Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premagovanje limitov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Premagovanje limitov

    Hi. Mene zanima po kolkih handih se ve če premaguješ limete je to min. 10k al je dost naprimer 6k?

  • #2
    100k
    ..........
    "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

    Comment


    • #3
      Super nick imaš
      Drugače pa pravilen odgovor je 1258 handov.
      Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

      Comment


      • #4
        Haha moj nick ma zanimivo zgodbo... mogoče ti jo kdaj zaupam... Abi bla z bratom tolk prjazna pa da komenterata moj graf?

        Comment


        • #5
          Limeto lahko ti premagas z enim handom pa z nožom Chop-Chop

          Comment


          • #6
            antonov767 wrote: Limeto lahko ti premagas z enim handom pa z nožom Chop-Chop
            to znaš sam ti... bi blo pa zanimiv gledat

            Comment


            • #7
              če zalimaš graf bom pokomentiral dokler ga pa ni gor pa težko kaj rečem
              "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

              Comment


              • #8
                Ma neki mi noče sliko dt gor a je še kšna druga stran k slikomat.com?

                Comment


                • #9
                  Opt1m15t wrote: Ma neki mi noče sliko dt gor a je še kšna druga stran k slikomat.com?
                  shrani.si
                  luštn vprašanje si postavil in ne morem si pomagat:
                  Definitivno najkasneje pri 10k, ker vse ostalo je EV-, razen če imaš winrate večji od 10BB, potem pa lahko brez problema in slabe vesti preskočiš dva limita.
                  Lp
                  The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                  Comment


                  • #10

                    Comment


                    • #11

                      Comment


                      • #12
                        Evo podatke. Pa že zdej prehitevam mal limite čeprov nebi smeu. Igram NL5 in NL10 pa kdaj kšno NL25 kar pa nebi smeu zarad BRja. Pa zanima me še glede teh podatkov v tabeli lih neki dost se ne znajdem... me pa zanima če so dobri procenti al kej preveč odperam in podobno. Hvala za odgovore

                        Comment


                        • #13
                          tak kot sem reku: glede na monster winrate absolutno najmanj NL25 in po občutku še kakšen shot višje.
                          GL
                          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                          Comment


                          • #14
                            Hvala za odgovor

                            Comment


                            • #15
                              Mah se bo lotu kr projekta na forumu pa da vidm kva bo kej folk pokomenteru

                              Comment

                              Working...
                              X