Announcement

Collapse
No announcement yet.

Izbira poker strani

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izbira poker strani

    Danes sem si nakazal denar na moneybookers in sedaj imam cca. 3 dni časa da zaključim z izbiro kje bom igral.
    izbira je bila med FTP, NoiQ, betfriends in goalwin in sem zaradi slabega softwara oz. nezmožnosti ročnega zmanjševanja miz prišel še samo na FTP in NoiQ.
    NoiQ
    +dober software
    +rakeback + dober VIP
    +dober začetni bonus
    +slabša konkurenca
    +-igra v €
    -malo igralcev
    FTP
    +dober software
    +rakeback
    +dober začetni bonus
    +veliko turnirjev
    +veliko igralcev
    -boljša konkurenca
    Če sem se kje zmotil me kar popravite.
    Zanima me če se pozna da je "samo" 10k folka na noIQ, da potem ne igraš nonstop z enim in istim folkom?
    Če je res razlika med igralci na FTP ter NoiQ?
    Koliko pik se da nabrat na NoiQ na limitih 0,05/0,10 z recimo 10k handi na mesec?
    In the game of life, women are the rake.

  • #2
    Pri tebi NoiQ število igralcev nebi smelo imeti velikega vpliva, saj večina igralcev igra na teh limitih, tko da z malo table selctiona lahko zbiraš mize kjer niso regularci. Rakeback in promocije nasplošno so na noiq dobre.
    FTP ima super softweare, večje število igralcev. Glede kvalitete igralcev na teh limitih bi rekel da je ista kot na NoiQ. Rakeback je 27% in je dealt, kar pomeni da nerabiš biti v potu da prejmeš rake, vendar sem slišal od nekaterih članov da je rake dokaj velik na nižjih limitih. Glede rakebacka na FTP je najslabše to da čisto vse odbijejo od rakeback, stroške nakazila, če kupiš kaj v shopu itd.
    Osebno bi se raje odločil za NoiQ, če bi igral NL10.

    Comment


    • #3
      Odloči se za FTP in to za okoli 300$ potem imaš časa 90 dni da pospraviš bonus poleg tega ti tedensko priteka rakeback. Bonus se ti nakazajue po 10% torej ga dobiš izplačanega procentualno % od 10-100%. Ta bonus je vezan na točke,ki jih nabiraš med samo igro. Najbolje jih je nabirati med 21h-23h, ko poteka happy hours in se štejo dvojno. Nekako sem zračunal, da v tem času dobivaš 70-75% (bonus+rakeback), kaj je VRHUNSKO, pa še software imajo odličen in ogromno miz. Pa še točke ti ostanejo za nakup raznih stvari.
      lpT

      Comment


      • #4
        začetna bonusa sta si na obeh straneh povsem primerljiva oz je na NoiQ še boljši :P
        ta začetni bonus pa se tudi da kar hitro izpolnit vsekakor pred 90 dni :P
        sem pa si nakazo 300$ ja oz. 225€ če bom začel na NoiQ
        In the game of life, women are the rake.

        Comment


        • #5
          Če se boš odločil za NoIQ si ovbezno prestavi z VIP sistema rakebacka na fiksni rakeback, ker je na micro limitih veliko večja vrednost slednjega. Pri fiksnem 30% rakebacku bobiš za 300 pik 45 eurov nazaj, po navadnem sistemu pa 25 eurov, kar je na teh limitih občutna razlika. Pošlješ jim mail in je to to.

          Comment


          • #6
            Luka27 wrote: Pošlješ jim mail in je to to.
            Če si pred kratkim odpru NoiQ račun oz. boš, potem ne rabiš pošiljati maila, saj vsi novi igralci, ki odprejo NoiQ poker račun na naši strani prejmejo fiksni 30% rakebacka, brez pošiljanja mailov.

            Comment


            • #7
              Še par besed o NOIQ. Rakeback si naštimi na fiksnih 30% obvezno, k precej več dobiš. Js igram NL10 in počas NL20, na teh limitih je ogromno igralcev tko da ni straha, da si neb najdu miz. Igra je kar precej soft, pripomore dejstvo da je ogromno italijanov na tej strani. Edin omaha je že na PL20 kar precej dobra, v primerjavi z Ipokrom kjer sm tud omaho žgal, je vsaj 30% boljša igra na NOIQ.
              Aja, pa pri softwaru tist plus ni lih najboljša ocena. Res lahk nastavlaš mize po velikosti, sam zna pa vsake tuk cajta brez pravih razlogov vse skup zmrznt, sicer se mi zdi da se to vse redkeje dogaja, sam vseen. Še ena pomankljivost da PT3 in HM ki jih lahk zloudaš s torent strani ne delata na entractionu, edin beta verziji obeh programov podpirata NOIQ, je pa nakup licence za nas microstejkarje kar precejšn zalogaj.
              Pa še en minus so pomoje turnirji ki so precej slabi, tko da za to si kak drug sajt izber.
              Konc koncev bi pa reku, da je za igranje mikrostakov NOIQ mogoč najboljša izbira. Tko da ti toplo priporočam to izbiro, povr vsega maš pa še zlo močne pokerpro cash race, kjer si lahk v igri tud na teh limitih, ča pač velik grindaš.
              Se vidmo za mizami
              I love Pandas, there so chill.<br />[br]They're like "Dude, racism is stupid. I'm Black, White, and Aisan. And everyone loves me. Cause I'm a panda. So stop the hate and start the love, man."

              Comment


              • #8
                Mene glede software-a dost moti, da ko potrjuješ na novi mizi kolk keša boš dal gor, vse ostale mize zamrznejo in dokler ne potrdiš sploh ne morš dostopat do drugih miz, sej je malenkost sam če že maš dost miz odprtih te lahk fajn znervira ko se nardi akcija na drugih mizah. Pa hand history je katastrofa

                Comment


                • #9
                  hja sem vido zdaj da je potrebna beta ja, se pravi full verzija ne špila oz. nebo dokler ne pride 1.09 ven?

                  By the time 1.09 launches, likely in early June, we should also have Table Scanner ready to be launched.
                  In the game of life, women are the rake.

                  Comment


                  • #10
                    Danes prihaja ven PokerTracker 3 promocija na NoiQ pokru - vse bo napisano pod promocije n naši strani.
                    Sam povzetek: vsak igralec, ki bo na noiq naredil 300 pik, ga prejme đabe poleg vseh rb in first dep. bonusa ter cash raceja.

                    Comment


                    • #11
                      pjer wrote: Danes prihaja ven PokerTracker 3
                      vse lepo in prav, ampak:
                      Naj se gre solit PT3 :lol: če ne morem instalirat ne PT3, HM :P Tko da še kr vztrajam pr igri brez pripomočkov
                      lp
                      Give fish a chance.

                      Comment


                      • #12
                        Cool ceprav mam HEM PT3 zastonj tud ni slabo k PT3 ce se prav spomnem racuna obe vrsti raka(Dealt in Contributed) kar je super za primerjavo
                        Mam pa nekaj vprasanj glede NOIQ poker in sicer:
                        - first deposit bonus(od sedaj naprej FDB) ali vpliva na rake back ali ne? Pac je med tem FDB + 30% rake back ali skupaj 30%
                        - so te promocije (http://www.pokerpro.si/ponudba/noiq-poker/promocije/) dodaten kes poleg rake back in FDB?
                        Recimo dam primer da polozim na NOIQ 500€ in v prvem mesecu naredim 2000pik kar pomeni da sem naredil 1k$ rake in prisel v step 3 v VIP lestvici kar ce se vse sesteje dobim nazaj 300€(30% rake back)+200€(FDB)+300€ za VIP lvl kar skupaj znese lepih 800€ oziroma ta mesec 80% rake back Pa se PT3 naj bi dobil
                        Kasneje ko pa pa ne bi imel FDBja vec pa se vedno lepih 600€ oz. 60% rake back?
                        Pa se mogoce dobil kej na kakem rake racu zraven?
                        K ce je to res pa da imajo ob vecerih 12k igralcev morm vsaj poskusit kako imajo tam ce ne drugega,
                        slikec
                        F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                        Comment


                        • #13
                          Glede FDB-ja ne vpliva na rakeback. Glede rakebacka maš pa možnost 30% fiksni rakeback ALI Vip Program (kjer po lestvici lahko dobiš do 45% rb). Torej fiksni rakeback in Vip program nemoreš združiti.

                          Comment


                          • #14
                            a te ni 33% rakeback + še VIP cash za pike?
                            In the game of life, women are the rake.

                            Comment


                            • #15
                              Se pravi ne rabiš nič posebej nastavljat če želiš teh 30% rakeback

                              Comment

                              Working...
                              X