Announcement

Collapse
No announcement yet.

UB.net payouts

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • UB.net payouts

    Lepo pozdravljeni !
    Do sedaj sem redno igral na UB.net. Po črnem petku je pa ta stran izgubila zelo veliko igralcev in teško že sedaj najdeš kakšno polno mizo na konkretnih limitih. In seveda rad bi prenesel sedaj svoj Bankrolle iz te strani na drugo stran ali na svoj bančni račun. Imam Viso eletronik in tudi Monybokers račun. Vendar je samo možnost nakazovanja na Viso elektronik. Vendar , ko opravim vse potrebno mi zavrne možnost nakazila na svoj račun. Napišejo, da moje želje nemorejo izpolniti in, da se naj obrnem na njihovo pomoč katero sem kotaktiral preko maila vendar ni bilo odgovora. Zato me zanima če imate vi kakšen nasvet ali kako bi lahko to opravil ?
    lp

  • #2
    mislm da se na žalost lahko posloviš od tega denarja. dvomim da bo ta stran sploh še kdaj normalno delala

    Comment


    • #3
      imam enak problem, ponujajo tudi možnost payout chek by mail sam na vem kaj je to? mislim pa da bi končni rezultat bil isti.
      Imam tudi ticket za step8 (270$) pa itak ni s nikoli s kom igrat :P se bo treba res poslovit od $ :P :P

      Comment


      • #4
        Ja tisto je opcija, da ti pošljejo ček po pošti, ti ga pa potem na banki unovčiš, če je kritje zadaj seveda. Če jim verjameš, probaj.. :/
        TILTLESS!

        Comment


        • #5
          lol to ste šele zdej ugotovil da ne gre kešout hehe gl

          Comment

          Working...
          X