Announcement

Collapse
No announcement yet.

dobrodelna akcija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dobrodelna akcija

    lp na koroskem se odvija dobrodelna akcija,v kateri zbiramo denar za mojega prijatelja in stekla je akcija pod imenom bodi prijatelj-prijatelj sem. v ta namen so prijatelji registrirali Športno-kulturno društvo AŠKM. Celoten projekt je posvečen našemu prijatelju Roku Cehnerju, ki je lani v prometni nesreči utrpel hujše poškodbe.Da bi Roku olajšali dneve v domačem kraju in še dodatno pripomogli k njegovi nadaljnji rehabilitaciji bomo zbirali finančna sredstva. S pridobljenimi finančnimi sredstvi bomo Roku popolnoma renovirali sobo v domači hiši in mu jo prilagodili njegovim potrebam, kasneje pa mu bomo z medicinskimi-ortopedskimi pripomočki omogočili lažje zdravljenje. ker vem da je na forumu se dost dobrih ljudi, vse ljudi zeljne pomoci naprosam za pomoc ni potrebno veliko,vsakega eura bomo veseli.
    v sklopu projekta bo potekal tudi dobrodelni koncert,na katerem bodo prijatelji na vec nacinov zbirali denar v njegovem domacem kraju Zato vabljeni 28.10.2012
    */ ob 14:00 h pred Osnovno šolo v Pamečah :
    - osveščanje o varni vožnji s strani AMZS
    - varnostna kletka
    - skuter simulator
    - animacije za otroke
    */ ob 17:00 h Dobrodelni koncert v telovadnici Osnovne šole v Pamečah:
    - Družina Breznik
    - Pihalni orkester Slovenj Gradec
    - Ansambel Napev
    - Tomos Band
    - Klape
    se uradna stran projekta: http://www.facebook.com/events/438726632852831/
    denarna sredstva lahko posljete na moj mb racun markusmatic35@gmail.com
    ki jih bom nato prenesel na racun drustva ali pocakate se dan ali 2 da drustvo prejme trr in vam ga sporocim. ce bi pjer ali kdo od ostalih,ki upravljajo forum zelel predati ta denar na samem mestu bi bilo morda se bolje in mogoce podeliti se par majic ali kaj podobnega za nadobudne koroske pokerase. zahvaljujem se vam ze v naprej lp

  • #2
    lep pozdrav. Naj povem da Roka tudi sam poznam, in da je bil vedno prava bomba pozitivne energije in je uspel ljudi okoli sebe vedno spraviti v dobro voljo. Tudi sam je probal tu in tam igrati malo pokra v živo, vendar to glih ni bla njegova vrlina, bil je pa velik ljubitelj adrenalina, predvsem motokrosa. Imel je pač to smolo da v prometni nesreči ni odnesel cele kože, pri življenju pa ga je obdržala ravno ta pozitivna energija. Klub temu so ostale posledice, in to je nedelovanje leve polovice telesa. Vsi vemo kako delujejo zavarovalnice in seveda so stroški zdravljenja ogromni, pri čemer mu pa mi ne moremo pomagati. LAHKO PA MU OMOGOČIMO BOLJ SAMOSTOJNO ŽIVLJENJE VSAJ V NJEGOVI SOBI, če ne kje drugje. In to je namen dobrodelne akcije, da se soba prilagodi njegovim potrebam, tako da celotni strošek naj bi znašal okoli 5000 evrov. Vsak evro, ki bo tukaj zbran bo pomagal izbolšanju življenja Roku(pardon, vsak cent), mogoče mu bo to celo pomagalo na poti ozdravitve. Tako da pokažimo še enkrat več svetu da lahko pokeraši vsaj glede financ pomagamo človeku, ki to potrebuje(kot smo pokazali že nekajkrat na tem forumu).
    Če se vlaga denar v Stojkota in podobno, zakaj ne bi naredili dobrega dela in ga dali tistemu ki ga zares potrebuje?

    Comment


    • #3
      No, v glavnem, tudi sam sem sprožil dobrodelno akcijo in sicer med poker prijatelji na skypu, kjer sem že zbral zajeten kupček denarja v pomoč Roku. Imena donatorjev in vsoto ki smo jo zbrali(in seveda tudi zahvalo), bom pa objavil tukaj po končani akciji.
      lp

      Comment


      • #4
        se direkten trr
        Donatorska sredstva zbiramo na transakcijskem računu odprtemu pri Delavski hranilnici:
        TRR: SI56 6100 0000 4204 230 s pripisom za Roka!
        moj MB:markusmatic35@gmail.com

        Comment


        • #5
          jaz bi doniral kakih 20-30 € sam nevem če to kaj sploh pomaga ? lp
          http://kidpokerslo.blogspot.com/

          Comment


          • #6
            vse pomaga,sploh ni pomembno kolk niti ne pricakujem dost vecjih donacij

            Comment


            • #7
              jaz dam tudi 20€ pošljem na ps
              zvečer dobiš ko pridem domov
              "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

              Comment


              • #8
                lahko nickname: GiveMeDolars

                Comment


                • #9
                  prejeto:
                  damir alidzanovic
                  rok pajek
                  ljubisa nedimovic
                  +moj prispevek
                  hvala!

                  Comment


                  • #10
                    poslano
                    gl
                    "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                    Comment


                    • #11
                      prejeto
                      Amir Bekric
                      hvala!

                      Comment


                      • #12
                        tudi sam sem na skypu zaenkrat že prejel od:
                        Rok Vošner
                        Nace Panič
                        Dejan Pustoslemšek
                        + moj prispevek.
                        točen znesek, ki se bo zbral bom pa objavljen konec tedna.
                        HVALA!

                        Comment


                        • #13
                          prejeto:
                          kobo-vanderboy
                          jaka zabukovec
                          hvala!

                          Comment


                          • #14
                            matic_all-in wrote: prejeto PS prcola1a hvala!
                            prco1a
                            "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                            Comment


                            • #15
                              prco1a
                              "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                              Comment

                              Working...
                              X