Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokerpro šola

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokerpro šola

    Pozdravljeni.
    Iskal sem po forumu, če je kaj objav na to temo, pa ne najdem. Imam namreč problem: ne morem se prijavit na stran www.pokerprosola.com. Še predno mi stran sploh odpre, želi imeti moje uporabniško ime in geslo. Že lani sem se prijavil tja in sem prepričan, da se še spomnim user nama in pwd, ki je enako kot za ta forum.
    Ali morda kdo ve, če so kaj spreminjal ipd? Rad bi se namreč sprehodil čez module na 1k projetku, da malo ponovim osnove po nekaj mesečni odsotnosti od pokra.
    Hvala za kakršnokoli pomoč ter en LP
    B

  • #2
    vswi moduli so prestavljeni na to stran od poker pro/video
    http://si.pokerpro.cc/video/2-katego...trategija.html

    Comment


    • #3
      PokerPro Šola je umaknjena z neta. Tist box, ki se ti odpre za usr/pwd ni namenjen tebi
      Vsi videi (tudi moduli) bodo prestavljeni na ta PokerPro.
      Do petega modula so videi že tukaj, ostali še pridejo tekom dni.
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Hvala obema.
        Upam, da se ne bo prenašalo le videov, ampak tudi tekst - kljub vsemju je hitreje preletet tisti tekst, kot pa videe.
        LP
        B

        Comment


        • #5
          A s teksti misliš članke?
          Drgač bo vse ja, vsaj v planu je tako
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Hehe, tudi mene je zanimalo glede pokerpro šole Zdej sem zvedel vse
            Ker sem se tudi sam čudil, kakšno uporabniško ime in geslo hoče od mene! )))

            Comment


            • #7
              ali jih ima mogoče gdo v pdf ali podobnem?
              stran je šla falit...

              Comment


              • #8
                Pozdravljeni,
                ima mogoče kdo shranjene članke PokerPro šole? Bi prišli zelo prav.
                Lp

                Comment


                • #9
                  Hej. To je tako zastarelo, da ti po pravici povedano, ne koristi kaj več dosti
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    Aha, hvala za info Kaj pa bi potem priporočal za (ponovnega) začetnika na NLHE cash game full ring na mikro limitih? Nisem se dotaknil pokra zadnjih 6 let, pred tem pa je bilo ene 3 leta občasnega igranja online svega i svašta Zdaj pa sem se odločil, da malo bolj resno pristopim nazaj.

                    Comment


                    • #11
                      Najprej bi ti predlagal, da ne igraš 9max full ring iger, to se redko igra, sicer je pa tudi boring to igrati in se ne boš kaj veliko naučil o sami igri, stagniral boš preveč. Tvoja želja mora biti po napredku, ne samo po zaslužku.
                      Probaj bolj juicy setupe, 2bet4win z novim PokerPro rake chase-om, je sigurno ena boljših izbir, imaš veliko različnih iger in precej enih nagrad. Rush&Cash tip igre je res soft vrsta pokra in pa regular 6max mize, se da delati lep plus.
                      Za napredek v sami igri pa si vzemi Run it once za začetek en mesec, stroške za naročnino lahko deliš s kom iz foruma in si zmagal. Srečno za mizami

                      Comment


                      • #12
                        Hvala za nasvet! Tudi sam sem zmeraj bolj težil k 6 max mizam... sicer sem nameraval začet na partypokru, bom pa potem vzel v obzir tudi 2bet4win, če je res soft. Ta Rush&Cash je potem verjetno podoben Rush pokru, ki je bil na Full tiltu? Samo ne vem, če je ravno pametno začet z 6max rush, glede na to kakšna je varianca...
                        Kar se pa tiče knjig kot je npr. Poker Blueprint od Nguyena, pravite da niso več ravno najbolj aktualne?

                        Comment


                        • #13
                          Knjige postajajo vedno bolj zastarele. Zdaj so bolj aktualni video course-i.

                          Comment


                          • #14
                            Sem upošteval nasvet in se namesto knjigam posvetil videom. Sem kupil FTGU na RIO, sedaj pa nadaljujem z Essential membership na RIO. Odločitev je bila ta prava!

                            Comment


                            • #15
                              Super. Good luck.

                              Comment

                              Working...
                              X