Announcement

Collapse
No announcement yet.

Forum počas odpira

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Forum počas odpira

    Se mi zdi da od kar je na vrhu baner oziroma reklama za Pik trgovino, se forumske strani bolj počasi odpirajo. Mogoče pa je vzrok kje drugje? Men se to dogaja tako v služib kakor tudi doma (povsod mam windows 7).
    Jz sm pa iberžnik!

  • #2
    Men dela super na telefonu in doma,tak da nwm ce je to krivo

    Comment


    • #3
      Skoraj ne verjamem, da je to zaradi pokerpik bannerja (par kb velik animiran gif). Lahko pa probamo..banner je odstranjen, pa malo poklikaj če se ti zadeva kaj boljše obnaša ?
      lp
      Mutzyy wrote: Se mi zdi da od kar je na vrhu baner oziroma reklama za Pik trgovino, se forumske strani bolj počasi odpirajo. Mogoče pa je vzrok kje drugje? Men se to dogaja tako v služib kakor tudi doma (povsod mam windows 7).
      To find yourself, think for yourself © Socrates 469 BC

      Comment


      • #4
        Na mojih prastarih PC-jih odpira normalno, tako da bi tut na kakih novejših mašinah z Win7 moral
        Ampak pri teh PC-jih nkol ne veš
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Huh bom se kr mogo z mutzzyem strinjat,razlika je ocitna,odpira dost hitreje,mogoce trenutno samo ampak klikam dans kr dost po forumu in zdaj res dela dost hitreje.
          Lp

          Comment


          • #6
            Zdej je precej hitreje odprlo.
            Jz sm pa iberžnik!

            Comment


            • #7
              Zarad te reklame se je vcasih tezko prijavit (gumb za prijavo ne prime) ce ga pritisnes predn se reklama nalozi pol se da...pol na tem delu ki ga zavzema reklama ko je odprta(k se zavihek odviha) se vcasih neda copy paste besedila na forumu narest,itd.....je kr neki bugov,k sm jih opazu te dni

              Comment


              • #8
                Drgač ni govora za tisto reklamo v zgornjem kotu (ta zna kdaj nagajat), govora je blo o navadnem gif bannerčku.
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  aha...ok,k una,k se odviha je katastrofa....hudo zgleda,sam k je tolk problemov zarad nje...zdj recimo sploh nemorem, odpret zasebnega sporocila,k zarad reklame ne prime gumb...itd...hehehe

                  Comment


                  • #10
                    Samo z miško pojdi preko reklame da se ti odpre in zapre in potem spet lahko klikaš po gumbih
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      na njo greš še enkrat pa gre,se navadiš
                      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                      Comment


                      • #12
                        pr men to ne pali...a jo lahk kako ugasnem?k desn klic na njo mi odpre nastavitve za reklamo(flash,itd)...
                        Al pa ce kdo pove,ukazno vrstico za sporocila....(pa pes dopisem,pa me mogoce vrze na sporocila) veste kaj mislm...
                        http://si.pokerpro.cc/forum/ POL PA TA DEL K PRIDE NAPREJ

                        Comment


                        • #13
                          http://si.pokerpro.cc/forum/misc.php...m&pmpage=inbox
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            Sm pogruntu,hvala...Z "TAB" tipko se premaknem na ikono sporocila in enter pol pa gre....hvala

                            Comment


                            • #15
                              alecgor: za spremebo ,osvežitev podobe foruma
                              imam pa en problem ko kliknem Moj račun > Prikaži > se odpre samo belo ozadje in ni nič no money no rake no rakaback no s. h. i. t.
                              thx
                              "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                              Comment

                              Working...
                              X