Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker in redna zaposlitev

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker in redna zaposlitev

    poker as a full time job or just a hobby?
    študent = nezaposlen

  • #2
    Lahk bi še študent dodal teh mislim da nas je kr neki

    Comment


    • #3
      Kady wrote: Lahk bi še študent dodal teh mislim da nas je kr neki
      maš ga res
      (študent naj spada med nezaposlene)

      Comment


      • #4
        Vprasanje se prevede na "a si winnner al si loser"
        Mislim da so redke izjeme ki so winnerji v pokru in hkrati furajo se sluzbo. Loserji se pa po definiciji ne prezivljajo z pokrom in rabjo job da lahk donkajo.

        Comment


        • #5
          lah da je glih breakevenish player pa da se na osnovi tega odloča drgac pa dokler nimas konstantnega plusa imo rabis sluzbo ker napake v pokru zou stanejo, ene vec ene manj, tko da tut tist k je azo reku je res. definitivno dokler si losing/breakeven rabis sluzbo, potem ko imas enkrat staln income od pokra pa ne vec
          our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

          Comment


          • #6
            azo wrote: Vprasanje se prevede na "a si winnner al si loser"
            Mislim da so redke izjeme ki so winnerji v pokru in hkrati furajo se sluzbo. Loserji se pa po definiciji ne prezivljajo z pokrom in rabjo job da lahk donkajo.
            Preveč posplošeno, kot da winning player v dveh mesecih iz nl10 pride na nl100 in začne od pokra živet. Al pa sem jaz pussy

            Comment


            • #7
              Študent. Poker predstavlja majhen dohodek, zaenkrat ne edinega.

              Comment


              • #8
                Ena od izjem kolker vem je oz. je bil do pred kratkim Blah234 iz DC, kolker sem bral še do nekaj časa nazaj ni razmišljal da bi šiht pusto čeprav je kr nekaj keša že nardil oz. je winning player vsaj do NL1000 oz. NL2000. So pa kot je azo rekel to verjetno izjeme.
                "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

                Comment


                • #9
                  Jaz sem zaposlen (plača čuka 300), zraven pa kot semi-shark semi-fish še vseen gladko zaslužm 50-100€ mesečno na pokru.
                  Pa nisem posebej dober pokeraš, ampak vse free bankroll ponudbe prevoham, dnar poberem, pa grem drugam - tako profiji od mene nimate nič - ha,ha...

                  Comment


                  • #10
                    newjack wrote: definitivno dokler si losing/breakeven rabis sluzbo, potem ko imas enkrat staln income od pokra pa ne vec
                    če hodiš v službo, nimaš časa denarja služiti.
                    velja vsepovsod, ne samo pri pokru.
                    če povem zase, poker igram že nekaj let in me služba samo ovira.
                    prvič zato, ker ni časa za kaj resnega, drugič pa zato, ker je težko preklopiti iz službe na poker. če imaš v službi ves dan stres, pa potem prideš domov, pa imaš urco ali dve časa, boš bolj težko igral A-game.
                    10.000 handov na dan lahko pozabiš, 100 sngjev na dan tudi, zato tudi če bi vedno igral A-game, traja dalj časa, da premagaš limit, malo je časa za izobraževanje, študiranje igre,....
                    če imaš srečo, te podjetje tu in tam pošlje na kakšno šolanje v Nemčijo, tam lahko igraš 2 mizi 8 ur, ne da bi kdo opazil, pa zvečer v hotelu je tudi čas, če se ne najde kak avstralec, novozelandčan, poljak, anglež, švicar, ali kdorkoližepač, ki bi se rad družil ob šanku v recepciji.......
                    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                    Comment


                    • #11
                      Pri meni ista situacija kot pri malem profiju, razn solanja v nemciji :>
                      Definitivno res, da se zraven sluzbe tezko 100% posvetis cemurkoli drugemu - se posebej pokru ki zahteva od cloveka veliko casa in fokusa. Verjetno je malo lazje, ce delas v javni upravi in si ob 3h ze doma s 5 urami studiranja handov za sabo :>

                      Comment

                      Working...
                      X