Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zakaj in kako?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zakaj in kako?

    Ohoj... in smo že pri zgodbi o zakaj.
    Pridem okoli osmih domou, valda za komp preden se sezujem in pridem pokerpro, prečekiram kolko ljudi je bilo danes
    nategnjenih s strani "pošlji pa ti pošljem" ljudi. Malo še pofejsam (le vprašanje časa je, kdaj bo beseda v slovarju :lol: ) in grem za TV.
    Postanem malo lačen, grem jest, vamo tamo in pridem domou. In šok, tle nič novega. Nobene teme, še vedno imajo vsi pri
    sebi svoj denar. Zgleda močno vpade število postov, ko gre Nejc na morje.
    In tukaj pridemo do zgodbe o kako. Kako lahko Nejca ceu čas tako kema. Zdej, ko ga ni, ga lahko malo ogovarjamo in
    skupaj pridemo do enačbe za njegovo srečo. :lol: :lol: Do zdej sm razvolal samo en del formule, pa še to v besedi.
    Če kdo "disrupta" njegov Či, stejker naprimer, sreča takoj izgine.
    Mogoče bi lahko wonder prišel do rešitve, saj je Nejc jasno dal vedeti, da bi mu pustil blizu, tudi intimno :lol:
    Mislu sem še neki napisat, samo sm pozabu kaj.
    Papa :lol:
    P.S.: Ne garantiram, da sem tole pisal trezen ... preden me napadete da nisem normalen. Čeprav zadnje časa med
    sešni govorim sam s sabo. Naglas.
    P.S2.: A vi tudi govorite s sabo?

  • #2
    Fant, a si ti antifriz pil?
    Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

    Comment


    • #3
      nejca pogresa

      Comment


      • #4
        Kaj ti bo torba če maš kolo?

        Comment


        • #5
          haha, legenda

          Comment


          • #6
            tud jaz sem te pogrešal :heart: ,maš cifro ,bi mi lahko vsaj lahko noč zaželel kaki dan.. :/
            Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

            Comment


            • #7
              Mam novi telefon. Tko lahko kr iz Gradca iz nekega divjega rooma tebi tle pisem :lol:
              Narisi se enkrat pod pm stevilko...
              Ps: kaj imas obleceno

              Comment

              Working...
              X