Announcement

Collapse
No announcement yet.

sng/mtt igralci na starsih

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sng/mtt igralci na starsih

    HI!
    Čist tko me zanima glede na to da sem opazil da večina tukaj, ki igrajo SNGje (HUsng,STT...) igrajo na starsih? Samo naključje ?
    Saj ni težko, sam d'nar je treba imet

  • #2
    Ponudba je velika. Promet je čez cel dan
    Drgač se pa špila tudi drugje seveda.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Ja jaz sem šel na goalwin trenutno mal probat in se je začel drugi 5max turnir ko se je prvi končal :S
      Saj ni težko, sam d'nar je treba imet

      Comment


      • #4
        Tudi na nordici je treba precej čakat na svoje "stranke" ampak se mi zdi, da boljš odigrat kako mizo manj pa večji ROI narest.
        Jz sm pa iberžnik!

        Comment


        • #5
          Mutzyy wrote: Tudi na nordici je treba precej čakat na svoje "stranke" ampak se mi zdi, da boljš odigrat kako mizo manj pa večji ROI narest.
          Nism nikol tam igral ampak na GW pa trenutno opažam da so igralci ZELO nitty. Sploh ni preflop rejznanja in komot tudi pri 50/100 pobiraš blinde
          Saj ni težko, sam d'nar je treba imet

          Comment


          • #6
            Jaz sem na starsih zadovoljen, mize se hitro polnijo (razen par uric zgodaj zjutraj) rake je ok, cashouti laufajo takoj, support je ok, software je kul,redko blokirajo chat Imel sem pa željo igrat na tiltu (zarad upload bonusa), sm ga je vrag vzel.
            Verjetno pa je vsepovsod do 10 $ dolarjev igra dokaj soft in so v glavnem slabi igralci.
            play wit heart not wit ego

            Comment


            • #7
              Ja sam jaz igram premajhne limite na starsih za kakšen rb ker je VIP
              Saj ni težko, sam d'nar je treba imet

              Comment


              • #8
                Ja sam drugje imajo večji rake in si zato lahko privoščijo večji rakeback Tako da ni nujno, da drugje dobiš več. Za 150 $ rejka dobiš pri starsih nazaj okol 20%. Če ti je načeloma res vseeno kje igraš, je fajn izkoristiti vse možne upload bonuse.
                play wit heart not wit ego

                Comment


                • #9
                  Mi ni vseeno in sem zacel in bi z veseljem tud nadaljeval pri starsih sam me je 40% rb na gw ukradel. Bom vidu kako bo..se zmeraj lahko nazaj pridem..ko malo nabildam br
                  Saj ni težko, sam d'nar je treba imet

                  Comment

                  Working...
                  X