Announcement

Collapse
No announcement yet.

Začetek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Začetek

    Pozdravljeni.
    Sem tukaj nov na forumu, pa me zanima če bi mi kdo lahko pomagal s kakšnim nasvetom ali bilo kaj. Poker igral zaradi veselja že nekaj časa, torej osnovna pravila poznam. Za kaj več bi pa moral se bolj poglobiti in imam nekako željo. Igram predvsem SNG 9 igralcev. Sem nekako tam kje sem, na začetku. Torej nimam profita, izgube pa tudi ne, res pa da igram za najmanjše vložke.
    Prebral sem si tisto knjigo od Lee Nelson ki je v spletni obliki in neko grem po tej opisani strategiji. Rad bi pa nekaj več, prebral še kakšno knjigo v našem jeziku, zvedel kaj novega. Kaj priporočate? Lahko tudi kake vidoje. Potem dovoljeni programi, če se kaj najde. Zasledil sem neki ICM Trainer je še kaj podobnega? Tu na tem forumu sem zasledil tudi, da nekateri imate trenerje, da vam pomagajo. Je kdo tukaj, ki bi pripravljen bil pomagati na mojem začetku? Pa kako se kaj gibljejo cene tega?
    Upam, da se mi bo kdo javil tukaj ali v ZS pa da se pogovorimo za naprej.
    Lp.

  • #2
    moj prvi nasvet je ta da se nauči mirno izgubljat.
    drugi nasvet je da si umisli PT4 (Poker Tracker 4) to je pač neki najbolšga kar lahko imaš. je zastonj. in tudi trial se da resetirat brez problema.
    tretji nasvet je ta da imej za dosti velik BR (bankroll)
    četrti nasvet je to da se uči uči uči in še malo več uči
    "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

    Comment


    • #3
      aintti wrote:
      drugi nasvet je da si umisli PT4 (Poker Tracker 4) to je pač neki najbolšga kar lahko imaš. je zastonj. in tudi trial se da resetirat brez problema.
      )
      Zdravo, mi lahko prosim napišeš kako se lahko trial resetira?

      Comment


      • #4
        free programček.
        trashregister
        pogoogli mal okol tega in verjamm da ti bo supelo
        "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

        Comment


        • #5
          Hvala, za nekaj nasvetov. BR imam seveda minimalen, igram pa tudi za minimalne vložke, torej to še zdaj ni problem.
          PT4 bom si naložil, vendar koliko sem gledal je kup nekih podatkov, katerih niti ne razumem, torej ne vem kako bo mi pomagal tak program.
          Drugače pa sem sodeloval na Frerollu kjer je bilo 8 780 igralcev in končal na 35 mestu. Ni slabo za vajo. http://shrani.si/f/43/1Y/3tRxLgH9/poker.png

          Comment


          • #6
            bravo za lepo uvrstitev. škoda samo ker ni to sunday millions turnirček
            zato pa boš pogledal velik videov in prelistal vse orume da se boš navadil brat in kombinirat vse tiste cifre ki ti jih prikazuje PT4
            "Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn."

            Comment

            Working...
            X