Announcement

Collapse
No announcement yet.

racija na live game

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • racija na live game

    v petek sem malo prišel v slovenijo, se zapeljal v podtalno luknjo, v kateri igramo poker za žetone, kjer se je govorilo o cashgame dogodku, nekje v okolici Portoroža, igralci so se pogovarjali o tem, kdo je nameraval iti, kdo ni šel in zakaj, ko se nam je pridružil igralec, ki je bil na poti proti Portorožu, pa je med vožnjo izvedel, da je bila tam racija.
    Ker vem, da ste tukaj vsi pošteni pokeraši, ki igrate samo v legalnih luknjah, me zanima, če je komu prišlo kaj na uho, če kdo pozna koga, ki je bil zraven, ko je prišlo do domnevne racije....
    najbolj zanimivo pri vsej zadevi je to, da v nobenem mediju ni nič omenjeno, da bi bila kje racija v kakšni ilegalni luknji.....
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

  • #2
    A si mogoče pomislu na možnost, da racije (sam raca, ne-novinarska) sploh ni blo. :lol:

    Comment


    • #3
      Jst sem bil v soboto u Zasavskih revirjih, in pri Centriju doma, kjer smo igrali za ˝žetone˝ racije ziher ni blo (vsaj do 2eh zjutri ne). Za Portorož pa nebi vedel...do mene še niso prišle take informacije... :P bom pa malo povprašal primorske znance...
      Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

      Comment


      • #4
        tip najel hotel in organiziral 3 al 4 dnevni heft.
        meu sem namen it...ampak , ker sem orto zapečkar, sem našu izgovor in ostau doma...mogoče celo dober...bomo pa ziher zvedl kaj je blo...
        The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

        Comment


        • #5
          O tem heftu in hotelu sem sicer nekaj slišal, ampak o nadaljevanki pa nič...
          biaggo wrote: tip najel hotel in organiziral 3 al 4 dnevni heft.
          meu sem namen it...ampak , ker sem orto zapečkar, sem našu izgovor in ostau doma...mogoče celo dober...bomo pa ziher zvedl kaj je blo...
          Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

          Comment


          • #6
            točno to, o čemer govori (piše) biaggio.
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • #7
              Klicau kolega, ki je seznanjen z več al manj vsem dogajanjem na primorski poker sceni in ne ve nič o tem.
              A pozna kdo koga, ki je bil prisoten? Kr mi je res čudno, da ne ve

              Comment


              • #8
                Jes sm bil na poti tja že vse rezervirano nakar sm zvedel da pač je udarla udba in da vse skupi odpade

                Comment

                Working...
                X