Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nesposobneži na Enet networku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesposobneži na Enet networku

    To je sad/funny story ki naj bo tudi opozorilo za druge.
    Danes so mi med igro zaprli račun, ker naj bi pršlo do nevem česa. Seveda so rabli 5 ur da so mi odgovorili, ampak najboljši je njihov razlog.
    Na moji mizi je bil tip z istim nickom kot je moj, sam z drugega skina na enetu, torej ni čist isti nick.
    In zdej so me z Eneta obtožli colludanja z tipom. Sm jim napisal da zakaj to mislijo, in mi odpišejo da "vejo da sva oba iz SLOVAŠKE" in da sigurno delava skupaj
    Mislim a je res možno da so taki idioti? Prvo kot prvo, zakaj bi si naredu isti nick na drugem skinu in se muču delat karkoli me tle obtožujejo. Srsly? In ne me jebat da ne znajo niti tej idioti ločit Slovenije od Slovaške... Fak ej...
    Pol mi pa napišejo da lahk igram naprej če se strinjam da se nikoli ne usedem s tem fišom na isto mizo ker mi bodo pol vzeli ves dnar in dokončno zaprli račun... Mislim kakšna fora pa je to? A naj se mu zdej izogibam al kaj?
    No, ko sm dubu ta mail (sm mal občutljiv na vso Slovenija-Slovaška zadevo) sm popizdu in jim napisal 3 maile v caps locku da kake mone so... Upam da se mi ne bo maščevalo, ker je blo in the heat of the moment bol kot ne...
    Sam keri idioti ej...
    Kakšne pravice mam sploh tle kot igralec?
    Please comment
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

  • #2
    Res ni treba tako burno reagirat. Logično da jim je sumljivo če je enak nick in tu jih zastopim. Italijani so bolj kot ne pr*uknjen narod, tako da jim geografija sigurni ni najboljše področje. Ne dvomim da se bo vse uredilo, tudi kaznovali te niso še nikakor, tako da je vse pod kontrolo.
    "Money won is twice as sweet as money earned"

    Comment


    • #3
      Eh, ne mi rečt da ti neb popizdu če bi ti sred sešna vrglo vn z nekimi klicaji in napisom da so ti zablokirali račun kjer maš pol BRja gor.
      Ker idiot bi si pa naredu dva enaka nicka? Misli wtf. Pa pol mi še napišejo kao " tokrat vam bomo oprostoli in celo dovolili igrat še naprej na tem nicku če se strinjate s tem da ne boste nikoli več igrali z ali kontaktirali tega igralca, če ne vam bomo trajno zaprli račun in vzeli denar".
      Kr neki. Pol se bom slučajno dal na waiting listo s tem tipom in predn bom zaštekau mi bojo vn vrgl
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment


      • #4
        Ne bit nor in se kregat z enimi k delujejo na crno lol Napisi jim razlago, ce nikakor ne dojamejo pa cashoutaj...
        P.S. njihov BBJ sistem je tudi smesen .. Prometa majo kr zadost, skoraj vse mize so BBJ sklad pa smesno nizek, pa mam obcutek da so kr fajn cukal za ta BBJ , sklad pa se je dvigoval za nekaj deset eur lol.
        [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

        Comment


        • #5
          Pogruntal sem da folk zanalašč jebe naroda kot sta slovenija in slovaška..mislim da folk s tem mešanjem zanalašč pretirava in temu je treba naredit konec!

          Comment


          • #6
            Greeggaa wrote: Pogruntal sem da folk zanalašč jebe naroda kot sta slovenija in slovaška..mislim da folk s tem mešanjem zanalašč pretirava in temu je treba naredit konec!
            Lol js predlagam da patrije pošljemo nad slovake, bomo hitr v vseh cajtngah...kkšn teden bojo pisal da je državlanska, pol bojo pa skapiral da gre zares mogoče nas še iz EU zabrišejo, da se rešmo tega euro sranja
            A so saj na enetu zdej že skapiral razliko?
            "To win at poker, you have to be very good at losing." <br />[br] - Tommy Angelo

            Comment


            • #7
              Potem ko sm jim napisal včiraj ;
              I'm from SLOVENIA not SLOVAKIA!!!!!!!! mi niso več odpisal; tudi moje geslo ne dela in se ne morm prijavt na račun. Awesome
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #8
                Razumem, da si alergičen na te zadeve, ampak agresija pri takih problemih ni nikoli pravi odgovor.
                Sploh se ni za igrat, če je v igri denar.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  CoreySteel wrote: Razumem, da si alergičen na te zadeve, ampak agresija pri takih problemih ni nikoli pravi odgovor.
                  Sploh se ni za igrat, če je v igri denar.
                  Ma sej vem... Mi je blo žal tkoj ko sm napisal... :/
                  Pa glih so mi vn vrgl 2 minuti po tem ko sm zgubu 2 BI... Bi me lahk vsaj mal prej, pol neb bil tok jezen :P
                  Dans pa kr nočjo odpisat... Blah
                  "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                  Comment


                  • #10
                    Končno sm zdej dubu odgovor;
                    Na vsa moja vprašanja so mi odgovorili to:
                    Sorry, i meant Slovenia, not Slovakia. And by the way, we unbanned you. Just play fair
                    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                    Comment


                    • #11
                      Ok, ta novi odgovor je pa triple LOL.
                      Sm jih vprašal da kako naj preprečim temu tipu se usede za mojo mizo da me spet ne benajo...
                      Pa mi tip odgovori: You can play with him on the same table, just play fair.
                      Prov to sliko bi jim poslal - opiše moje razmišljanje u nulo
                      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                      Comment


                      • #12
                        HAHAHA idioti

                        Comment

                        Working...
                        X