Announcement

Collapse
No announcement yet.

kako se opredeliti kaj igrati???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kako se opredeliti kaj igrati???

    eto spet jz da mal zabluzim ce bo kdo kj povedu zravn bi blo pa se tzok bols
    poker spilam ene 2 leti +- 1leto =)
    al spilam cash al turnirje al sit n go al HU vse sem nekako v plusu cash game spilam nl25 drugo turnirje pa sitngo pa do 15$ BI.
    mam pa en problem da se nikakor ne morem odlocit ka spilat?? oz.. cash game ne morem nikakor napredovat po limitih ( en dan 100+ drug dan -100? vbistvu je skos neka pozitivna nula ...medtem ko pa v turnirjih mam nek plus ampak jih sovrazim =)
    zdj pa newem al naj saltam na mtt pa sitn go ker poznam dost ljudi ko nimajo pojma o pojmu tak ko jaz ampak vsi neki zmagujejo pa se mi sanja ne kk jim uspe.. pa majo neke lepe denarje gor..
    kk ste se odlocli ka špilat in ali je turnirje lazje spilt ko pa cash game???

  • #2
    JS MISLIM, da je prav, da ti sam pri sebi razčistiš kaj je tebi sploh ljubše a cashgame al sit nd go. V čem se vidiš ??? ..... kaj si pripravlen redno grindad ?? .... nato pa se dobro izobraziš v tisti igri katero boš igrau rezultati bojo pa ž pol prišli GL ...

    Comment


    • #3
      evo moja več kot 2letna poker pot:
      sng 6max (+)->keš 6max(-)-> keš FR (+)->HU(-)->sng FR (++)->keš FR(++)->v zadnjem tednu spet transfer na keš 6max
      A krek per day keeps the money away

      Comment


      • #4
        Špilaj tisto, kar ti v nekem trenutku najbolj paše, ne glej toliko na bankrol, kot na veselje do igre. Če te veseli igrat cash game, igraj cash game, kadar imaš čas in voljo do MTT-jev, pa odpri MTT... sploh če si v plusu, pa čeprav minimalnem, potem ne rabiš skrbet, da bi bustnil in mirno igraš tisto, kar ti paše (tudi če ni najbolj profitabilno...).

        Comment


        • #5
          Ko praviš, da nemoreš pri CG napredovat po limitih. Se mi zdi, da je vedno tako, da pač ne zalaufa iz prve. Bot veseu, da ne delaš samo minus. Pr men je isto blo, da sm delo en dan plus, drug dan pa minus. Pol pa nekot nt padeš, se navadiš limita in začneš delat plus. vztrajat je treba.

          Comment


          • #6
            sj to je to vztrajat je treba sam ko newem al naj igram tist kar me veseli al tisto kar nardim več dnarja =) mislim butasto se slisi ampak res zdj sem fukno 2 leti u cash game... vsakic pridem do 1K pa pol al me zjebe kj al kak cash out nekot obstanem tu.. medtem ko pa ko se spravim kdaj pa kdaj kak turnir pa sit n go pa gre lepo ampak ko zacne tisto obdobje... takrat bi pa zaklau onga ko si je zmislu poker
            pa ka tisti k igrate ste na eno stvar osredotoceni al spilate vsega po mal ??? aja... pa a je cash game tezji od turnirjev spilat... ne poznam nobenga od kolegov da dela plus na cash game med tem ko pa mtt ma se vsak kreten kak zegen p nardi tisto zmagu pa pokasira cuka -2*??

            Comment


            • #7
              zadnji stavek je kr resničn ja ,samo morš vedet,da pol kreteni vrnejo čez čas vse z obrestmi,ta pametni kreteni pa cashoutnejo pa si kupijo kaj
              Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

              Comment


              • #8
                nejc1805 wrote: zadnji stavek je kr resničn ja ,samo morš vedet,da pol kreteni vrnejo čez čas vse z obrestmi,ta pametni kreteni pa cashoutnejo pa si kupijo kaj
                imaš pa modele, ki naredijo 5k na turnirju, potem pa jih v nekaj dneh spet spušijo...
                don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                Comment


                • #9
                  Damc, kako paje kaj proti mikrovalovcem v ilegalni luknji?
                  + ali - ?
                  Sicer pa je Damc še en dokaz za to, da v pokru ni vse samo v znanju.
                  Največji fiš, kar sem jih kdaj srečal, pa dela na netu plus.
                  don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                  Comment


                  • #10
                    zaj ga pijejo fisha fishi :/ ..
                    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                    Comment


                    • #11
                      sj sploh newem zaka sem odpiru novo temo sj sam newem ka hočem dojet =)
                      sam zivcnega me dela stanje na racunu gor dol dol gor...pa skos tm nek ko sem biu pou leta nazaj =)
                      bo treba saltat na turnirje pa jih odigrat 2-3K pa pol videt res kje sm =)

                      Comment


                      • #12
                        glej, po mojeje najboljše, dase sam odločiš, kaj boš igral in potem igraš samo tisto, za kar si se odločil, da boš igral.
                        sicer pa glede na to, da pišeš, da si naredil plus, potem pa padel, pri vsem, česar si se lotil, mislim, da gre pri tebi za pomanjkanje discipline in koncentracije, potem, ko si naredil nek določen plus.
                        poskusi vedno igrati A game, pa bo......
                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • #13
                          ja sj mas prav ampak lazje rect ko to nardit =) no sj vbistvu je problem da bilo kak obrnem nisem niti en mesec v minusu =) ker pol z rakebacku pa nekimmi promocijami vedno pride tak da sem neki v plusu in pol se vstrajam naprej... amapk ce vlozim 100ur na mesec pa nardim povprecno 200$ mi je ze bedno za tok spilat in tu zacnem studirat ce bi tok vlozu sam v turnirje a bi bli bolsi rezultati glede na to da drugi delajo ogromen minus na cashu pa turnirje nekot vedno v plus...
                          Sam vprasanje je ce saltam zd iz cash game na turnirje pa te..a mi bo kj bolj pomagal predhodno znanje al je to cist druga atmosfera, a majo kako prednost cash igralci ker je potrebno velik vec razumevanja igre pri cashu kot pa pri turnirjih al se motim????
                          pa kje je bolj konstanten dohodek pol pr cashu al pri turnirjih al je oboje enako lahk =)

                          Comment


                          • #14
                            Pri turnirjih je večja varianca kot pri cash gamu in si lahko daljše obdobje brez denarja. Tista izjava, da se vsakmu kdaj userje na MTTjih in pokasira 1-2k$ je bolj tako-tako. Večina takih igralcev je vseeno BE oz. v minusu na dolgi rok, poleg tega se pa še ne držijo BRMja.
                            Prvo kot prvo bi moral ti spremenit nekaj v glavi. Zavedat se moraš, da je pri pokru prisotna varianca in ni važno kaj igraš. Boš imel obdobja, ko ne boš nič zmagoval, ko bo šel graf samo dol pa četudi igraš najbolje kar moreš. Temu se ne moreš izognt, ampak se moraš čim prej sprjaznt, da tako je. Če se ne moreš... Je jeba. Ker ne samo da si v minusu zaradi variance, ampak je potem težava tudi v tem, da v takem obdobju ne igraš več svoje A igre, ampak B alpa celo C. Zato si pomoje ti tudi "na nuli."
                            Drugo je disciplina, za katero je očitno, da ti je primankuje. Mogoče bi si moral prebrati kako knjigo v stilu Tommy Angelo - Elements of Poker, ali Poker Mindset, ali Treat poker like a bussiness. Seveda ne pomaga samo branje, ampak moraš zadevo potem tudi implementirati v igro
                            Igraj seveda tisto, kar ti je najbolj všeč in ne tisto, kjer se ti zdi, da je največ denarja, zraven je pa možnost, da boš pri igri "trpel." V tem primeru se ti bo poker zagabil in ubistvu se ti je na trenutke že, kar si tudi napisal v postu.
                            Pa seveda drži se te igre en čas, ne pa da čez kak mesec spet šaltaš. Težko igraš dobro toliko različnih iger.
                            Še zadnja stvar je pa učenje. Ne pomaga ti +100 ur mesečnega igranja, če se na tem področju nič ne izobražuješ. Vsak, ki ima vsaj malo smisla za poker in je priden učenec, lahko brez težav premaguje NL25 na spletu. Skupaj z RBjem se da pa tudi na teh limitih čist lepo zaslužit.
                            Meni osebno bolj paše cash game. Če mi ne gre, če imam slab dan, če se ne počutim dovolj zbranega, lahko z igro v trenutku zaključim. Če imaš pozornosti in zbranosti samo za kake pol ure ali uro, lahko delaš krajše seje.
                            Če imaš pa odprtih 5 MTTjev in igraš katastrofalno, se moraš pa še naprej matrat pa bult v ekran in klikat po miški. Z glavo si pri drugih stvareh, čaka te pa še kaka ura igre... Men je kr slabo v takih primerih.
                            Končna odločitev je pa pač tvoja.
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment

                            Working...
                            X