Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker in internetna povezava

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker in internetna povezava

    Nevem če sem pod pravilen podforum odprl temo.
    Vglavnem imam 1M povezavo interneta in mi še ena miza ne dela normalno se vsak drugi hand disconnecta....In kolikor js vem je potrebnik par Kb povezave da poker lepo funkcionira...v čem bi lahko bil problem? Imam pa težave z Bwinom..
    lp
    KingRamos4

  • #2
    Preveri pri ISP kateri tip interneta imaš (na kako centralo). Če si slulčajno prheftan na EMX centralo si v pi***. Preveri tudi če zaznavajo kakšne prekinitve NAS-request ali kaj podobnega.
    Druga je če imaš router, pa če ti je ISP dal modem, ki dela kot router maš lahko več sej in te zato skoz disconnecta.
    Pa še kaj se najde ampak prvo to preveri.
    Lp.
    aja ISP pomeni- internetni ponudnik
    Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

    Comment


    • #3
      Mam sicer siol, že par let in je delal skos normalno do včeraj, pa ni važn al sem prek kabla povezan na net al pa preko wirelessa. Lahko to kr iz dans na juter "preheftajo" ? Brezveze pa je šlo 6 buy-inov

      Comment


      • #4
        mene je ven metalo, ker me je zaj... modem.
        je pa zanimivo, da mi je internet normalno delal, lahko sem normalnogledal internetne strani, poker pa mi je metalo ven.....
        možno je tudi, da imaš probleme z routerjem, če ga imaš in ti ven meče samo določena vrata, ali kakosežereče in sicer samo ta, preko katerih se povezuješ na poker server.
        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

        Comment


        • #5
          meni se podobno včasih na šihtu zgodi in kar sem bral je v večini primerov težava v routerju in priporočajo povezavo na kabel, če te jeba. Kot pojasnilo, zakaj meče ven poker, internet pa normalno dela, sem nekje zasledil, da je to zato, ker je poker live aplikacija, ki zahteva aktivno povezavo ves čas, neprekinjeno, medtem ko internet pač deluje tako, da browser pošlje zahtevek na strežnik in ta ti potem pokaže stran, nato pa lahko miruje... pač nekej v tem smislu
          Zdej če te zajebava šele en dan, je lahko težava tudi pri ISP-ju ali na liniji, pokliči zjutraj na siol in preveri, če kaj vidijo. Jaz sem mel podobne težave ene dva, tri dni... pa se je potem zadeva sama od sebe popravila, skratka težave so bile na strani ISP-ja.

          Comment


          • #6
            Hvala za odgovore. Samo mislim, da mi zaj dela normalno, ravno začenjem igrat, bom zaenkrat samo 2 zalavfal da vidim če je ql. Da ne bo spet šlo 35$ papa Tak sem pa prejšnji teden naročil drugega ponudnika in 4M tk da ne bo problemov.

            Comment


            • #7
              Men je metalo ven povezavo, ker se modem ni mogel sinhronizirati pri določeni hitrosti. En dan je delalo normalno naslednji pač ne. Rešitev je bila v zmanjšanju hitrosti paketa.
              Sicer pa meni Starsi še vedno zajebavajo - zgubi povezavo za sek. Ostali poker klienti pa normalno delujejo.

              Comment

              Working...
              X