Announcement

Collapse
No announcement yet.

USD skrill

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • USD skrill

    LP
    imam skrill v USD in sem zdaj videl da po novem če dvigneš na banko potem avtomatsko izvede transakcijo skrill iz USD v EUR še preden pride na banko... Ne vem po kakšni logiki, če bi imel na banki slučajno USD bi mi banka še enkrat zaračunala exchange rate, nazaj v USD... Pred tem je le banka zaračunala exchange rate ki pa je bil občutno nižji kot skrilov, če prav razumem je ta skrill exchange rate okrog 4%...
    Zanima me če imate kakšne nasvete kaj storiti? Se splača izvajat transakcije na poker sobe da postaneš VIP in bo potem kaj ceneje?

  • #2
    Pozdravljen,
    tako je, skrill je pred cca pol-1 leta naznanil da ne bo ponujal možnosti nakazail na banko v $ valuti. Najenostavneje je, če si urediš VIP silver skrill in nato imaš dva računa, enega v USD in enega v EUR. Če imaš $ enostavno z nekom narediš trade $ za € in potem ko imaš € lahko pošlješ na banko brez da bi plačal provizijo za menjavo valute na banki.
    Če rabiš pomoč pri upgrejdu v VIP silver in tudi menjavi denarja mi sporoči na ZS, verjetno ti lahko pomagam.

    Comment


    • #3
      sem ti pisal na skype.

      Comment


      • #4
        rabi kdo mogoce dolarje? menjam dolarje na skrilu za eur...

        Comment


        • #5
          Tudi jaz menjam usd na skrillu za eure

          Comment

          Working...
          X