Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kje se kaj igra v teh časih ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kje se kaj igra v teh časih ?

    Lep pozdrav vsem skupaj. Malo sem za časom, mislim da sem bil nazadnje na tej strani kakšne 10 let nazaj, tudi pokra nisem spremljal oz ga igral, tako da rabim malo refresha iz strani tistih ki ste v temu notri. Še dobr da sm svoj račun najdu oz ga uspel zresetirat :lol:
    Nazadnje ko sem se igral s pokrom mislim da je bla slovenska zakonodaja mal drugače nastrojena kar se tega tiče, manj omejitev, več strani odprtih za slovence itd... Kako je sedaj s tem ? Kateri so tisti dobri roomi z dobrim rackeback sistemom. Kakšne so kaj vaše izkušnje s Party pokrom, je sploh registracija za Slovence še možna ? Nekje sem prebral da naj bi tudi to kmalu ne več bilo mogoče. Govorim o temu članku: https://pokerfuse.com/news/industry/...erations%20in.
    Drugače pa bi mi to bilo kot neke vrste sprostitve, mogoče malo dodatnega zaslužka, to je pa tudi vse. Kakšno pa je stanje v Sloveniji kar se tiče zaslužkov s pokrom ? Predvidevam da je pri nas kar nekaj takih ki imajo redne službe, pa potem ob večernih urah še malo dodatno zaslužijo. Imajo ljudje odprte popoldanske s.p.-je ali je to pri nas zaenkrat še vse neobdavčeno ?
    Pozdrav,
    Marko

  • #2
    Fantje pokerstars pri nas sploh še obratuje ? Ene 2x sem lahko prišel na stran, drugače pa je zame vedno nedosegljiva. Trenutno se mi zdi najboljša izbira ali gg poker ali pa party poker, se motim glede tega ?

    Comment


    • #3
      pokerstars se obratuje. bi te opozoril ce nisi delu na svoji igri od leta 2011 ti bo zelo tesko delati dodatni zasluzek v 2021. Igra se je spremenila precej

      Comment


      • #4
        Stars je odšel iz slovenskega trga sam se je tudi vrnu nazaj
        Preveč splošno sprašuješ, vsaj bo mel drugačne izkušnje. Ampak če 10 let nisi igral bo velik problem "ležerno" mal zaslužit
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • #5
          Zdravo,
          Najprej se opravicujem, ker verjetno to ni prava rubrika za moje vprasanje, ampak vseeno bom poizkusil.
          Na Bbz sem si downloadal chartse, je pa tukaj loceno ICM in CEV? Kaksna je razlika?
          Prilagam sliko za lazje razumevanje vprasanja…
          Vnaprej hvala za odgovor

          Comment

          Working...
          X