Announcement

Collapse
No announcement yet.

free money

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • free money

    zanima me če še je poleg pokerstrategy preko katere se registriraš in dobiš nek začeten kapital, kakšna podobna stran?
    toliko da je nekaj začetnega kapitala, in da se malo privadim na samo igro z real cash, potem pa bi seveda si nakazal denar, ampak trenutno se mi ne zdi pametno ker moja igra zelo niha

  • #2
    Še kar je, več o tem si lahko prebereš tu: http://www.pokerpro.si/forum/viewtopic.php?id=199

    Comment


    • #3
      kojn wrote: zanima me če še je poleg pokerstrategy preko katere se registriraš in dobiš nek začeten kapital, kakšna podobna stran?
      Hej, ...mene pa zanima kjje dobiš odgovore na vprašanja ki so na kvizu? Enkrat vem sem že njekje najdu, ....pa se ne spomnem kje, kr ctrl-f pa vprašanje pa je biu odgovor,. ..zdej pa za hudića ne najdem, ...??

      Comment


      • #4
        Prebereš enkrat tiste članke pa si menda zapomneš vse odgovore. Če si jih pa ne, pa lahko tako in tako brskaš medtem ko rešuješ. Poleg tega imaš pa na koncu vseh člankov še vprašanja, ki pa so ponavadi podobna kot na tistem kvizu.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Vzames si mal casa in preberes prilozeno skripto pa bos vedu odgovore na vprasanja pa mogoce se bos kej novga naucu.
          Sometimes making the right move isn't enough, but there is always another hand!

          Comment


          • #6
            samo res, če ne poznaš tistih osnov, da bi kviz rešil brez da bi prebral literaturo, potem nikar kar ne išči odgovorov po netu ampak si tiste skripte vsaj preberi.
            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

            Comment


            • #7
              ni mi jasno,zakaj pustite delat reklamo za druge sajte?

              Comment


              • #8
                Najbol je prebrat ja, jst sm isto na začetku jokal, ko mi ni ratal rešit kviza pol sm se pa ubistvu kr dost nauču ko sem prebrau

                Comment


                • #9
                  Pozdrav,
                  mam problem pri večini ponudnikov, ki jih hočem sprobat (titan je zadnji), ...vglavnem, ko downloadam, mi antivirusni program ne spusti naprej, ...ravno na koncu javi napako, ....pa ta težava se dogaja na večih sajtih, ...any ideas?

                  Comment


                  • #10
                    karioka32 wrote: mam problem pri večini ponudnikov, ki jih hočem sprobat (titan je zadnji), ...vglavnem, ko downloadam, mi antivirusni program ne spusti naprej, ...ravno na koncu javi napako, ....pa ta težava se dogaja na večih sajtih, ...any ideas?
                    Karioka, men se je tud to dogajalo, pa sem izklopu antivirusni program za tačas, ko sem downloudu, pol sem ga pa nazaj vklopu in je delalo normalno. Probaj to.
                    lp
                    Give fish a chance.

                    Comment


                    • #11
                      citroncek wrote: [quote=karioka32]mam problem pri večini ponudnikov, ki jih hočem sprobat (titan je zadnji), ...vglavnem, ko downloadam, mi antivirusni program ne spusti naprej, ...ravno na koncu javi napako, ....pa ta težava se dogaja na večih sajtih, ...any ideas?
                      Karioka, men se je tud to dogajalo, pa sem izklopu antivirusni program za tačas, ko sem downloudu, pol sem ga pa nazaj vklopu in je delalo normalno. Probaj to.
                      lp
                      Aha, kul pol je to, ...bom probal. Hvala!

                      Comment


                      • #12
                        tinluca wrote: ni mi jasno,zakaj pustite delat reklamo za druge sajte?
                        Se tisti ko majo denar nebojo šli na takšno reklamo
                        Nej še tisti mal uživajo ko nimajo 0 denarja in bi radi probali igro z tapravem denarjem :P ki je seveda free
                        <strong>We don't drink and drive, we smoke and fly!</strong>

                        Comment


                        • #13
                          Javno dajat linke do drugih affiliatov pa ni nekako fair play...
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            ta freemoney je majhen delež tvojega kreiranega rake-ja. več potegneš če nakažeš začetni kapital sam garantirano...
                            na pokerpro najdeš boljši dil 100%

                            Comment


                            • #15
                              Am tako bom reku. tega tukaj ne promovirajo vsaj jaz tega nisem zasledil tega tako da jim načeloma ne delam nobene škode in lahko dam tudi ne aff link sam ne vem s čim škodujem nekomu če imam tudi jast neko malenkost.
                              Drugače pa vsekakor je bol profitabilno če igraš z svojim denarjem samo na začetku jest nisem imel ne kartice ne neke želje da bi ob svoji neizkušenosti igral s svojim denarjem. Tako da je to neka idealna možnost da vidiš kako je igrati z real money in ne play money in tudi tvegaš ne ničesar svojega.
                              Tako da to ni za pro igralce ampak za tiste ki bi samo probali igrati in da vidijo kako je.
                              Drugače pa čast in slava pokerpro sajtu in če admin meni da starani s tem škodujem lahko mirno dostrani ali pa reče meni in bom povs odstranil.

                              Comment

                              Working...
                              X