Announcement

Collapse
No announcement yet.

problem z knotaktiranjem prek podpore in maila

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • problem z knotaktiranjem prek podpore in maila

    zanima me če ima še gdo problem z kontaktiranjem prek podpore ali maila,če ne zalaj imam jaz je narobe kaj z stranjo ali imam samo jaz ta problem.
    hvala za odgovor
    LP

  • #2
    Sumim da je problem v tem, da še nimaš dovolj objav (samo 2) nisn pa čist prepričan, če je ravno to krivo.
    Stay calm and keep playing.

    Comment


    • #3
      NoriDare wrote: Sumim da je problem v tem, da še nimaš dovolj objav (samo 2) nisn pa čist prepričan, če je ravno to krivo.
      Sam mislim, da bi do podpore moral priti, ne more pa pošiljati ZS se mi zdi. A ne gre tko nekak, morda se motim.
      Give fish a chance.

      Comment


      • #4
        citroncek wrote: [quote=NoriDare]Sumim da je problem v tem, da še nimaš dovolj objav (samo 2) nisn pa čist prepričan, če je ravno to krivo.
        Sam mislim, da bi do podpore moral priti, ne more pa pošiljati ZS se mi zdi. A ne gre tko nekak, morda se motim.
        Aja saj res vsaj do podpore bi pa res moglo delat pošiljanje ja. Mogoče je pa spet kakšen napad na stran... :/
        Stay calm and keep playing.

        Comment


        • #5
          Nista glih rojena komika.
          Bodimo realisti, zahtevajmo nemogoče!

          Comment


          • #6
            Tko ko Pokersko-nosovska naveza ne, v iskanju neobstoječega oz. kaj pa če je use res?
            Bodimo realisti, zahtevajmo nemogoče!

            Comment


            • #7
              Support mail na support@pokerpro.cc. To je trenutno edini delujoč mail. Glejte, da ne pošiljate na support@pokerpro.si.
              Torej cc, ne si
              Lahko nas tudi kontaktirate preko zasebnih sporočil (rabiš imet 10 objav), ali pa preko facebooka.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                hvala corey vrjetno bo to ja da moram na cc ne si
                LP

                Comment

                Working...
                X