Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mozzila firefox in piškotki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozzila firefox in piškotki

    Danes mi je nehal delat delat normalno pokerpro stran na mozzili.Ko se prijavim piše da je prijava uspešna potem pa napise tole: Prijava je bila uspešna, ampak piškotek ni bil poslan. Prosimo preverite Vaše nastavitve in če je možno, vklopite piškotke za spletno stran.
    Sam nisem noč spreminjal ,mi je pa hecen da v IE dela v mozzili pa ne.

  • #2
    Pri meni je že vsaj en teden popolnoma ista zgodba. In zdaj moram Chrome prižgat če hočeš na PokerPro.
    "Money won is twice as sweet as money earned"

    Comment


    • #3
      lol,itak me zato ni že en tedn na forumu
      Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

      Comment


      • #4
        domen2991 wrote: Danes mi je nehal delat delat normalno pokerpro stran na mozzili.Ko se prijavim piše da je prijava uspešna potem pa napise tole: Prijava je bila uspešna, ampak piškotek ni bil poslan. Prosimo preverite Vaše nastavitve in če je možno, vklopite piškotke za spletno stran.
        Sam nisem noč spreminjal ,mi je pa hecen da v IE dela v mozzili pa ne.
        Napaka je posledica varnostne zaščite pred ddos napadi s strani "hekerjev". Predlagam ti da sprazniš cache (v katerem koli brskalniku) in parkrat refreshas. Vsaj men je to pomagal, kajti zdaj ne dobim več tega opozorila.
        Drugače pa delamo na tem, da se tudi ta napaka odpravi.
        Skratka glede na okoliščine vas prosimo za razumevanje.
        Hvala

        Comment


        • #5
          Si bom sposodila kr tole temo. Dva dni imam že problem priti na pokerpro, sedaj mi je po dolgih mukah le uspelo, pa me zanima ali so na strani pokerpro težave ali bi morala jaz kaj nardit (ostale strani mi sicer normalno delajo)? Tudi sedaj mi vseh ikonc ne kaže, niti jih ne morem uporabit. Uporabljam pa IE.

          Comment


          • #6
            use bojo uzjel
            ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

            Comment

            Working...
            X