Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokerstars beležka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokerstars beležka

    Hi. Mene zanima kako mate na Starsih označen folk pod beležko? Opazu sm da se se da spreminjat in barvo in ime določene barve... Posm če bi mi kdo povedu kako ma označen folk... tight agresgresivne in podobno pa kakšne kratice uporabljate. Najbl bi biv hvaležn če bi kdo kr sliku pa da si jest pol tko označm.Hvala

  • #2
    Opt1m15t wrote: Hi. Mene zanima kako mate na Starsih označen folk pod beležko? Opazu sm da se se da spreminjat in barvo in ime določene barve... Posm če bi mi kdo povedu kako ma označen folk... tight agresgresivne in podobno pa kakšne kratice uporabljate. Najbl bi biv hvaležn če bi kdo kr sliku pa da si jest pol tko označm.Hvala
    OK potem pa ti pridem še ritko obrisat pa slinček zavezat Pa eno za ateka, pa eno za mamico, pa eno za... :lol: :lol: :lol:

    Comment


    • #3
      LP#81 wrote: [quote=Opt1m15t]Hi. Mene zanima kako mate na Starsih označen folk pod beležko? Opazu sm da se se da spreminjat in barvo in ime določene barve... Posm če bi mi kdo povedu kako ma označen folk... tight agresgresivne in podobno pa kakšne kratice uporabljate. Najbl bi biv hvaležn če bi kdo kr sliku pa da si jest pol tko označm.Hvala
      OK potem pa ti pridem še ritko obrisat pa slinček zavezat Pa eno za ateka, pa eno za mamico, pa eno za... :lol: :lol: :lol:
      Model če nemorš pomagat ne seri po drugih postih... če ti kej ni prov ne komenteri posebi pa ne z otroškimi izjavami!!!

      Comment


      • #4
        Opt1m15t wrote: Hi. Mene zanima kako mate na Starsih označen folk pod beležko? Opazu sm da se se da spreminjat in barvo in ime določene barve... Posm če bi mi kdo povedu kako ma označen folk... tight agresgresivne in podobno pa kakšne kratice uporabljate. Najbl bi biv hvaležn če bi kdo kr sliku pa da si jest pol tko označm.Hvala
        Sej ti že sama igraa mal nanese na intezivnost barve....
        Primer:
        Agro- Rdeča
        Tight- črna, siva
        passive-(svetlomodra
        fish-zelena
        Reg- oranžna/rumena
        Sicer si pa itak lahko sam to določiš......
        Reade v beležko si naredi tiste ki jih ne razumeš, oz. kdaj so določen move nardil nad kom drugim ali nad tabo...
        -minraise-i (PF ali postflop)
        -steal-i (v turnu ali riverju)
        -position size betting (3BB, 4,5BB, 2,5BB)
        -nekateri tighti ponavadi več raisnejo na močne hende PF 4BB ali celo 5BB
        itd.....
        Vsaj tko si jst zapisujem.....najboljš je pa da s HM-jem analiziraš hende pa pol napišeš v HM-beležko

        Comment


        • #5
          Opt1m15t wrote: Hi. Mene zanima kako mate na Starsih označen folk pod beležko? Opazu sm da se se da spreminjat in barvo in ime določene barve... Posm če bi mi kdo povedu kako ma označen folk... tight agresgresivne in podobno pa kakšne kratice uporabljate. Najbl bi biv hvaležn če bi kdo kr sliku pa da si jest pol tko označm.Hvala
          Sej ti že sama igraa mal nanese na intezivnost barve....
          Primer:
          Agro- Rdeča
          Tight- črna, siva
          passive-(svetlomodra
          fish-zelena
          Reg- oranžna/rumena
          Sicer si pa itak lahko sam to določiš......
          Reade v beležko si naredi tiste ki jih ne razumeš, oz. kdaj so določen move nardil nad kom drugim ali nad tabo...
          -minraise-i (PF ali postflop)
          -steal-i (v turnu ali riverju)
          -position size betting (3BB, 4,5BB, 2,5BB)
          -nekateri tighti ponavadi več raisnejo na močne hende PF 4BB ali celo 5BB
          itd.....
          Vsaj tko si jst zapisujem.....najboljš je pa da s HM-jem analiziraš hende pa pol napišeš v HM-beležko

          Comment


          • #6
            Mrzly hvala za lepo odgovor bom probu najbolš naštimat

            Comment


            • #7
              Zelena - fish, ostalo ne rabim :P
              Same beležke si pa pišem v HM.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Zanima me še kako prepoznaš reg igralca? Vem da je bedno uprašanje sam envem

                Comment


                • #9
                  Kar tako na prosto oko ga jasno ne moreš.
                  Če uporabljaš HM, potem imaš od regov recimo zlo velik handov.
                  Regi igrajo tut po velik več miz naenkrat.
                  Za tiste, katere sumiš da so regi pa nisi zihr, greš lahko pogledat na PTR in vidš koliko kaj igra.
                  Kej bolj drugače se ne da
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    Hvala ti coreysteel

                    Comment


                    • #11
                      že je bla ena tema na to odprta pred kratkim ...
                      kaj se tiče označevanja igralcov je tako da je najboljš da nekak najdeš svoj color coding ki ti bo najbolj ustrezal pač da ti bo pal v oko
                      sam sem začel označevat igralce iz razloga ker sem multitablal in je potem tako bilo dosti lažje igrat ...
                      ko sem po lobbyu brskal mize sem vedal kje je kak fish in sem šel na waiting listo, če sem videl da zamizo sedijo sedijo regi, niti sem pač poiskal mizo kjer so zelenkoti
                      nekako tako mam pa jst to
                      :club: fish
                      :heart: reg
                      diamond: tag
                      spade: maniac
                      pink nit = ko vidiš pinkija na blindih si na B oz. na CO odpiram any two itd kot pravim si olajšaš delo na ta način
                      turkizno modra je bil lag
                      rumena igarlci z statsi 10/1; 12/2
                      če pa igraš manj kot 6 oz. 6 miz mislim da ni potrebe za tem ker je igra še dokaj počasna in se da spremljat statse in igro delat zapiske itd
                      gl
                      "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                      Comment


                      • #12
                        hvala brt če bom še kej rabu bom kr uprašu k vidm da ste čist not

                        Comment


                        • #13
                          Ne obstaja "pravilni" način za tole. Označi si tako, kot ti najbolj paše in po tistem po čemer se največ ravnaš ko igraš. To kako majo drugi je bolj malo pomembno.
                          In isto velja za statse itd. zmeri mi je smešen folk z gozdom številk za katerih pol ne ve kaj pomenjo

                          Comment

                          Working...
                          X