Announcement

Collapse
No announcement yet.

Začetki na microstakes

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Začetki na microstakes

    Živijo,jaz sem začel poker igrat kakih 5 mesecev nazaj. Najprej na starsih na NL2 zoom 9, potem sem preklopil na 6. Sprva mi ni šlo preveč dobro - sem bil 22 $ v minusu potem pa skozi čas sem malo pogruntal kaj je treba počet (s pomočjo twitch streamov in YouTuba) in sem zdaj 31$ v plusu. Zdi se mi, da imam NL2 že kar naštudiran (mogoče je pa to samo moj ego). Me pa zanima po koliko časa naj se premaknem na NL5. Ma kdo kakšne praktične izkušnje koliko se razlikujeta NL2 in NL5?

  • #2
    razlike praktično ni oziroma je minimalna, jaz na tvojem mestu nebi zgubljal časa na nl2(sploh če premaguješ ta limit) in šel čimprej na nl5 in dalje, če ne se ti bo še zmešal od teh centov
    gl

    Comment


    • #3
      razlike praktično ni oziroma je minimalna, jaz na tvojem mestu nebi zgubljal časa na nl2(sploh če premaguješ ta limit) in šel čimprej na nl5 in dalje, če ne se ti bo še zmešal od teh centov
      gl

      Comment


      • #4
        Čimprej probaj NL5 in imej cilj, da lezeš po limitih, ko imaš vsaj ene 40 buyinov, delaj shote z manj mizami na višje limite. Predlagam ti, da igraš fast poker na GG pokru, imaš res velik igre pa soft zadeva. Aja dobiš še dodatne nagrade, če odpreš račun prek Pokerproja. Srečno

        Comment


        • #5
          mikroti so res samo za to, da dobiš nekakšen občutek...cilj ti mora bit čim prej prilezt na nl50 nl100...seveda s profitno igro in solidnim br-jem
          Če mikrotov ne premaguješ priporočam, da naštudiraš, zakupiš kar se da materijala

          Comment


          • #6
            Hvala vsem za odgovore

            Comment


            • #7
              izogibaj se zoom formata. danes z abc igro težko kaj narediš ko je poker tako razvit. pred leti se je dalo. potrebno je res ogromno znanja za delanje plus skus na dolgi rok. js ti predlagam da probaj kaj drugega.

              Comment


              • #8
                Pri pokru načeloma velja: "višje limite kot igraš, bolj si kul".
                Moje osebno mnenje pa je, da je bolje delati 1€/uro na 2nl, kot pa izgubljati denar na 200nl. V kolikor nimaš namena biti pro poker player, po mojem mnenju ne silit ven iz mikrotov. Tudi na mikrotih se da delati 20€+ na uro, kar bi moralo biti povprečnemu Slovencu dovolj.

                Comment


                • #9
                  galzar wrote: izogibaj se zoom formata. danes z abc igro težko kaj narediš ko je poker tako razvit. pred leti se je dalo. potrebno je res ogromno znanja za delanje plus skus na dolgi rok. js ti predlagam da probaj kaj drugega.
                  Na zoomu se najhitreje učiš ker tok več rok odigraš...

                  Comment


                  • #10
                    2 dni nazaj spraševal kako začeti, zdej pa že kontre tala :lol:

                    Comment


                    • #11
                      "sem bil 11Bi v minusu potem pa skozi čas sem malo pogruntal kaj je treba počet (s pomočjo twitch streamov in YouTuba) in sem zdaj 15BI v plusu. "
                      samo jako
                      22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

                      Comment


                      • #12
                        Mamokisho wrote: 2 dni nazaj spraševal kako začeti, zdej pa že kontre tala :lol:
                        Mislim a ni najbolš vsaj na začetku igrat ZOOMa če se hočeš izboljšat?
                        Največji volumen pa boljši igralci kot na navadnih mizah za iste limite.

                        Comment


                        • #13
                          Darkweiss wrote: [quote=Mamokisho]2 dni nazaj spraševal kako začeti, zdej pa že kontre tala :lol:
                          Mislim a ni najbolš vsaj na začetku igrat ZOOMa če se hočeš izboljšat?
                          Največji volumen pa boljši igralci kot na navadnih mizah za iste limite.
                          Prvo kot prvo kot začetki ti volumen ne sme bit noben faktor. Važno je da odigraš dobre hende, ne da jih odigraš dosti. Zastonj odigrat 1000 hendov na zoomu v par urah če neveš sploh kaj si klikal in zakaj si klikal.
                          Drugo, a ni bolše če je opcija na istih limitah zaslužit več kot pa manj? Zato da maš a) več denarja, al pa b) dovolj bankrolla za se pomaknt na višje limite?
                          Pač igraj kar hočeš seveda. Sam če vprašaš za nasvet pa ti ga da folk z 10 let izkušenj in greš kontra nevem zakaj sprašuješ za njega.
                          "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                          Comment


                          • #14
                            Anubis88 wrote: [quote=Darkweiss][quote=Mamokisho]2 dni nazaj spraševal kako začeti, zdej pa že kontre tala :lol:
                            Mislim a ni najbolš vsaj na začetku igrat ZOOMa če se hočeš izboljšat?
                            Največji volumen pa boljši igralci kot na navadnih mizah za iste limite.
                            Prvo kot prvo kot začetki ti volumen ne sme bit noben faktor. Važno je da odigraš dobre hende, ne da jih odigraš dosti. Zastonj odigrat 1000 hendov na zoomu v par urah če neveš sploh kaj si klikal in zakaj si klikal.
                            Drugo, a ni bolše če je opcija na istih limitah zaslužit več kot pa manj? Zato da maš a) več denarja, al pa b) dovolj bankrolla za se pomaknt na višje limite?
                            Pač igraj kar hočeš seveda. Sam če vprašaš za nasvet pa ti ga da folk z 10 let izkušenj in greš kontra nevem zakaj sprašuješ za njega.
                            1. Meni se je najlažje učit s tem da sprobavam neke reči in na zoomu pač odigraš veliko več rok.
                            2. Zaenkrat še premagojem ta ZOOM ki ga igram in se mi zdi da se več učim kot pa če igram na navadni NL2 mizi z enim ki stisne all in vsako drugo roko. Raje igram na težjih mizah več časa in manj zaslužim.
                            3. Ne vem kdo ma tukaj 10 let izkušenj kdo je pa ravno začel. Ne vem kdo je zaslužil 100 000+ kdo je pa v minusu Nasveti so bili pa tudi različni...

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Darkweiss View Post
                              Živijo,jaz sem začel poker igrat kakih 5 mesecev nazaj. Najprej na starsih na NL2 zoom 9, potem sem preklopil na 6. Sprva mi ni šlo preveč dobro - sem bil 22 $ v minusu potem pa skozi čas sem malo pogruntal kaj je treba počet (s pomočjo twitch streamov in YouTuba) in sem zdaj 31$ v plusu. Zdi se mi, da imam NL2 že kar naštudiran (mogoče je pa to samo moj ego). Me pa zanima po koliko časa naj se premaknem na NL5. Ma kdo kakšne praktične izkušnje koliko se razlikujeta NL2 in NL5?


                              Kakšen je vaš načrt za prehod na NL5? Ali boste še naprej igrali za starejše na NL2, dokler ne dosežete določene količine denarja ali ste že pripravljeni začeti igrati na NL5? Kaj nameravate narediti, da se pripravite na prehod na NL5 in katere navigacije morate izboljšati, da boste uspešno igrali na tej ravni?

                              Comment

                              Working...
                              X