v EU in svetu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker v EU in svetu

    OK, najprej me zanima, če ima kdo kakšen pameten link do tematike, ki pokriva ureditev predvsm online pokra v Franciji in Italiji. Glede na to, da (če sem pravilno seznanjen) sta ti dve državi uvedli določene omjitve za svoje igralce, me predvsem zanima, kako je možno zapreti nek trg znotraj Eu. Italijanov in Francozov na igralnicah sploh ni več videti, torej je lahko samo vpranje časa, kdaj bo podbno z Nemci in Španci? Poljaki so že nekaj pričeli delati v tej smeri samo njih itak že sedaj ne srečujem pretirano. Sam sicer igram na 888 networku in je situacija takšna kot je, sedaj nevem kako je denimo na Party Pokru kot največjem evropskem ponudniku, Pokerstras ima baje poseben site samo za francozeke, kako je na Full Tiltu pa tudi nisem več seznanjen.
    Kakršnekoli informacije, linki in mnenja na zgornjo tematiko zelo dobrodošla.
    "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

  • #2
    Koliko je meni jasno, je to zaprtje trgov posledica nacionalne regulacije. Pač v vseh državah je interes imeti kaj od spletnega pokra. Tko da italjani recimo od starsov dobivajo določen denar prek lincence katero pokerstars plačuje italiji, zato da prireja igre pač pod domeno pokerstars.it. Zdej vprašanje je sam a je trg določene države dost velik in če je lincenca primerno draga. V sloveniji pač tega mislem da ne bomo vidl, ker da se nas par sto ljudi med sabo tolče..... not gonna happen. Zdej a je to dovoljen al ne glede na prost pretok storitev znotraj eu ... tud nism cist prepričan. Glede teag je bla zanimiva storija ce poznas z antigvo in barbudo vs USA, sta mele spor glede internetnega gemblanja, kjer je USA prepovedala ves gembl, dovolila je pa konjske stave prek neta. Antigva kot davčna oaza , jih je tožila ker so njim prepovedal to delat, medtem ko so američani sami se skoz ponujal konjske stave. No u glavnem sodba je bla 24 mio na let američani dolžni antigvi in barbudi. Nism pa zih da so te vsote že izplačal, zato ker je ze nekej casa odkar je bla ta sodba izrečea, sam američani itak neki mutijo.
    Če kdo kej bl natančno ve kako je ta zadeva glede zapiranja interenta urejena, bi tud jst z veseljem prebral.

    Comment


    • #3
      Ok, sem spregledal odgovor ker največkrat prečekiram samo tisto pokerpro prvo stran, kjer so najbolj aktivni :P
      To bi blo fajn, če bi kdo točno vedel, kako je s tem. Nmareč, kot vidimo, situacija online pokra ni rožnata. Če bodo sedaj še američani ločeni, pa na koncu UK, Britanci in še Nemci se lahko Slovenčki samo še j****. Dobra stvar je sicer, da lahko Sloveni igramo na Ita networkih, vsaj telih prek pokerproja (zdaj nevem, a je to izjema zaradi sodelovanja s pokerpro ali velja za vse), ampak se vedno pojavlja vprašanje, koliko so sploh zanesljivi (tako o RNG so že bile polemike kot tudi z izplačili).
      Me pa zanima, če je možno, da bi mi (SLO) igrali na francoskem pokerstarsu? S francozi? Sicer se to itak ne izplača ker imajo baje ubijalski rake, ampak, tako, hipotetično?
      Dejansko me predvsem zanima, kakšne možnosti imamo slovenci, če se zadeve začnejo zapirat po zgledu francije in italije!
      "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

      Comment


      • #4
        Lahko igraš s Francozi na francoskem PokerStarsu, ja.
        Ne moreš pa z Italijani na italijanskem.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Em Slovenci lahko igramo na francoskem PSju. Zakaj bi bilo pa to prepovedan? Mislim, da je treba samo dokumente poslat.
          ...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...

          Comment


          • #6
            Ja zakaj pa potem na ITA ne mormo?
            "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

            Comment


            • #7
              Tako samoumevno ni kot 100jko pravi, ker pač na italijanskem ne moreš.
              Drugačna pravila, drugačna regulacija.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Na francoskem PS so res fajn turnirji pa tud cash game je kokr da bi bil včasih na everestu ( zlo loose :lol: ) na FR so tud po 30% vpip A table ninja dela tud za francoski pokerstars ?

                Comment


                • #9
                  Glede na to, da so tut francoski SNE grinderji predvidevam, da dela
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment

                  Working...
                  X