Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPT Madrid 2011 - kontroverzna poteza

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    maliprofi wrote: [quote=prlek]al pa ne.. spet ni bilo tako zelo drago. po drugi strani pa s tem za ziher vidis njegovo igro.
    + proti njemu se obrnejo gledalci, igralci in floor...
    in na koncu imam za sabo vse gledalce, vse forumaše, vse igralce pokra, vse dilerje in floormane, ampak dihur pa ima še vedno moje žetone......
    naj pride v kakšno ilegalno mariborsko luknjo in naredi takšno potezo.
    gnoj
    ilegalne mariborske luknje so daleč od etike ... jih mrgoli takih, ampak to počnejo ne da bi se sploh zavedali. npr. slowrollanje je vrlina večine , za angle shooting so prebutasti

    Comment


    • #17
      aja, je pa flor vrhunsko odreagiral

      Comment


      • #18
        horwaysonF wrote: Ne vem, če se je splačalo za 275.000 žetonov zapravit svoj "ugled". Res pa da ni to prvič naredu... Vsekakor ogabna poteza
        no ja, js takoj zamenjam svoj "ugled" za 1,5M eur :P

        Comment


        • #19
          jaz pa ne
          ..........

          Comment


          • #20
            evo dileme, kdo bi na tak način menjal ugled za 1,5M €?

            Comment


            • #21
              Po moje vsi

              Comment


              • #22
                kje se da menjat to??
                "There's no one that ever beat me playing cards, the only one that ever beat me was myself."

                Comment


                • #23
                  Zdj so mel na EPT Madrid

                  Comment


                  • #24
                    sale wrote:
                    ilegalne mariborske luknje so daleč od etike ... jih mrgoli takih, ampak to počnejo ne da bi se sploh zavedali. npr. slowrollanje je vrlina večine , za angle shooting so prebutasti
                    ja,ta je to naredil namerno, večina v ilegalnih luknjah pa se sploh ne zavedajo, da slowrolajo.
                    za tako potezo pa soprebutasti.
                    bi pa ga za tako potezo jaz lepov 3 krasne posla, pa fajn spesal, tega tukaj ni upal nihče narediti.
                    floor pa je bil samo zgrožen......
                    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                    Comment


                    • #25
                      kakorkoli je bila umazana poteza, ga pač ne morejo kaznovati, saj dejansko ni naredil nič proti pravilom....sicer pa grdo, zelo grdo, se mu bo že vrnilo prej ali slej....
                      <a href="http://www.mtvdeuem.com">www.mtvdeuem.com</a>

                      Comment

                      Working...
                      X