Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako biti agresiven v zaključni fazi turnirja?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako biti agresiven v zaključni fazi turnirja?

    Opažam, da na splošno ne znam bit dovolj agresiven, ampak me to razen v zadnji fazi ne tepe preveč. Tam malo preden se formira bubble, pa tudi ko sem že ITM, pa enostavno nimam jajc za bit agressive. pa ne gre sam za jajca, enostavno če sem že agresiven in naletim na kontro, potem težko odložim, tudi če nimam premium kart. Tako da si mi zelo pogosto zgodi, da pridem v bližino ITM ravno tam, dve tri mesta insajd, in potem počasi drsim ven, na koncu prisiljen igrat kak coinflip, ki odloči al se podvojim in sem v denarju, ali pa izpadem tik pred.
    Manjka mi tudi agresivnosti ko sem chip leader (na mizi).
    Kaj svetujete predvsem pa literaturo, ki bi o tem stilu povedala kaj konkretnega, uporabnega in predvsem pozitivnega.

  • #2
    mislim, da si že sam ugotovil, kaj delaš narobe, sedaj moraš samo še spremeniti način igre.....
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #3
      js sm zdj dobu od jonathana littla: secrets of proffesioanal poker pa mi je čis huda. lepo opisuje igranje glede na stack size in ostalo...mau prečekiri maš na bookdepository skor đabe

      Comment

      Working...
      X