Announcement

Collapse
No announcement yet.

čist je beden forum

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Forum je za super! Je par epic threadov, novice pa so od črnega petka dalje tak bolj boge. Ni več epic battlov na HighStakes ipd...
    Par članov "popopra" forum, da ga moreš brat če ne nisi zdrav pokeraš
    Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

    Comment


    • #17
      gledekvalitete člankov pa bomstopil v bran odgovornim:
      težko bo pokerpro.cc financiral potovanje recimo jeklenega, na finale EPT v monte carlo, da bo le-ta napisal svoje poročilo, svoj članek, da bo naredil intervju s katerim od top playerjev.
      vseskupaj stane, slovenija pa je tako majhno tržišče, da se kaj takega ne da financirati.
      mogoče bi se dalo kaj narediti glede live eventov, ampak spet naletimo na težavo:
      turnirji z buyini nad 100 ojrof so slabo obiskani, iz turnirjev z buyinom 35 ojrof pa bi bilo smešno poročati.
      moj konkretni predlog:
      mogoče bi lahko naredili daljšo serijo satelitov, kjer bi začeli z BI okrog 5 usd, pa bi se čez celo leto za finale, ki bi potekal live in bi imel BI okrog 500 ojrof nabralo lepo število igralcev.A imam spet pomisleke, da ne bi uspelo, saj sem že velikokrat doživel, da so si ljudje dajali karte za live turnirje izplačati v kešu, saj je bilo teh 500 ojrof, ki jih je dobil, zajeten kupček njegovega BR in bo tak igralec za teh 500 ojrof raje odigral 45 turnirjev z Bi 11, ali pa 100 z Bi5, ali pa 2x Sumday milion in še bi mu ostalo....
      poleg tega je tukaj še ta faktor, da udelležba na live turnirju potegne za sabo še druge stroške.
      pa tudi če pogledaš po ostalih evropskih državah:
      nemško tržišče je 40xvečje od našega, pa nimajopametnega foruma.
      don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

      Comment


      • #18
        pizdit, kritizirat zna vsak a si pomislu da je forum bedn zaradi takih kot si ti ki samo berejo, dajejo bedne komentarje itd brez da bi kaj naredili v prid foruma ? nisi dobr v pokru ? vseeno lahko narediš projekt na nl2 kako se učiš igrati ki bo zanimiv za bralce in s tem pripomoreš k boljšemu forumu a ni tako ?
        zakaj bi se ljudje trudili pisati svoje projekte, bloge, izive itd ce noben drugi ne pise nic pametnega rajs gremo vsi na 2+2 pa bo.. neverjetno.. bodmo srečni da imamo tako dober slovenski community ne pa kritizirat še to kar imamo
        easy to criticize hard to do yourself
        lp
        “Life is 10% what happens to you and 90% how you react to it” - Charles R. Swindoll

        Comment


        • #19
          maliprofi wrote:
          pa tudi če pogledaš po ostalih evropskih državah:
          nemško tržišče je 40xvečje od našega, pa nimajopametnega foruma.
          Ehm... pokerstrategy.de?
          <a href="http://www.partygamesplanet.com/">Party igre za vse priložnosti in vse starosti</a> <--- Prosim lajkajte

          Comment


          • #20
            pokerstrategy.com je res samo prevod nemške .de strani....
            ne vem pa, kako je z intelipoker.de
            tja sem se prijavil, ko sem odpiral "nemški" PS račun.
            ampak se s kakšnimi 2+2, cardrunersi in ostalimi nemoreniti približno primerjati.
            AMPAK PUSTIMO ZDAJ DRUGE!!!!!
            Gremo kurcat nesposobnežev iz pokerpro.cc strani, ki niso sposobni niti pravilno prebrati IP številkuporabnikov in potem nedolžne ljudi, čigar imen ne smemo večimenovati, obtožujejo, da seskrivajo za tujimi nicki in delajo sranje po tem forumu.
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • #21
              maliprofi wrote: pokerstrategy.de je samo prevod angleškojezične .com strani.
              Ni res, ravno obratno je.
              PokerStrategy.de je preveden v .com.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #22
                CoreySteel wrote: [quote=maliprofi]pokerstrategy.de je samo prevod angleškojezične .com strani.
                Ni res, ravno obratno je.
                PokerStrategy.de je preveden v .com.
                saj to sem jaz napisal.....
                mater,stari, pa kaj danes s tabo?
                najprej zmešnjava z IP, sedaj paše ponarejaš moje izjave.....
                fak ej, začni jesti rdeče meso, pa čokolado.....
                don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                Comment


                • #23
                  maliprofi wrote: [quote=CoreySteel][quote=maliprofi]pokerstrategy.de je samo prevod angleškojezične .com strani.
                  Ni res, ravno obratno je.
                  PokerStrategy.de je preveden v .com.
                  saj to sem jaz napisal.....
                  mater,stari, pa kaj danes s tabo?
                  najprej zmešnjava z IP, sedaj paše ponarejaš moje izjave.....
                  fak ej, začni jesti rdeče meso, pa čokolado.....
                  fant je pozabil končat dieto...
                  be good, be better, be Governor of Poker

                  Comment


                  • #24
                    solznica wrote: @Corey-nekaj predlogov:
                    - članki bi lahko bili aktualnejši, denimo brez kopiranj ostalih pageov
                    - pogrešamo denimo neke strokovne analize situacij, handov,
                    -manjkajo promocije live eventov
                    -manjka organizacija live eventov z vaše strani
                    -manjkajo challengi in battli med igralci....
                    samo za začetek
                    -
                    -o čem bi pisal članke, da bi zadovoljili tvoj okus?
                    - za to bi mogli skrbeti igralci oz. uporabniki foruma in ne admini. Je pa to cilj foruma in se k temu teži, a če folk ne sodeluje,nima smisla.
                    - promocije so prisotne, če jih ti ne vidiš, niso oni krivi
                    - live eventov se ne splača delat, ker so zmeraj pizdarije
                    - to pa obstaja in ne trdi nečesa,kar ni res, ker je to kaznivo dejanje

                    Comment


                    • #25
                      prlek wrote:
                      - to pa obstaja in ne trdi nečesa,kar ni res, ker je to kaznivo dejanje
                      159. člen KZ-1

                      Comment


                      • #26
                        @ prlek
                        če komu očitaš, da je storil kaznivo dejanje, si prav tako storil kaznivo dejanje.
                        jaz tebi tega ne očitam, ampak te na to samo opozarjam.....

                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • #27
                          kaj pa če ga obtožim?

                          Comment


                          • #28
                            Čak,a je tu še igra,al je že konc borbe
                            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                            Comment


                            • #29
                              Vsi, katerim sem sporočilo odstranil (bilo jih je 27), ste dobili po eno kazensko točko!
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment


                              • #30
                                brt wrote: : D
                                kaj zato ker se režim kot butelj tud dobim kazensko točko?
                                nope,baje se nam od rakebacka odbije za odškodnino..
                                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                                Comment

                                Working...
                                X