Announcement

Collapse
No announcement yet.

kako začeti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kako začeti?

    Pozdravljeni.
    Poker spremljam tako na trenutke že kar lep čas... pa vendar, po pravici malo sem igral pred nekaj leti, nikoli kaj ekstra... poznam osnove oz. malce več kot osnove...
    Me pa zanima, rad bi začel igrati SNG turnirje in pa MTT turnirje (buy in 3eur max), na kratko rad bi se malce posvetil pokru in probal prilezti na nekje 1k na mesec. Recimo, da bi rad imel nekakšen dodaten zaslužek, ki bi, mogoče lahko prerastel v kaj več.. najverjetneje ne, ampak puščam vse odprte možnosti..
    Vendar moje vprašanje je, kako sploh začeti (igral bi na POKER STARS in GG poker)... Ne vem, kaj prebrati, če sploh kaj (če ima mogoče kdo kakšne charte, bi bilo super za pomoč, da malce pregledam, oz. da ne tavam v temi)...
    V glavnem, tukaj sem čisto izgubljen... rad bi odigral "pravilno" oz., rad bi delal na napredku, ne da bi taval v temi.. Hvala za priporočila, pomoč...
    =D <span style="color: blue;">Lep in prijeten dan</span> =D

  • #2
    perolord wrote: Ne vem, kaj prebrati, če sploh kaj
    Definivno je najboljše nič prebrat in kr začet igrat Premalo si napisal dejansko kak začetnik si da bi dubu nek točen odgovor. Ker obstaja več stopenj začetnika. Malo povej o tvojih rezultatih do zdej etc... Je velka razlika če igraš vsake tolko kake turnirje za denar pa si parkrat pršu do kakega profita čeprav nisi siguren da si pravilno igral, al pa če je največ kar si do zdej igral sngji z kolegi za pir
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      Nič konkretnega, tu pa tam naložil malo, igral, vse zgubil.. nikoli se kej preveč ukvarjal z pravilnim igranjem.. tako da, mogoče bi celo dejal, da sem čisti začetnik. Vse kar sem igral pa nisem nikoli beležil kakšnih rezultatov...razen enkrat live v Vodicah na Hrvaškem sem celo mizo obral, tako da sem mislil, da me bojo narezali =)...
      #Znam# igrati, poznam pravila, pozicija,... ampak res ne vem, a kar igram oz. kako bi vi začeli sedaj, ko imate nekateri izkušnje, kako bi se lotili?
      Res prosim za pomoč, kakšni charti, kaj pogledati... kaj spremljati.. kako, poleg igranja seveda razvijati igro...
      =D <span style="color: blue;">Lep in prijeten dan</span> =D

      Comment


      • #4
        Ena od opcij je recimo Run It Once (aff link).
        Za $25 na mesec si lahko pogledaš ogromno materiala. Mogoče štartaš s temi videi:
        Intro and MTT Fundamentals #1: Studying (Ryan Martin)
        MTT Fundamentals #2: Basic Theory Concepts (Ryan Martin)
        MTT Fundamentals #3: Early Positions Raise First In Construction (Ryan Martin)
        MTT Fundamentals #4: Late Position Stealing (Ryan Martin)
        MTT Fundamentals #5: Defending Your Big Blind (Ryan Martin)
        MTT Fundamentals Uncategorized Groups : Small Blind Play (Ryan Martin)
        MTT Fundamentals Special : ICM Primer (Ryan Martin)
        MTT Fundamentals #8: Game Selection, Variance, and Volatility (Ryan Martin)
        MTT Fundamentals #9: Three Betting (Ryan Martin)
        MTT Fundamentals #10: Short Stack Play (Ryan Martin)
        Potem recimo:
        Beating the Micros: General Strategy (Owen Shiels)
        Fundamentals of MTT 3-Betting (Ryan Laplante)
        Blind Defence in MTTs (part 1) (John Daly)
        Blind Defence in MTTs (part 2) (John Daly)
        Blind Defence in MTTs (part 3) (John Daly)
        Constructing Preflop Ranges (Jono Crute)
        itd itd...
        Materiala je kolikor češ, zdaj je samo od tebe odvisno. Bližnjic pa ni
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Evo.. za začetek je =) da mi je malo jasno kako se zadeve lotiti... Hvala.
          =D <span style="color: blue;">Lep in prijeten dan</span> =D

          Comment

          Working...
          X