Announcement

Collapse
No announcement yet.

ITALIJANSKE POKER HIŠE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ITALIJANSKE POKER HIŠE

    Po novem imam možnost dostopa do interneta prek italijanskih IP-ov.
    Razmišljam, da bi poskusu igrat na njihovih sajtih, saj wsi poznamo sloves italijanov
    Zanima me če kdo pozna mal bolš to njihovo sceno, kaj so + in kaj - igranja na njihovih sajtih tipo: pokerstars.it, snai, GD poker, winga, itd...
    A sploh ponujajo rakeback, deluje HM...?
    (mogoče tud pokerpro lahk kej zrihta?)
    Za wse info se vam vnaprej zahvaljujem!
    LP

  • #2
    Za moje pojme maš na Cristal Pokru(POKERPRO ponudba) dovolj akcije da vidiš kakšni idijoti so italijani Glede ponudnikov, ki si jih zgoraj naštel pa nimam izkušenj. Dejstvo pa je da ko se igra z italijani morš bit pripravljen na dost velike swinge

    Comment


    • #3
      mi lahko še nekdo razloži kaj je fora da na cristal pokru en slovenc lahko igra prot italianu, na recimo pokerstars.it pa slovenc oz kdorkol drug k ni italian pa ne more?

      Comment


      • #4
        greytex wrote: Za moje pojme maš na Cristal Pokru(POKERPRO ponudba) dovolj akcije da vidiš kakšni idijoti so italijani Glede ponudnikov, ki si jih zgoraj naštel pa nimam izkušenj. Dejstvo pa je da ko se igra z italijani morš bit pripravljen na dost velike swinge
        če so igralci slabši, so swingi manjši (večkrat je 70:30 kot 60:40)

        Comment


        • #5
          edismah wrote: [quote=greytex]Za moje pojme maš na Cristal Pokru(POKERPRO ponudba) dovolj akcije da vidiš kakšni idijoti so italijani Glede ponudnikov, ki si jih zgoraj naštel pa nimam izkušenj. Dejstvo pa je da ko se igra z italijani morš bit pripravljen na dost velike swinge
          če so igralci slabši, so swingi manjši (večkrat je 70:30 kot 60:40)
          Mislm da tole ni čist nujno. Če maš nekoga na komur maš manjši edge ampak večina tega edga pride iz tega da folda preveč(igraš bolj na non SD winninge) maš lohk manjše swinge kokr prot nekomu k maš veči edge pa gre vsak hand do SD. Varianca ne hodi vedno z roko v roki z winrateom/edgem v pokru, čeprov načeloma je tko
          Drgač pa kokr js vem je na teh italianskih sajtih ubijalski rake, mal prometa, pa še CG ne smejo igrat tko da so sam SnGji pa MTTji. Nism pa nikol igral in tut ne poznam nobenga k je igral tam, tko, da so to nezanesljive informacije
          <a href="http://www.partygamesplanet.com/">Party igre za vse priložnosti in vse starosti</a> <--- Prosim lajkajte

          Comment


          • #6
            Lahk na starsih.it zdaj že kak mesec igrajo tud CG, ampak če pogledaš top winnerje na PTR vidiš, da rake preveč požre.
            Na legalnih it sajtih pa itak navš mogu igrat, ker rabiš itlaijansko socialno cifro al kaj majo že to.

            Comment


            • #7
              Rake je dost ubijalski, cash game na Enet networku lahko igrajo. Sam v zakup ubijalskemu rake-u vzameš idijotske igralce. Jest recimo sem imel do sedaj največ uspehov na Cristal-u v moji 2 letni poker karieri. Če seštejem vse skupi(profit + malo slabši RB deal) sem največ naredu na italjanskem Enet networku.

              Comment


              • #8
                Kady wrote: Lahk na starsih.it zdaj že kak mesec igrajo tud CG, ampak če pogledaš top winnerje na PTR vidiš, da rake preveč požre.
                Na legalnih it sajtih pa itak navš mogu igrat, ker rabiš itlaijansko socialno cifro al kaj majo že to.
                A pol je Enet network nelegalen??'

                Comment


                • #9
                  verjetno je drugje prijavljen, vendar ga oglašujejo v it

                  Comment


                  • #10
                    Gray area kar se italijanov tiče

                    Comment


                    • #11
                      Kady wrote: Gray area kar se italijanov tiče
                      Je kaka možnost da ta Grey area postane kak forbidden land? Da si ne gradim tam kraljestva če nebom mogz upravljat z njim :|
                      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                      Comment


                      • #12
                        Zaenkrat ni nobenih problemov. A sploh še kdo drži kraljestvo na kakem accountu po FTP incidentu, kateri je veljal za dost sigurno zadevo?

                        Comment


                        • #13
                          "po novem" je cash game dovoljen na vseh sajtih v ita

                          Comment


                          • #14
                            zono wrote: "po novem" je cash game dovoljen na vseh sajtih v ita
                            Ja ampak za na starsih in drugih od države požegnanih morš bit Italijanski državljan, ti IT IP nč ne pomaga.

                            Comment


                            • #15
                              Je pa druga dobra lastnost pri visokem rake.
                              Na PokerStarsih prideš tako precej hitreje do SNE statusa. Enako je na francoskem PS-ju, ki ima članov tega elitnega kluba kar ene par
                              Na francoskem PS-ju lahko igra vsak, vendar mora potem zapreti račun na PS.com. Na italijanskem pa rabiš, kot je že Kady omenil, socialno številko.
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment

                              Working...
                              X