Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zunanji monitor na prenosniku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zunanji monitor na prenosniku

    Mene pa zanima če je že kdo preizkusil kako deluje zunanji monitor priključen na prenosnika? kako je z resolucijo ipd.? Ravno sem kupil prenosnika 15,6'' in bi rad igral več kot le 6 miz zato razmišljam še o nakupu monitorja.

  • #2
    Jst mam tko. Če uporabljaš samo zunanji monitor maš lahk resolucijo ki jo podpira monitor, če pa hočeš met oba naenkrat pa lahk uporabš resolucijo ki jo podpira laptop...
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      Zakaj že? Imam tudi jaz Monitor priklopljen na 15,6 laptop z resolucijo 1366 x 768, in full HD monitor, ki super laufa z resolucijo 1920 x 1080, seveda oba naenkrat...Saj si pač naštimaš resolucijo vsakega ekrana posebej ane, pa poravnavo itd.

      Comment


      • #4
        LooK wrote: Zakaj že? Imam tudi jaz Monitor priklopljen na 15,6 laptop z resolucijo 1366 x 768, in full HD monitor, ki super laufa z resolucijo 1920 x 1080, seveda oba naenkrat...Saj si pač naštimaš resolucijo vsakega ekrana posebej ane, pa poravnavo itd.
        res je. Lahko imaš različne resolucije, to se naštima v nastavitvah od grafične(driver)

        Comment


        • #5
          dogec wrote: [quote=LooK]Zakaj že? Imam tudi jaz Monitor priklopljen na 15,6 laptop z resolucijo 1366 x 768, in full HD monitor, ki super laufa z resolucijo 1920 x 1080, seveda oba naenkrat...Saj si pač naštimaš resolucijo vsakega ekrana posebej ane, pa poravnavo itd.
          res je. Lahko imaš različne resolucije, to se naštima v nastavitvah od grafične(driver)
          Nevem, men ne uspe.... Mogoče zato ker mam integrirano in slabo grafično kartico... Ipak ma laptop že 5 let.
          "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

          Comment

          Working...
          X