Announcement

Collapse
No announcement yet.

Igranje pokra FULL TIME

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igranje pokra FULL TIME

    Zdravo,
    imam vprasanje kako je s statusom pokerasa ki se pac prezivlja s pokrom. Moras biti to kako prijavljen, placevati prispevke,....bla bla.
    Naprimer jaz sem zaposlen za nedolocen cas, ostalo gre od place. Kako je to pri igralcu pokra? Ce se clovek odloci da bi sel v to varjanto, bi se moral kako prijaviti? Ali si enostavno brezposeln?
    lp,
    Matej

  • #2
    Nimaš se nikamor prijavit, nimaš za plačevat nobenih prispevkov. Poker dobitki po zakonu niso osebni dohodek, tako da si, kot si rekel, pač brezposeln. Edino kar si plačuješ je osnovno zavarovanje. Je sicer neka možnost, da nadaljuješ s plačevanjem pokojninskega in invalidskega zavarovanja, ko postaneš brezposeln, da ti "tečejo leta". Točno se podrobnosti ne spomnim več, vem pa da "z nule" tako ne gre.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Placnik moras bit za osnovno zdr. Zavarovanje - t.i. Samoplacnik po podlagi 048 cca 25 na mesec
      Plus dopolnilno cca 30
      Plus pokojninsko vsaj od minimalca podlaga 007 se mi zdi 15,5 + 8,85 % - ce hoces da doba tece
      Seveda dohodnina se pol, pa ce mas kake cedularne...

      Comment


      • #4
        To vse gor nasteto se kr velja? al so kake nove informacje glede tega
        je kdo ki bi iz prakse povedal kko je z tem kot full time poker igralec?
        Ne rabiš biti odličen, da bi uspel. Moreš pa začeti, da uspeš!

        Comment


        • #5
          jmarkezI1 wrote: To vse gor nasteto se kr velja? al so kake nove informacje glede tega
          je kdo ki bi iz prakse povedal kko je z tem kot full time poker igralec?
          Saj ti je nas vrhovni povelnik lepo povedal Vse drzi
          22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

          Comment


          • #6
            Torej za biti full time poker player mamo za enkrat kr fajn pogoje bi lahko rekli!?
            Ne rabiš biti odličen, da bi uspel. Moreš pa začeti, da uspeš!

            Comment


            • #7
              jmarkezI1 wrote: Torej za biti full time poker player mamo za enkrat kr fajn pogoje bi lahko rekli!?
              Relativno ja
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #8
                -
                ..........

                Comment


                • #9
                  to je super, če še velja vse napisano. mogoče ko postanem malo boljša v pokerju pa tudi jaz več ne bom hodila na delo, pa raje igrala poker. sam čas in znanje potrebujem pa bo


                  https://ergonomske-resitve.eu/
                  Last edited by anjica; 12 Apr 2024, 15:05.

                  Comment

                  Working...
                  X