Announcement

Collapse
No announcement yet.

V kateri online igralnici začeti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • V kateri online igralnici začeti

    Približno 2 leti nazaj sem prvič igral online poker na Betfriendsih, potem sem pa nehal.
    Rad bi spet začel, pa me zanima kateri online ponudnik bi mi bil najboljši glede bonusa in pa še posebej rakebacka. Za začetek nameravam naložiti malo denarja (max 50€), igral pa bi na najnižjih limitih. Najraje igram sit and go turnirčke za majhen buyin (1-2$), pa malo tudi cash game.
    Hvala za odgovore,
    Marko

  • #2
    Glede na to, da bi naložil malo denarja, lahko pogledaš tole ponudbo, kjer nudimo začetni kapital.
    Poker770 je recimo na isti mreži, kot je bil BetFriends.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Tole mi je pa zelo všeč, mislim da si bom kar naredil account na Poker770.
      Hvala.

      Comment


      • #4
        Corey, a omejitve pri Poker770 veljajo neomejeno do prvega lastnega depozita, ali so omejene tudi z višino BRja oziroma z zbranimi točkami? Zakaj so pa blokirani dostopi do turnirjev? Btw, saj vem da bi moral sam pogledat, ampak sem bil nekaj časa odsoten in bi ob priliki kar tu vprašal - ali je registracija na pokerprosolo z namenom nadaljne registracije na poker770 brezplačna in neomejena?

        Comment


        • #5
          Škoda ker ni full tila pod začetnem kapitalu
          If, after the first twenty minutes you don't know who the sucker at the table is...it's you.

          Comment


          • #6
            Živjo mene pa zanima ce si lahko prenesem denar iz PKR na kaksen drug poker?? (fulltilt ali poker770?)

            Comment


            • #7
              ja če misliš zdej da bi prenesel keš iz ene v drugo se ne da ampak če maš cash na pkr naredi cashout pa si nakazi pač na novo igralnico
              "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

              Comment


              • #8
                Thx! Zanima me pa še na katerem online pokru igraste (večina)?

                Comment


                • #9
                  na "rigged pokru"
                  sry
                  Sex, droga in gajba Zlatoroga

                  Comment

                  Working...
                  X