Announcement

Collapse
No announcement yet.

Preskok limita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preskok limita

    Lp... Imam eno težavo, za katero upam da ste jo imeli tudi vi in da bom dubu kak pameten nasvet kako jo prebrodit...
    Torej, trenutno igram 6max NL10, kjer se mi zdi da igram kar dobro; v 27K hendih mam bb/100 11.52, zaradi česar sem si nabildau BR, da se probavam preizkušat na NL20... Odprem par miz na 20kah ko mam nad 45bi za 10ke.
    No, tle pa pride do problema... Kljub temu da je konkurenca verjetno še slabša! (vsaj po HM statstih), mi nikakor ne gre na 20kah...Kot da kar naenkrat ne bi znal igrat več pokra... Res sm dubu par bad beatov v neprijetnih situacijah, vendar mam na NL20 v 3k hendih bb/100 -26!!!
    V teh 3k hendih sem zgubil pol tolko, kot sm naredu v 27k na NL20...
    Verjetno je tle kriva psiha; Čeprav pri statsih izstopa na 20kah mal manjši 3bet pa manši went to showdown, sam je res majhn sample... Tko recimo danes... Sm si reku da ne bom probal odpret več mize 20k še neki časa, sam sm spet na 10kah naredu 4bi plusa v 600 hendih, pa sm si reku, let's give it a try. Pa je šou en bi najprej na flopu 983, ko sm meu 98 tip pa AA, pa kmalu še en ko sm se odloču da če je tip sam klical shove shortija ne more met AA al pa KK ( ), pa sm kr reraisau z QQ in sipnu na flopu pa mi je sevea obrnu kavboje...
    In tko sm zgubu v 100 hendih kar sm prej delau v 600
    Torej, a mate kake nasvete? Čem ostat na 10kah dokler si ne nabildam BRja da bom lahko mirno igral sam 20ke? Kok BI pa bi blo to? Al da še probam kdaj pa kdaj odpret kako mizo? Dvomim da mi manjka znanja, ker je res ribogojnica gor, tko da bi vas res prosu za kak nasvet, če se je vam kaj podobnega zgodilo...
    Tnx in lp
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

  • #2
    Pomoje je pri tebi problem ker delaš shot na 20kah z 450 USD kar je po pravilih BRMja premalo in podzavestno igraš s scared money...če to drži ostani raje na 10kah še nekaj časa. Poleg tega bo naslednji shot veliko bolj sproščen, prvič je vedno trema
    "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

    Comment


    • #3
      Tnx... Ja sj možno da je scared money... Do kolko čm pa počakat? ene 30bi za 20ke?
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment


      • #4
        Dokler ti nekaj BI na NL 20 minusa povzroča težave, imaš premlao če misliš da bo s 30 BI to izginilo, počakaj do 30, amapk moraš vedet da je ta svar samo v glavi. Ti lahko komot delaš s 450$ 7 BI shot na NL 20 in če popušiš 7 ban imaš še vedno 30 BI za NL10...in 7 ban ni tako malo...Jaz bi ti vsekakor priporčil to varianto, sploh če veš da je ribogojnica. Ampak če se sam ne počutiš v redu ko igraš raje še počakaj.
        "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

        Comment


        • #5
          Hja, jest sem v 260k handih na nl10 naredil 270 plusa, na nl25 pa v 8k handih 330 minusa Imam enak problem, namreč, pa če se dobro spomnim, ni blo nič drugače, ko sem iz nl2 šaltov na nl5. Verjetno je to nekak kr stalnica, mal scared money, mal psiha... jesm tut včerej izgubil s setom prot flushu, pa s QQ prot AA, pa še ene dve take, pa je takoj 100 minusa... ne vem, jest ti predlagam, da odpreš recimo tri nl10 mize in eno nl20, pa potem počas dodajaš. Med igranjem pač ne razmišljal o situaciji na mizi ampak samo igraj svojo igro...

          Comment


          • #6
            Ql slišat da ma še nekdo iste probleme
            Sej to probavam... zdej igram 2 NL20 mize, in mislim da sem meu zdej prvi pozitivn sešn (1eur ) na NL20... je pa hecno ko nevem na 10kah dublam up na dveh mizah, pol sm pa kr naenkrat na nuli ko nardim na NL20 kak napačn call haha
            V bistvu igram pod stakom, tko da ne bi smel met nek scare money filing... Sam ga mam vseeno očitno... Bo treba prebrodit to
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • #7

              [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3699570[/pokerhandreplayer]
              [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3699571[/pokerhandreplayer]
              [pokerhandreplayer]http://www.pokerhandreplays.com/view.php/id/3699572[/pokerhandreplayer]
              back to NL10
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment

              Working...
              X