Announcement

Collapse
No announcement yet.

Organizirano igranje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Organizirano igranje

    Pozdravljeni
    Sem 30 let star prihajam iz primorske. Poročen oče enega otročička.Imama tudi redno zaposlitev. Poker igram že kr nekaj let večinoma je vse skupaj bilo vedno večerni turnirji z buyinom nekje do max 10 eur. Dosti jih je blo zgubljenih a kr nekaj jih je pa bilo tudi dobljenih veliko igram na Poker Starsu tudi ZOOM varjante in tu sem tudi dosti krat uspešen. Vendar rad bi vse skupaj uzel malo bolj resno pravila in vse skupaj mi je jasno. Ampak kako na kakšen način začet z igro, da se da spremljat svojo statistiko da se da nardit neki iz teh dobickov. Ne rabim bajnih zasluzkov vendar neki dodatnega pa bi ja prislo prau. Največji problem pri mojem igranju je ta čim pride do nekega zaslužka 20 30 eur takoj ciljam na višje turnirje in seveda takoj to zasluženo tudi zgubim. Rad bi to spremeniu oziroma nekako drugače vse skupaj si organiziral da na koncu mesca ostane malo več od teh profitou
    Hvala vsem skupaj za odgovore.

  • #2
    Pozdravljen vse kar rabiš je bankroll management. Na kratko če igraš 10€ MTT rabiš imet na poker računu vsaj 1000€, več pa tukaj:
    http://si.pokerpro.cc/forum/viewtopic.php?id=5754
    Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

    Comment


    • #3
      Pozdravljen
      Hvala za odgovor zanima me če tudi obstaja kaksen program za bankroll management? Da se lažje organizira vse skupaj?

      Comment


      • #4
        Excel in da pridno slediš je vse kar rabiš
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Hvala lepa vsem za odgovore

          Comment


          • #6
            joker poglej sm ti pvt pisal gl gl

            Comment


            • #7
              cash game NL10, 300€ bankrolla, pa dobr rakeback najd, ti bo bolje k MTT

              Comment

              Working...
              X