Announcement

Collapse
No announcement yet.

PT4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • PT4

    V čem je fora pri PT4....Dal sem si nove statse na HUD-U, še prej odprl nov profile,dal apply...Za mizo mi pa še vedno kaže stare statse?
    V čem je fora???

  • #2
    jabadabado wrote: V čem je fora pri PT4....Dal sem si nove statse na HUD-U, še prej odprl nov profile,dal apply...Za mizo mi pa še vedno kaže stare statse?
    V čem je fora???
    Klikni na chip od pokertrackerja na mizi in change profil, ter izberi svoj profil, potem pa mislim, da je v istem meniji da daš ta profil default za vse mize.

    Comment


    • #3
      DeJvX wrote: [quote=jabadabado]V čem je fora pri PT4....Dal sem si nove statse na HUD-U, še prej odprl nov profile,dal apply...Za mizo mi pa še vedno kaže stare statse?
      V čem je fora???
      Klikni na chip od pokertrackerja na mizi in change profil, ter izberi svoj profil, potem pa mislim, da je v istem meniji da daš ta profil default za vse mize.
      Ne gre!!!

      Comment


      • #4
        V PT4 meniju greš pod Hud->Edit Hud Options->Profile Select in pod profile izbereš svoj profil, ki si ga ustvaril in daš Add. To je to.

        Comment


        • #5
          Ma to sem že v prvem poskusu naredu,pa ni statsov za mizo.

          Comment


          • #6
            Daweed wrote: V PT4 meniju greš pod Hud->Edit Hud Options->Profile Select in pod profile izbereš svoj profil, ki si ga ustvaril in daš Add. To je to.
            Zdele sem si pogledu kratek video,naredu sem točno tako kot je bilo prikazano in nič drugače kot sem dobil odgovor na forumu... mize so prazne brez statsov

            Comment


            • #7
              jabadabado wrote: [quote=Daweed]V PT4 meniju greš pod Hud->Edit Hud Options->Profile Select in pod profile izbereš svoj profil, ki si ga ustvaril in daš Add. To je to.
              Zdele sem si pogledu kratek video,naredu sem točno tako kot je bilo prikazano in nič drugače kot sem dobil odgovor na forumu... mize so prazne brez statsov
              Import handov imaš nastavljeno?

              Comment


              • #8
                DeJvX wrote: [quote=jabadabado][quote=Daweed]V PT4 meniju greš pod Hud->Edit Hud Options->Profile Select in pod profile izbereš svoj profil, ki si ga ustvaril in daš Add. To je to.
                Zdele sem si pogledu kratek video,naredu sem točno tako kot je bilo prikazano in nič drugače kot sem dobil odgovor na forumu... mize so prazne brez statsov
                Import handov imaš nastavljeno?
                Seveda imam....Res ne vem v čem je fora..

                Comment


                • #9
                  DeJvX wrote: [quote=jabadabado][quote=Daweed]V PT4 meniju greš pod Hud->Edit Hud Options->Profile Select in pod profile izbereš svoj profil, ki si ga ustvaril in daš Add. To je to.
                  Zdele sem si pogledu kratek video,naredu sem točno tako kot je bilo prikazano in nič drugače kot sem dobil odgovor na forumu... mize so prazne brez statsov
                  Import handov imaš nastavljeno?
                  Seveda imam....Res ne vem v čem je fora..

                  Comment

                  Working...
                  X