Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker dealing.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker dealing.

    Če vzamemo dek kart in jih premešamo.
    Zdelimo tako da
    Oseba 1 dobi : A7
    Oseba 2 dobi : KK
    Flop
    AAA
    A to pomeni da karte niso zmešane ali da je naštiman? Ali mislite da se to lahko zgodi, se sploh kdaj je zgodilo?

  • #2
    Dokler si živ je vse možno...saj so 4je asi v decku zakaj ne bi bilo možno?
    Je pa vseh možnih kombinacij 1x2x3x4x5x6x7x8x.........x51x52 pa si izračunaj.

    Comment


    • #3
      se bi pred leti na vicu igral bi ti reku da je setup

      Comment


      • #4
        Ja sej vem da se lahko zgodi, to je na online poker pa me jezi da pada tak flop medtem ko AS ni moj.

        Comment


        • #5
          js ti predlagam da greš raj hruške naberat... žalostno za kakšne bedarije eni odperate teme...

          Comment


          • #6
            Dobr hočm povedat da se mi to ne zdi kot shuffled deck. A kdo ve kako so karte sploh generirane na online pokru?

            Comment


            • #7
              Verjetnost je tocno taka kot za any 2. kombinacijo.
              Isto kot pri lotu: verjetnost, da so izbrane St. 1-7 je povsem enaka kot Npr 3 8 13 15 20 26 29 32

              Comment


              • #8
                Toliko različnih možnih kombinacij, da je pač vse možno. In več kot boš igral, več jih boš videl.
                Ta "vse je naštimano", je taka velika past za pokeraše in zelo priročen izgovor za poraze. Najlažje je kriviti druge, samo sebe nikoli. Če hočeš bit kadarkoli uspešen, si moraš to čim prej izbiti iz glave.
                Govorim seveda na splošno
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  Aha sej vem hvala Sam jezn sm biu pa sm neki napisu ker sm 'začetnik' in nov na forumu pa da nebom brez teme, taktiko si itak sam poliram.

                  Comment


                  • #10
                    Dobrodošel na forumu
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      Hvala
                      ..........

                      Comment


                      • #12
                        ma naštiman je to use, sj neveš kako se meša, prou je da se počutiš oguljefanega ker si, tut usakič ko zgubiš 60/40 si oguljufan, nisi ti nč kriu fishi majo vedno srečo

                        Comment


                        • #13
                          1) KK
                          2) K10
                          3) AJ
                          Flop
                          QK10
                          1) All in
                          2) Call
                          3) Call
                          Turn 10...


                          Hand narejen da se pobiješ, prej ali slej bi se pobili tukaj.
                          Na flopu imam prednost, fish mi zabije, drugi fish kliče.. In potem oba dobita full house na turnu.
                          In zdej če gledamo se je dek delil tako.
                          Tebi king, tebi as, tebi 10, tebi king, tebi jack, tebi queen, flop queen, flop jack,flop as, flop 10, flop king. Smešno?

                          Comment


                          • #14
                            Ne. Meni je bolj smešno da tisti ljudje ki dejansko verjamejo v to da je online poker rigged, še vedno dalje igrajo. To je tisto smešno tukaj.
                            Ya hya chouhada!!!

                            Comment


                            • #15
                              Inv1ctus wrote: Ne. Meni je bolj smešno da tisti ljudje ki dejansko verjamejo v to da je online poker rigged, še vedno dalje igrajo. To je tisto smešno tukaj.
                              Dokler se dela profit bomo igrali ane? Nisem reku da je rigged, samo če si v profitu in si zmagu par Sit&GO zapored, si dol na 'beli listi' za kaerega je princip generiranje handa in flopa drugačen kot za tiste ki samo zgubljajo, kar ne pomeni da si zaradi tega prikrajšan gre samo za to da je shufflanje kart napačno in zavajujoče.. Kar ne pomeni da ni dobro, samo bedno.
                              PS: Da nebo pomote, igram šele en teden online tako da sam mal da vidm vaša mnenja, vse je samo subjektivno in je irelevantno za stare/nove igralce.
                              Najbrž ti nebi šou all in na 10k buy in turnirju če bi flopal straight na tak način?

                              Comment

                              Working...
                              X