Announcement

Collapse
No announcement yet.

Freerolli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Freerolli

    Lep pozdrav,
    torej če ima kdo kaj koristnih/zanimivih informacij kar na dan z njimi.
    Namreč sem začetnik pokra, in se še uveljavljam preko freeroll turnirjev, ...ki seveda nimajo buyina, za najboljše pa so vseeno podeljene minimalne nagrade.
    Zanima me pa, kje so najboljši? Katere igrat? Kje je najmanj število prijavljenih igralcev, ...kje je najvišji sklad, ...itd.
    Pa še to, ...lahko ta denar, ki ga prislužiš z freerolli nakažež? Al ga je treba naprej vložit, oz. prej opravit kak deposit?
    Trenutno igram na goalwin - u, 150&Freeroll, ki je vsak večer ob 20.00, prijavljenih pa je cca.300 igralcev, kar vredu turnir, ....
    Zelo bom vesel vsake informacije, ...
    GL!

  • #2
    Na pokersens imaš tudi vsak dan 120€ freeroll brez kakršnih koli zahtev!

    Prav tako imaš dnevne freerolle na Betfirends pokru!
    https://www.betfriends.com/Promotion...S/Default.aspx

    Comment


    • #3
      tut na party poker je vsak dan 100$ pa 300$ freeroll...
      veliko uspehov!

      Comment


      • #4
        Freeroolov je povsod dost sam se jih res ne splaca igrat ker:
        -so kot playmoney tables
        -igras 5ur da dobis 5$
        etc.
        Splaca se samo igrat take freeroole k je manj igralcev(recimo first deposit freeroole) k recimo da igralcev je 300 freeroll je pa vsaj 1k$. Pol je isto k da bi igral freezoit 3$ buy in.
        Da pa igras 300$ freeroll z 1k+ igralci je pa waste of time Sej sem jih jaz tud spilal kdo jih pa ni sam prej nehas boljs je.
        F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

        Comment


        • #5
          Hvala obema za pomoč, ...če se najde še kak, ki ima ogledane kake kul freerolle z malo prijavljenih, ...na dan z besedo.
          Partypoker ne pride v poštev, ker je prijavljenih mučo, mučo pa še mal, ...bom betfriends probu.

          Comment


          • #6
            Na Betfriends se od teh še najbol splača! 200$ freeroll vsak dan, prijavi se pa lahk "samo" 500!

            Comment


            • #7
              Ja splača se ti igrat na pokerstars maš freerolle sam za slovence :P najdeš jih pod Tourney/Regional ju3 so še zadnje kvalifikacije za 1000$ finale turnir ni nvem kua sam se splača potrudit pa tisto karto dubit!
              <strong>We don't drink and drive, we smoke and fly!</strong>

              Comment


              • #8
                F0rzaJuve wrote: Ja splača se ti igrat na pokerstars maš freerolle sam za slovence :P najdeš jih pod Tourney/Regional ju3 so še zadnje kvalifikacije za 1000$ finale turnir ni nvem kua sam se splača potrudit pa tisto karto dubit!
                Tut zlo začetnik še (v googlu še do nedavnga mel odprt rank handov, medtem k sm igral) ....Se mi je uspel kvalificirat na ta turnir in sm bil na konc 36. vmes tut 8. ampak zajebu stvar (neizkušenost verjetn) ... Zanima me kaj si mislte o tem "dosežku" (če to sploh je dosežek) in kako bi po vašm mnenju najbolj obrnu tistih 6$...K nekak sm si zadal, da bom probu zlo zlo počas filat bankroll brez kakršngakoli vložka ( moja politika, čeprav se ne bote strinjal z njo ampak zaenkrat je taka).
                Al je bolš na mikro stavah igrat al je bolš vložt v kak turnir kjer je buy-in rečmo 5$ in nagradni sklad npr. 10000$...
                freerole bom pa absolutno še igral in probu čimveč dobit...
                Igram pa na pokerstars, drugje ne. Je kje bolš? al je prbližn isto vsepovsod..lp, hvala za odgovore
                Bad beats, suckouts, and lucky catches for my opponents are an essential part of game.<br />[br]If bad players couldn't occasionally get lucky and win, there would be no poker games worth playing. (Phil Gordon)

                Comment

                Working...
                X