Announcement

Collapse
No announcement yet.

Začetki.....

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Začetki.....

    Lp.
    Neki se trudm začenjat mal poker špilat. Sicer zaenkrat sam freeroll turnirje če mi bo uspel kej nabrat. Zaenkrat sm odigral sam unga genspot na pokerstars. In mi je kr šlo dokler nism dobu v roke AA sm bil celo 8. smile...na turnu mi je še en A padu in sm bil zihr u svoj hand...pa mi ga je požru flush...sploh ga nism predvidu, k so bli to moj čisti začetki u bistvi...Na konc sm bil 36. Dobu sm 6$ u glavnem...itaq sm jih zagonu, tut napačne mize špilu in svašta...Zdej sm se mal bolj u to spustu...Mal preučujem tut igro drugih...tvoje filmčke sm že pogledu (neki) pa od Chainreaction filmčki morm rečt d so mi zlo pomagal mal prepoznat možnosti itd....
    Sicer sm si tut prebral neki, ampak se mi zdi d filmčki clo več povejo...
    Ni mi pa jasna enačba, kako zračunaš, kolk boš betnu...Če mi lahk o tem kej razložš...Odloču sm se da bom te freerolle za slovence odigral na pokerstars...pa bomo vidl če bo kej...sicer glihkar igram smile pušil z QQ..flop JXJ X X....u glavnem on je mel tris u jackih...spet nism predvidu...ok sm pol "dobr" play odigral s trisam v jackih tak d me je en nazaj mal nafilu...
    U glavnem sm čisti amater...mal me zanima kak bi bli tvoj pointerji...Ktera knjiga recimo...pa da ni preveč zahtevna za začetnika...tele matematične stvari kak se izračunajo beti, preflop beti.....Če se ti da seveda...
    Lp, hvala
    P.S. tut od drugih odgovori so dobrodošli, na pjera je naslovljen, ker sm mu najprej na pm poslal .lp
    Bad beats, suckouts, and lucky catches for my opponents are an essential part of game.<br />[br]If bad players couldn't occasionally get lucky and win, there would be no poker games worth playing. (Phil Gordon)

  • #2
    Mene tut te matematične stvari zanimajo, sicer gledam na to kot če stavi več kot 50% pota potem verjetno ima nekaj močnega na občutek pač..

    Comment


    • #3
      za začetek je najboljša knjiga Small Stakes Holdem od Eda Millerja! to preštudiraj najprej in boš našel vse odgovore na tvoja vprašanja!

      Comment


      • #4
        Mene pa zanima katero poker igralnico priporočate?
        Po včerajšnjem posvetovanju s kolegom ki igra poker že več let in sem mu omenil da bi začel na FTP, mi je odsvetoval ker bi naj bili tam igralci zelo TIGHT in tudi ne dajo nič v pote.
        Razlog, da se zanimam za FTP je rakeback,odlični user interface ter mali miljon odličnih turnirjev, ter seveda dober VIP shop.
        Pogoj, da si premislil za drugo igralnico je ta, da ima rakeback ter dobre turnirje izgled pa bi že nekako požrl ampak CD poker ter TITAN mi je preprosto grdo vse skupaj.
        začetni bonus pa mi niti ni toliko pomemben, ker bom naložil samo enih 100$.
        nekako sem zoožal izbiro na FTP, BF, NoIQ ali še kaj drugega?
        v pokerpro.si ekipi pa kar prevladuje BF razlog za to ?
        In the game of life, women are the rake.

        Comment


        • #5
          BF prevladuje zato ker dobiš tam praktično najbolj ugoden deal (vpršaaj pjera, saj ti bo povedal). Na FTju je sicer 2x toliko igralcev ampak se mi zdi, da so igralci v splošnem malo boljši v primerjavi z BF.
          u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

          Comment


          • #6
            Razlog za BF je, ker imajo najboljši deal Mimogrede... BF=Titan=CD Poker=iPoker mreži. Vsi softwari so bolj ali manj enaki, samo barvne kombinacije so druge
            Drugače bi pa sam priporočal PokerStars. Res pa da ni rakebacka. Ampak s 100$ BRja tako in tako ne boš delal ne vem koliko rejka
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              vem da ne ampak za začetek ti je tudi tisth 5$ dosti :P
              In the game of life, women are the rake.

              Comment


              • #8
                Je pa rejkbeck, ko prideš do supernove, in to lepši kot na FTju, če ti pa rata do supernove elite, pol pa maš verjetno daleč najboljši deal.
                Ok šalo na stran, ker tega ne boš dosegel tak ohitro. Definitivno se ti splača igrat an sajtu, kjer dobiš največji rakeback ali pa na začetku kjer najhitreje clearaš bonus, sploh pri tako malem BRju je pomemben vsak $ ki ga dobiš in zato starsi po mojem niso njegova najboljša izbira. Razen če bo tam tako dolgo, da cleara first deposit bonus - ki ga res hitro clearaš btw, sploh če igraš sngje.
                u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                Comment


                • #9
                  Starse jaz ne priporocam dokler se ne igra malo vec da s elahk pride do supernove sploh ce igras nizke limite, ker rake back je velik sploh nizke limite. Jaz spilam NL10 in na mesec nasopam vsaj 200$ rake backa kar pa ni malo za zacetnika a.
                  FTP ni slaba izbira ima fajn first deposit bonus SNGji nizke lvle so pa povsod isti vec ali manj kakor sem igral. Par igralcev, ki ve kaj dela in par, ki pac ne.
                  Lahko bi tudi razmislu o Ongame(tukaj je to Goalwin, Eurobet je pa se dost drugih). Malo manj igralcev kot FTP in malo vec kot ipoker bi rekel.
                  Pa Party poker ima tud fajn first deposit bonus sam nizke lvle SNGji(do 3$) imajo prevelik fee rabis vsaj 5$ igrat
                  F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                  Comment


                  • #10
                    slikec wrote: Lahko bi tudi razmislu o Ongame(tukaj je to Goalwin, Eurobet je pa se dost drugih). Malo manj igralcev kot FTP in malo vec kot ipoker bi rekel.
                    iPoker Network je večji kot Ongame Network če pogledamo po številu igralcev, edino če si mislil ekskluzivno SnG-je, kar pa najverjetneje ti bol veš.

                    Comment


                    • #11
                      pjer wrote: za začetek je najboljša knjiga Small Stakes Holdem od Eda Millerja! to preštudiraj najprej in boš našel vse odgovore na tvoja vprašanja!
                      Mogoče kdo ve kje bi se jo dal brezplačno dobit na netu, ker v knjižnici se je menda ne da dobit?
                      EDIT: Najdel sem celo verzijo knjige na netu, brezplačen prenos, če je dovoljeno linke limat tu ga bom nalepil, drugače me tisti, ki rabite kontaktirajte prek ZS.

                      Comment


                      • #12
                        Na partisu mas cez 100poker knjig vse skupaj na izbiro tudi to. ni problem jih downloadat, problem jih je prebrat
                        F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                        Comment


                        • #13
                          slikec wrote: Na partisu mas cez 100poker knjig vse skupaj na izbiro tudi to. ni problem jih downloadat, problem jih je prebrat
                          Ne vem če je to problem, jz želim poker igro v naslednjih letih naštudirat kar se da, tako da mi je ne bo niti najmanjši problem prebrati ...

                          Comment


                          • #14
                            anze88 wrote:
                            Ne vem če je to problem, jz želim poker igro v naslednjih letih naštudirat kar se da, tako da mi je ne bo niti najmanjši problem prebrati ...
                            Volja je, vsa čast jst si pa moram tiskalnik nabavt, ker se mi jih tkole prek adobe readerja neda brat

                            Comment


                            • #15
                              Lep pozdrav, ...
                              mam podoben problem, vglavnem sem še v fazi freerollov in majhnih BI, ...zanima me kje na kakih BI se splača igrat, kje bi lahko nekoliko nafilal moj bankroll??
                              Včeraj igram celo noč, ...nekaj lepih rezultatov, a takoj spusim potem en BI turnir;
                              Tournament name Start date Place Tournament buy-in Player buy-in Win iPoints Earned
                              $5,000 GP SPEED Rebuy 2009-04-23 13:55:41 173 $3+$0.30 $9.30 $0 4.50
                              April Freeroll Fever 2009-04-23 03:00:21 4 $0+$0 $0 $8 0
                              April Freeroll Fever 2009-04-23 03:06:34 3 $0+$0 $0 $2.50 0
                              April Freeroll Fever 2009-04-22 23:22:11 5 $0+$0 $0 $5 0
                              Slovenija $100 Freeroll Sre 2009-04-22 21:40:38 17 $0+$0 $0 $1.20 0
                              Vglavnem freezout, to je prvo, pa max. 200 igralcev.

                              Comment

                              Working...
                              X