Announcement

Collapse
No announcement yet.

ongame in bwin nateg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ongame in bwin nateg

    Pozdravljeni,
    jaz upam da s tem ne kršim pogojev tega foruma in me moderatorji zato ne bodo zbrisali, vendar moram povedati svoje mnenje, ki sem ga doživel.
    Na bwin sem prašal ljudi, če lahko igrata dva prijatelja med sabo - odgovor je bil DA, lahko igrata.
    Moj prijatelj je bil doma v lj, jaz pa v ng.
    Tam imajo možnost, da lahko poiščeš prijatelja in seveda sem ga poiskal.
    Igrala sva skupi, in jaz sem ga seveda premagal. on je imel na računu $30 jaz pa okrog $20.
    Igrala sva na mizi 2/2.
    Danes oba ugotovila račun je bil blokiran.
    Se pravi v tem primeru, če ti povabiš prijatelja in ga premagaš te blokirajo???
    Gledal sem tudi druge forume in imajo vsi zelo slabe izkušnje z ongame in bwinom.
    Kaj sva naredila narobe?

  • #2
    Pa si ga premagu, al si ga "premagu" . Sta igrala tko k bi proti drugim, al sta hotla keš iz njegovga računa na tvoj spravt? Drugmu načinu se reče chip dump in od keša se poslovita. Če pa prvi vama pa še mogoče odklenijo

    Comment


    • #3
      Ja res je. Sami židi. Dol z Ongajmom!!! Če hočeš na bwinu zmagovat, ne smeš znat igrat pokra pa any two off ti bo u river dal nuts če se obnašaš ko fish.
      Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

      Comment


      • #4
        Ja verjetno so mislili da gre za chipdumping...piši še enkrat na support in razloži zadevo.
        "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

        Comment


        • #5
          in v čem je problem če igrata 2 kolega HU??? Nebi reko če bi blo z istega IPja. Pa še to se da.sej na PS no
          edit: aja, HU ne, ok

          Comment


          • #6
            čaki ne razumem.
            se pravi jaz dobim enga gor ki ga sploh ne poznam in mu hočem kao dat denar na račun, blokirajo mene in njega? čeprav on ni kriv?
            če bi blo z istega ipja ampak tipo je bil iz lj.

            Comment


            • #7
              Prenos čez mizo ni dovoljen. Če sta to nardila je baj baj keš. Edini način da to lahko narediš regularno je p2p prenos a ne vem če majo na GW to opcijo, ker tam nimam računa. Kot že prej omenjeno je chip dumping prepovedan (pranje denarja, financiranje teroristov,...). Sicer ne vem če dobiš ˝ground to air˝ missille za 50$ ampak jbg, tko to je.... :P
              Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

              Comment


              • #8
                bbosstjan mi lahko o tem malo več poveš?
                torej jaz enega igralca tam gor sploh ne poznam, al je iz katere koli države. za denar mi ni mar. odločim se da bom nekomu blokiral račun,torej to naredim tako da enostavno višam višam in dajam odstop... in zdej bodo tudi njemu zaprli račun tudi če je ta igral pošteno?

                Comment


                • #9
                  Pred kratkim sem igral z enim, ki je zaradi disconnectiona zgubil velik pot. Hotel sem biti fair in sem (ko se je reconnectal) mu rekel naj shipne next hand in da bom foldal bet v velikosti prejsnjega pota...
                  Upam, da se nebodo zdej se na to napicli

                  Comment


                  • #10
                    kje si to igral in kdaj?

                    Comment


                    • #11
                      programer wrote: odločim se da bom nekomu blokiral račun,torej to naredim tako da enostavno višam višam in dajam odstop... in zdej bodo tudi njemu zaprli račun tudi če je ta igral pošteno?
                      Načeloma lahko pride tudi do tega, a vsekakor bi/bojo preverili kako in kaj je na tem. ČE bo videt, da si ti stavil 70% tvojega stacka, on je rejzal na 95% efektivnega stacka nakar si porinil AI z 72off on pa je držal v roki AA pa ti je vseeno foldal, mislim, da ni treba bit genij, da bi ugotovil da zadeva mal smrdi, ali?????
                      Genius may have it's limitations, but stupidity is not thus handicapped... =)

                      Comment


                      • #12
                        midva sploh nisva rejsala v tem je problem. igrala sva normalno. no enkrat je bil raise pol ne več. niti dogovarjala se nisva. bwin napiše vaš račun je zaprt in ga ne bo več možno odpreti. kaj so prizadeti? a da povem nisem edini to jih je na stotine ki jim to delajo.
                        recimo moj frend ne ve dosti od pokra sva pa probala ne ve niti dosti od kart. ne morejo ti kar zapret accounov na nepošten način. če jim pišeš dobiš odgovor da ti glede računa ne morejo več posredovati informacij... en k je zaslužu jurja na dan s tem so ga tudi blokirali in denarja nočejo več vrnit...
                        mislim ne vem ku je to možno. aja pa še to naj povem tiste igre ki jih ma bwin na backgammon naj ne omenim tam ni rejsanja in podobno pa te lih tko blokirajo, je pravu frend da so ga lih tko blokirali pa sploh ni poznam uporabnika! saj oni niso v zgubi oni od tega dobijo tudi provizijo in res ne vem zakaj blokirajo.

                        Comment


                        • #13
                          (pa s tem ne mislim samo ta primer...
                          v mislih sem imel npr. primerjave EV skozi 1M handov pri ongamu / Starsih... ali kaj podobnega, sej mislm da razumete point)
                          kaj si s tem mislil? kakih starsih?

                          Comment


                          • #14
                            pr bwinu so ful strogi
                            jz sn igral od 17 leta tam pa sn dal withdraw ko sn bil mal čes 18, pa so mi doživljensko zaklenal account, pa tut nikol se ne bom mogu prijavit več .. so mi pa vrnal vse denar, ki sem ga imel na accountu

                            Comment


                            • #15
                              programer, sorry, svoj post sm zbrisal, sploh nism prebral teme, .. prebral sm zadnje dva posta in nekako mislil da govorite o drugem...
                              upam da urediš zadevo
                              lp

                              Comment

                              Working...
                              X